>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson na Windows Phone

K 0

kylar_stern

Użytkownik
Witam,
Posiadam telefon z systemem Windows Phone 8.1, a konkretnie to Nokie Lumie 820. Jakiś czas temu zarejestrowałem się na Betsson, ale trochę drażni mnie fakt że nie mogę grać przez telefon. Sprawdziłem większość popularnych przeglądarek na ten system i ciągle pojawia się ten sam problem widoczny w załącznikach, po prostu nie widzę zakładów. W wersji mobilnej zdjęcie z załącznika zrobione jest po wejściu w kategorię &quot;zakłady&quot;. Może ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak sobie z tym poradzić? Zdjęcia są zrobione przed zalogowaniem, ale po zalogowaniu występuje ten sam problem.
 
S 0

socjopata7

Użytkownik
Mam to samo. Wyskakuje mi komunikat, że moje urządzenie nie jest obsługiwane i może działać nieprawidłowo. Za mało ludzi korzysta z WP i nie pewnie im się nie chce spcjalnej apki pod to robić.
 
K 0

kylar_stern

Użytkownik
Temat raczej do zamknięcia i usunięcia, rozwiązania problemu wydaje się być niemożliwe. Użytkownikom z telefonami opartymi na WP 8.1 pozostaje tylko czekać do wydania WP 10, tam wiem że strona betssona działa. Dla jednych szajs, dla drugich telefon który działa bardzo płynnie i spełnia wszystkie niewygórowane potrzeby. A do tego od prawie roku nie miałem z nim żadnego problemu. Czego o androidzie powiedzieć nie mogę, bo za każdym razem kiedy miałem kontakt z tym systemem coś niedobrego się działo, samoczynne restartowanie się telefonu, brak radia, wolne działanie telefonu, częste komunikaty &quot;aplikacja została zatrzymana&quot; i inne tego typu problemy, zarówno na brandowanych wersjach jak i z różnymi wersjami cyanogenmoda. A to skłoniło mnie do szukania alternatywy z innym systemem.
 
Do góry Bottom