>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Betsafe czat

Status
Zamknięty.
K 5

kamil6109

Użytkownik
W Betsafe jest cos takiego ze gdy nie uzyskasz odpowiedzi do 15 minut dostaniesz 30 zl.I ja sobie wszedlem na stronke zarejestrowalem sie i chcialem spytac o ich promocje.Wiec wlaczylem support i czekam po ok 10 minutach jakas babka napisala wiec ja napisalem do niej do you speak english a on mi odpisal gdzies po ok 20 i mam pytanie gdzie mam napisac o te 30 zl.Maja nadal takie przeciazeni bo baka odpisuje co jakies 5-10 mint
 
F 24

fibak90

Użytkownik
W Betsafe jest cos takiego ze gdy nie uzyskasz odpowiedzi do 15 minut dostaniesz 30 zl.I ja sobie wszedlem na stronke zarejestrowalem sie i chcialem spytac o ich promocje.Wiec wlaczylem support i czekam po ok 10 minutach jakas babka napisala wiec ja napisalem do niej do you speak english a on mi odpisal gdzies po ok 20 i mam pytanie gdzie mam napisac o te 30 zl.Maja nadal takie przeciazeni bo baka odpisuje co jakies 5-10 mint
Jak nie wplacales tam kasy to nie masz co liczyc ze ci dadza 30 zl
 
D 30

dede37

Użytkownik
...wiec ja napisalem do niej do you speak english a on mi odpisal gdzies po ok 20 i mam pytanie gdzie mam napisac o te 30 zl.Maja nadal takie przeciazeni bo baka odpisuje co jakies 5-10 mint
Brak mi słów kieruję prośbę do Admina aby otworzyć dział służący wyśmiewaniu takich oto działań...typowe polskie podejście w stylu jak wyłudzić darmowy hajs.Co do pytań wysyłanych do supportu proponuję &quot;Jaki wpływ mają fazy księżyca na rozwój trzody chlewnej&quot;...Może wpadnie 30 zł...Tu nie pomoże nawet goździkowa.????Pozdrawiam:jezora:Miłego wieczoru.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Poreszta pytania w sprawie promocji nie sa brane pod uwage.
Czyli nie uwzglednili by Cie w promocji &quot;15 minutowej&quot; .
 
O 0

orange00

Użytkownik
ja pierdolcze ???? widziałem już tysiąc różnych zagrywek od ludzi którzy chcieli buka przekręcić na kasę, ale Tobie dałbym nobla w tej kategorii...masakra. Idź do roboty człowieku i w 2 godziny zarobisz te 30 zł, takie jest najprostsze rozwiązanie Twojego problemu ????
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Nie wiedziałem, że ludzie potrafią mieć takie pomysły na zarobienie 30zł.
Myślę, że prędzej uzbierałbyś grając na &quot;Trójkącie&quot; w mieście...

Najlepiej zamknąć ten temat.... :-|
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Włam się do ich systemu informatycznego i NIE POZWÓL żeby odpowiedzieli w ciągu 15 minut! temat jak najbardziej aktualny,takiego patentu na tym forum jeszcze nie było!:-D
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Rzucił się na kasę i nawet nie przeczytał warunków
Swoją drogą... zebrać się w kilkadziesiąt osób, napisać meile i niech wszyscy wyślą w tym samym czasie, ciekawe co by zrobili. Jeden się pyta o to, drugi o tamto i by się osrali a nie odpisali w 15 minut.
BETSAFE porządna firma, najlepsze podejście do klienta i strona extra. Nie ma co się wygłupiać i cudować dla marnych 30pln
Betsafe &amp; Unibet ruless
 
D 570

duff999

Użytkownik
O ile dobrze pamiętam to w betsafe było tak ,że te 30 zl nie przysługuje przy pytaniach o promocje nawet jakby Ci i pięć dni odpisywała na to pytanie ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widać niektórzy ostro kombinują...
Właśnie miałem przed chwilą mały problem z wypłatą.
Zagadałem na czacie z Panią Annamaria i po przedstawieniu mojego problemu mi pomogła.
Wypłata zlecona a obsługa miła i pomocna na czacie.
Temat zamykam bo nie ten dział na takie tematy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom