>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betlick co i jak

M 0

masterafro

Użytkownik
witam


Zalozylem sobie konto na betlicku po tym jak otrzymalem reklame na poczte.
Gram w milenium juz jakis czas i takie obstawianie przez internet bylo by praktyczniejsze.

zalozylem sobie konto , bank, itp, konto . zaczalem czytac regulamin i natknalem sie na to :

W celu złożenia zakładu na Twoim koncie musi znajdować się wystarczająca ilość środków pieniężnych. Stan Twojego konta jak również historia Twoich transakcji jest dostępna na bieżąco. W każdym momencie możesz dokonać depozytu lub też wypłacić środki przy założeniu, że nie zostały złamane pozostałe przepisy niniejszej umowy lub też warunki regulaminu. Wygrane zostaną automatycznie zaksięgowane na koncie gracza w Betclick jak tylko zakład, którego dotyczy wygrana zostanie rozliczony. Depozyty na konto gracza mogą być dokonane w dowolnym momencie zarówno online poprzez kredytowe bądź też debetowe (zwane dalej kartami płatniczymi) jak i jak również przelew bankowy oraz portfel internetowy Moneybookers. Minimalny depozyt, jaki gracz może złożyć na swoje konto BetClick wynosi 15 GBP lub równowartość w innej walucie. Każda transakcja kartą płatniczą/debetową, bądź kredytową jest obarczona kosztami administracyjnymi w wysokości 2% wpłacanej kwoty. Gracz automatycznie zostanie obciążony w/w kwotą w momencie składania depozytu. Betclick zastrzega sobie prawo do do wysłania żądanej wypłaty w całości lub częściowo za pomocą tej samej metody jaka była użyta do zasilenia konta gracza. W wypadku zasilenia konta Betclick za pomocą karty płatniczej firma zastrzega sobie prawo do odrzucenia żądania wypłaty zleconej przed upływem 14 dni od daty zasilenia konta. Wszelkie wypłaty zlecone przez klientów na kwoty przewyższające równowartość 200 EUR są zwolnione z opłat administracyjnych. Każda wypłata kwoty mniejszej niż 200 EUR lub równowartości w innej walucie będzie obciążona kwotą 5 EUR ( lub równowartość w innej walucie). Dodatkowe opłaty związane z w/w transakcjami mogą wystąpić po stronie banku klienta, na które to firma Betclick nie ma wpływu. Zawieranie zakładów ma miejsce za pomocą jednej z wybranych walut: PLN/EUR/GBP. Firma zastrzega sobie prawo do zawieszenia przyjmowania zakładu lub wypłat wygranych w określonych walutach zastępując je pozostałymi dostępnymi walutami. Każdy z graczy może otworzyć tylko jedno konto, tym samym Betclick zastrzega sobie prawo do zamknięcia innych kont gracza, które zostały założone na jego dane osobowe lub sa w jakiś inny sposób z nim powiązane. W przypadku podejrzenia próby oszustwa lub nadużycia firma zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich transakcji na koncie gracza jak również do przedsięwzięcia innych kroków prawnych


Czy mam rozumiec ze jak bede chcial wplacic 10 zl przykladowo musze placic podatek w wysokosci 5 euro ? ! Co do 2% to upewnie sie bo tu pize tylko o kartkach, dodam tylko ze mam konto w WBK w PLN.
 
bax33 0

bax33

Użytkownik
ja wypłacałem już z tamtąd kase ale to było 200 ojro i nic nie ściągneli. a jak wpłacasz w pln to bank przelicza to na euro według swojego kursu z danego dnia. poza tym minimalna wpłata to 10 euro wiec to jakieś ponad 35 pln
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ja wyplacalem mniej na konto bankowe i nie bylem obciazony zadnymi kosztami nie wiem skad Ty to sobie wymysliles.
 
K 0

kurczaczi

Użytkownik
a jak ktos z nieswojego konta wpłacał a chce wypłacić kaske na konto w moim wypadku na moje czy może to zrobic bo ponoc nie a mam tam już ponad 500 zł prosze o odp blagam szybko bo juz dostaje nerwa ????:kwasny4565:
 
K 0

kurczaczi

Użytkownik
chyba nie można,bo dane muszą się zgadzać,ale niech ktoś inny się wypowie bo expertem nie jestem
no własnie w/g mnie to troche bez sensu doładowałem od kolegi na moje konto z moimi danymi a juz wypłacić niemoge ani na moje które mam ani na niego bo konto w betclicku jest na mnie, dam sobie na przyszłosc spokuj z zakładami on-line i do sts-u sie przejade pare km , nerwów mi to oszczeedzi

ale i tak prosze o wypowiedz kogos dla potwierdzenia
 
Do góry Bottom