>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson - Co mozecie o nim powiedziec

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Co mozecie powiedziec o tym buku tzn. Czy mają limity na kupon jesli tak to jakie. Czy są problemy z wypłatą depozytu. Jak szybko roliczają kupony. Jakie kursy orientacyjnie o ile mniejsze niz u naziemnych. Z tego co widziałem sam to oferta na NHL niemal ze taka sama jak w Betgun. Na mecze piłki noznej bardzo fajna opcja przy prawie kazdym meczu opcja draw no bet
 
kwiatekptl 0

kwiatekptl

Użytkownik
Maja limity na pewno, ale jakie konkretnie to Ci nie powiem, raz mi zablokowali do max stawki 150zl (po kursie 4), jak mialem nie rozliczony inny kupon, ale jak zaczynasz gre to chyba nie roba limitow, potem dopiero im odwala..
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Betsson ma cholernie słabe kursy. Poza tym lubią robić niespodzianki takie jak niewystawianie pełnej oferty np NHL. I prawdę mówiąc to im się bardzo często zdarza. Ja szukasz czegoś do hokeja, to poelcam Unibet, Expekt, albo buki amerykańskie, takie jak Bodog, czy pinnacle. Tylko, że w tych ostatnich nie ma zakładów nie remis.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gralem w Betsson... Lipny buk, kase ksieguja bardzo dlugo jak chce sie wyplacic, a support to smiech na sali, odpowiadaja po 3-4 dniach... :;/: No comment... Nie polecam Ci tgo buka Filip ;)

pozDro :!:
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
zgadzam sie z Toba benek_16, sa straszni !!

na odpowiedz na emaila czekam juz 6 dzien i nic !!!!! wsyztsko dlatego ze jest teraz bonus 5$ a ja nie moge sie zalogowac:/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom