>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BETSAFE 30 EURO !!!!

K 0

kondi

Użytkownik


BetSafe otworzył promocję dla nowych użytkowników!!!! podwajają depozyt do 30 euro, jeśli ktoś chce to może mnie wpisac jako polecającego, moje ID to: 34591

Wpłaty przez MB i Neteller ;)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Naprawdę nikt nie chce skorzystac z tej oferty Very Happy ?
30 euro rowna sie ok 100zł czyli daja do 100zł gratis
takich buków jest od groma i to sprawdzonych z polskim interfejsem:] moze dlatego ???? nikt nie che skorzystac:]
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Jezeli ktos skorzysta z owej promocji, chetnie sie dowiem jaki ten buk ma stosunek do klienta ???? jak ktos wplaci i obroci niech da znac...;)
 
K 0

kondi

Użytkownik
Bardzo dobry, wpłacałem i wypłacałem kasa dochodziła po 2 dniach, bardzo polecam, jeśli support nie odpowie na twoje pytanie w ciągu 10 minut dostaniesz 10 Euro gratis ????
Jeśli ktoś chce to może mnie wpisac jako polecającego, moje ID to: 34591
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
no hmm...szkoda ze ten bonuz trzeba az 5 razy obrocic.....ale ...pomysli sie - tego buka zostawie na koniec :p
 
polko 0

polko

Użytkownik
no ok, to jeszcze zapytam czy maja dobra oferte? zebym mial na czym obrocic ten bon, a i napisz co bedziesz z tego mial jak wpisze Twoje ID :wink:
 
K 0

kondi

Użytkownik
oferte maja dobra, spokojnie mozesz zagrac 5X po kursie 1.01. Co Ty bedziesz z tego mial ? satysfakcje ze mi pomogles :mrgreen:
 
Do góry Bottom