>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BETFAN - Wytypuj króla strzelców Ekstraklasy i zgarniaj 10 zł freebetu za każde jego trafienie!

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
KROL STRZELCOW - poziom.png

Start Ekstraklasy coraz bliżej! Ale my już teraz mamy dla Was promocję, w której możesz zgarnąć coś dla siebie niemal co tydzień! Postaw zakład na króla strzelców Ekstraklasy, a my za każdego gola zawodnika, którego wytypujesz, zapłacimy Ci 10 zł!
1. Postaw kupon
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz 10 zł freebet za każdego gola zawodnika, na którego zagrałeś
  • Nieważne, czy finalnie zostanie on królem strzelców, czy też nie!
  • Freebetem grasz jak chcesz
  • Freebet za każdego gola pojawi się w ciągu 48h roboczych od zakończenia meczów, w których grał wytypowany przez Ciebie piłkarz
3. Czas trwania
  • Od 14.07, godz. 12:00 do 31.12, godz. 23:59
  • Każdemu Graczowi przysługują freebety za gole zawodnika, na którego postawi jako pierwszego
  • W przypadku zagrania więcej niż na jednego zawodnika, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany kupon
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe
Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196 v2.png
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
część osób pytała mnie na pw o tą promocję, więc wyjaśnię wszystkim

Formuła jak w przypadku akcji na króla strzelców EURO 2020: Gracz wybiera swojego kandydata, a potem przez cały sezon dostaje 10 zł freebetu (na bieżąco) za każdego jego gola.

Freebet oczywiście można wykorzystać dowolnie – nie ma żadnej wymaganej liczby zdarzeń czy kursu minimalnego.

Jak bardzo opłacalna jest to promocja? Obrazując ją na przykładzie z zeszłego sezonu, stawiając na Thomasa Pekharta gracz nie tylko cieszyłby się nagrodą za wygrany kupon, ale dostałby też dodatkowo (jak wszyscy inni, także ci z nietrafionym typem) łącznie 220 zł we freebetach.

Co ważne, do zabawy można dołączyć zarówno przed inauguracyjnym meczem jak i po rozpoczęciu rozgrywek – aż do 31 grudnia!
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Waldi1979 Waldi1979,
W regulaminie widnieje :

  • Każdemu Graczowi przysługują freebety za gole zawodnika, na którego postawi jako pierwszego
No i tutaj mam pytanko. Postawiłem na Świerczoka, po czym nazajutrz Świerczok się zawinął i dostałem od razu zwrot kuponu. Czy jak teraz postawię na kogo innego to będzie to traktowane jako pierwszy czy jako drugi kupon? :)

Mógłbym napisać do Betfan, ale myślę, że więcej osób może mieć taką zagwozdkę więc piszę tutaj. Dzięki za pomoc :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +329
Do góry Bottom