>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe darmowe 10zł

paint12 130

paint12

Użytkownik
Betsafe rozdaje darmowe 10zł na zakłady sportowe. Promocja tylko dla odbiorców maila lub sms.

Kwotę 10zł należy obrócić 20 razy po min kursie 1.5
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
W razie co to ten kod to: FREESPORT
• Niniejsza oferta jest przeznaczona wyłącznie dla klientów z Polski, którzy otrzymali ofertę poprzez e-mail lub sms.
• Darmowe środki pieniężne muszą być obrócone ponad 20 razy przy kursach zakładu minimum 1,5 zanim wypłata lub transfer do innego produktu będzie możliwy.
• Dozwolone jest posiadanie wyłącznie jednego konta przez domostwo.
• Betsafe.com zastrzega sobie prawo do zmiany warunków niniejszej promocji lub jej zamknięcia w każdej chwili.
• Niniejsza oferta jest ważna do 18 marca (niedziela) do godz. 23:59 CET.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Myślicie, że przy ewenualnej wypłacie betsafe nie będzie pytał o mail żeby przesłać z promocją?
Ja tam nawet nie sprawdzam, kiedyś w expekcie kolega dostał, chciałem zakombinować i skończyło się wykluczeniem z wielu promocji, a nie zdziwiłbym się żeby zablokowali konto. Ze skandynawami lepiej nie kombinować.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Myślicie, że przy ewenualnej wypłacie betsafe nie będzie pytał o mail żeby przesłać z promocją?
Ja tam nawet nie sprawdzam, kiedyś w expekcie kolega dostał, chciałem zakombinować i skończyło się wykluczeniem z wielu promocji, a nie zdziwiłbym się żeby zablokowali konto. Ze skandynawami lepiej nie kombinować.
Co konia obchodzi ,że się wóz przewraca !
Musisz donieść do betsafe ,o możliwości popełnienia przestepstwa przez graczy ! Może dostaniesz bonus w wysokosci 5 pln!
 
V 8

vengo

Użytkownik
Sorrki, razem z tym bonusem był bonus 50% chyba do 25zł. Zna ktoś z Was kod, bo przypadkowo usunąłem pocztę ?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Zasady i warunki:
• Maksymalna wysokość bonusu przypadająca na jednego gracza to 25 PLN.
• Niniejsza oferta jest przeznaczona wyłącznie dla klientów z Polski, którzy zostali zawiadomieni poprzez e-mail lub sms.
• Dozwolone jest posiadanie wyłącznie jednego konta przez domostwo.
• Bonus musi zostać obrócony ponad 6 razy przy kursie minimum 1,5 zanim wypłata środków lub transfer do innego produktu będzie mógł być możliwy
• Obroty w serwisie pokerowym oraz w kasynie nie wliczają się do wymagań obrotu środków bonusowych w niniejszej kampanii.
• Niniejsza oferta jest ważna do 18 marca (niedziela) do godz. 23:59 CET.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
I tak wam nie wypłacą Ci co nie dostali maila info z live chat ! Myślicie że oni tego nie sprawdzą ? Akurat Betsafe ma bardzo zaostrzoną procedurę wypłat .
 
Do góry Bottom