>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsson- 5PLN

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
&quot;potwierdzam , kasa na koncie&quot;
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Owszem kasa na koncie. Taka mała wskazówka odemnie &gt; Wstrzymajcie się z grą na dwa - trzy dni teraz na 100% te wszystkie gry są podkręcone ;)
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
Trapie mnie tylko czy mozna to obracac na kosciach , ale skoro przelalem cala kwote na zaklady to chyba wszystko jest w porzadku? Mozna zrobic taki myk ze wplace 19 zl i wyplace calosc , czy lepiej dograc 19 zl na zakladach?
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
minimalnawplata to chyba 40zł nie jestem pewien! a co do kosci skoro przelales kase to wszytko dobrze zrobiles;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wolin to co ugrasz ponad te 5 euro mozesz przelac ! pozniej dograj na zakladach do 80zl i wio na konto kasa ????
 
W 0

wolin

Użytkownik
Tam było 5 PLN a nie ojro xD. Mam ugrane 25zl i nie moge nic przelac z konta gry na konto podstawowe ciagle wyskakuje &quot;Transfer środków się nie powiódł&quot; aha i zauważyłem że w &quot;statystykach&quot; pisze:
Bilans - Games 24,75PLN
-Zarezerwowane na bonus: (Anuluj bonus) 24,75PLN
Środki dostępne do wyplaty: 0,00PLN
Pewnie jak bym anulował bonus to cała kasa przepadnie.
 
S 112

staruch

Użytkownik
zrobiłem obrót i przelałem bez problemu 28 zł udało się wyskubac ????

Najlepiej obrót robic na hi-lo
 
W 0

wolin

Użytkownik
Obrót dopiero mam w 40% zrobiony i niestety nie moge wypłacic kase to co ponad 5zl wiec wynika z tego ze trzeba najpierw zrobić obrót zeby móc wyplacic:p tylko kurde zanim zrobie obrót to pewnie wszystko strace:/
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Tam było 5 PLN a nie ojro xD. Mam ugrane 25zl i nie moge nic przelac z konta gry na konto podstawowe ciagle wyskakuje &quot;Transfer środków się nie powiódł&quot; aha i zauważyłem że w &quot;statystykach&quot; pisze:

Bilans - Games 24,75PLN
-Zarezerwowane na bonus: (Anuluj bonus) 24,75PLN
Środki dostępne do wyplaty: 0,00PLN

Pewnie jak bym anulował bonus to cała kasa przepadnie.


Jak wczesniej bralem udzial w tych promocjach betssona, to jak sie klikalo na anuluj bonus, to przepadalo tylko tyle, ile Ci dopisali, czyli w tym przypadku odejma Ci 5 zl a te niecale 20 bedziesz mogl przelac na zaklady. Podejrzewam, ze teraz tez tak bedzie
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Obrót dopiero mam w 40% zrobiony i niestety nie moge wypłacic kase to co ponad 5zl wiec wynika z tego ze trzeba najpierw zrobić obrót zeby móc wyplacic:p tylko kurde zanim zrobie obrót to pewnie wszystko strace:/
No tak ale jest taka mozliwosc jak &quot;Anuluj bonus&quot; wtedy moge przelać wszytsko co ugralem ponad 5 zl na zaklady ??
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ktoś wciskał opcje anuluj bonus? bo pamietam można tak było zawsze ale wole sie dowiedzieć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom