>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

W 418

waniu1992

Użytkownik
Ja to już mam dość z tym ecopayz trzeba usunąć i zapomnieć w tej chwili ecopayz nie można nigdzie wpłacać . Najpierw ruskie teraz Betsson,uni. Po co to wogole istnieje dodatkowo tydzień temu musiałem się wstydzić jak mi w sklepie odmówiło płatność kartą . Oczywiście szanowne Eco zarządalo dodatkowej weryfikacji i tłumaczenia skąd pieniążki na koncie co to za jakieś śmieszne zagrywki ? masa skanów już im wysłałem wyciągi ze wszystkiego.

Dobra mniejsza o to jak teraz najlepiej wpłacać do Betsson/Unibet.
Rozumiem że najlepiej to revolut+ jetton walet? jettona mam ale revoluta nie mam i chyba trzeba założyć .
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
A i nawet nie piszcie o muchbetter bo z tym jeszcze większe problemy niż Eco. Dodatkowo Kilka razy zniknęło mi przynajmniej po 50zł z konta. Problemy z płatnościami większe niż z Eco. Zbyt częste. Co prawda limit mi zwiększyli na karcie ale i tak nie korzystam dodatkowo opłaty są oburdalne .
 
A 0

arturo44

Użytkownik
A i nawet nie piszcie o muchbetter bo z tym jeszcze większe problemy niż Eco. Dodatkowo Kilka razy zniknęło mi przynajmniej po 50zł z konta. Problemy z płatnościami większe niż z Eco. Zbyt częste. Co prawda limit mi zwiększyli na karcie ale i tak nie korzystam dodatkowo opłaty są oburdalne .
Przecież można wpłacić od 50 zł kartą MasterCard albo visa, a wypłatę zrobić na konto bankowe - pobierają jedynie prowizję za przewalutowanie
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Takie coś mi mignęło na mailu:


Chcielibyśmy poinformować, iż Gracze z Polski mogą korzystać teraz z metody płatności Jeton Cash! Wystarczy zakupić voucher JetonCash (https://dundle.com/pl/jeton-cash/).

Płatności u naszego partnera można dokonać za pomocą popularnych metod wpłat takich jak: VISA, MasterCard, Przelewy24, Blik, Trustly, ApplePay, Paypal, SMS. Zakupiony kod Gracz otrzyma na maila, a następnie może użyć go do złożenia depozytu w naszym serwisie.

Więcej informacji na temat tej metody znajdziesz tutaj:
 
Do góry Bottom