>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan mnożnik Pudziana

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Witam czy ktoś zna dokładnie warunki tej promocji? Bo na pewnej stronie gdzie zobaczyłem ten bonus powitalny w betfan jest informacja ze trzeba obrócić raz depozytem a potem 5-krotnie bonusem z kursem 3.0 (min 3 zdarzenia) Wydaje mi się że tak samo było na stronie betfana, ale dzisiaj wszedłem i do tego samego bonusu jest info ze bonusem wystarczy obrócić 3-krotnie z kursem 2.0, min 3 zdarzenia. Czy ktoś rzeczywiście zrobił 3-krotnie i mu wypłaciło? Bo jednak różnica spora i zastanawiam się czy nie skorzystać
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
ale to jak wplaciles np 200 zl to dostales 20 zl na saldo bonusowe ?
Osobiście na razie nic nie wpłacałem bo nadal się waham, ale z tego co wiem to chyba na tym to polega z tym że bonus dostajesz po obrocie depozytem (proszę o potwierdzenie jeśli jest ktoś kto już z tego korzystał)
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ja korzystałem z bonusu mnożnik Pudziana, tylko jeszcze wówczas na nieznacznie innych warunkach - trochę na ten temat możesz przeczytać tutaj:


Obecnie jest tak, że przy wpłacie dla uproszczenia 777 zł musisz najpierw zagrać dowolną ilość kuponów kursem przynajmniej 2.0 (jeden lub 300) na łączną kwotę 777 złotych. Następnie otrzymujesz bonus 77,70 zł. Ten bonus musisz obrócić trzykrotnie, tzn. musisz zagrać nim dowolną liczbę kuponów za łączną stawkę 233,10 zł. Wszystkie muszą mieć kurs minimum 2.0 i minimum 3 zdarzenia na kuponie.

To co Ci zostanie (np. 400 złotych) mnożone jest razy 10 i automatycznie kwota ta przenoszona jest na Twoje saldo główne (w tym przykładzie 4000 złotych).

Jeśli bonus zagrasz agresywnie, to masz szansę nawet na przeniesienie 7777 złotych na konto główne. Skorzystałem w 2019 roku i nie było żadnych problemów (a wtedy nawet bonus był większy).

Nawiasem mówiąc Betfan bardzo dobrze zrobił, zmieniając zasady obrotu bonusem na 3 zdarzenia (wcześniej mogły być 2), bo to dawało duże pole do popisu w kontekście arbitrażu z kuponami zawieranymi u innych buków i myślę, że sporo osób korzystało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ja korzystałem z bonusu mnożnik Pudziana, tylko jeszcze wówczas na nieznacznie innych warunkach - trochę na ten temat możesz przeczytać tutaj:


Obecnie jest tak, że przy wpłacie dla uproszczenia 777 zł musisz najpierw zagrać dowolną ilość kuponów kursem przynajmniej 2.0 (jeden lub 300) na łączną kwotę 777 złotych. Następnie otrzymujesz bonus 77,70 zł. Ten bonus musisz obrócić trzykrotnie, tzn. musisz zagrać nim dowolną liczbę kuponów za łączną stawkę 233,10 zł. Wszystkie muszą mieć kurs minimum 2.0 i minimum 3 zdarzenia na kuponie.

To co Ci zostanie (np. 400 złotych) mnożone jest razy 10 i automatycznie kwota ta przenoszona jest na Twoje saldo główne (w tym przykładzie 4000 złotych).

Jeśli bonus zagrasz agresywnie, to masz szansę nawet na przeniesienie 7777 złotych na konto główne. Skorzystałem w 2019 roku i nie było żadnych problemów (a wtedy nawet bonus był większy).

Nawiasem mówiąc Betfan bardzo dobrze zrobił, zmieniając zasady obrotu bonusem na 3 zdarzenia (wcześniej mogły być 2), bo to dawało duże pole do popisu w kontekście arbitrażu z kuponami zawieranymi u innych buków i myślę, że sporo osób korzystało.
Dzięki za wyjaśnienie w takim razie wygląda to dosyć dobrze, chyba spróbuję skorzystać
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
successful successful chcialbym jeszcze zapytać o jedną rzecz: widziałem że po obrocie depozytem nie należy go jeszcze wypłacać bo bonus przepadnie. A co w przypadku gdy uda mi się obrócić depozytem i bonusem (lub tylko depozytem a bonus przegram), czy wtedy można wypłacić i wpłacić znowu na obrót żeby naliczyło bonus drugi raz?
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
successful successful chcialbym jeszcze zapytać o jedną rzecz: widziałem że po obrocie depozytem nie należy go jeszcze wypłacać bo bonus przepadnie. A co w przypadku gdy uda mi się obrócić depozytem i bonusem (lub tylko depozytem a bonus przegram), czy wtedy można wypłacić i wpłacić znowu na obrót żeby naliczyło bonus drugi raz?
Dokładnie tak jak mówisz - w momencie gdy środki z konta bonusowego przejdą na konto główne, lub wyzerujesz wszystkie środki z konta bonusowego (będziesz wtedy widział że bonus przestał być aktywny), wówczas możesz wypłacić środki z konta głównego i wpłacić drugi depozyt podług kolejnego załapania się na bonus.

Dla wszelkiego spokoju zadaj pytanie mailowo na support Betfan, ale z tego co pamiętam to tak właśnie było.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie wiem czy jak masz bonus, to czy w ogóle zlecisz wypłatę z konta głównego. Być może nie, do czasu obrotu bonusem. A w pierwszej kolejności przy stawianiu kuponów zabiera kasę z konta głównego. Po wyzerowaniu sald, ten bonus się kończy.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nie wiem czy jak masz bonus, to czy w ogóle zlecisz wypłatę z konta głównego. Być może nie, do czasu obrotu bonusem. A w pierwszej kolejności przy stawianiu kuponów zabiera kasę z konta głównego. Po wyzerowaniu sald, ten bonus się kończy.
Nie do końca rozumiem, w pierwszej kolejności bierze z głównego a stamtąd nie można wypłacić? To musiałbym przegrać cały depozyt żeby w ogóle móc użyć bonusu?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
O2wix na tym polega trudność, że blokują także wypłatę depozytu. Do czasu obrotu bonusem. U większości bukmacherów tak jest. Ale to musisz jeszcze najlepiej u buka dopytać. A w pierwszej kolejności wszędzie zabiera do gry najpierw prawdziwe pieniądze, a później bonusowe.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Właśnie zapytałem ich o to na czacie i już wiem: po obrocie depozytem dostaję bonus i mogę grać już tylko za ten bonus a depozyt wypłacić
 
Do góry Bottom