>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betcris wpłaty/wypłaty

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WPŁATY


W Betcris wpłaty realizowane są natychmiastowo dzięki serwisowi Przelewy24 oraz transakcjom BLIK. Dzięki nawiązanej współpracy będziesz mógł doładować swoje konto poprzez usługę Skycash oraz przelew z następujących banków:

Magical Snap - 2022.01.18 19.20 - 001.png



Nie masz konta w żadnym z powyższych banków? Z pomocą przyjdzie Ci BLIK! Do wpłaty wystarczy Ci sześciocyfrowy kod wygenerowany przez Twoją mobilną aplikację bankową!

WYPŁATY

Wypłaty są zatwierdzane przez nasz personel od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, w weekendy w godzinach 9:00-17:00, a pieniądze znajdą się na kontach natychmiastowo w zależności od godzin ich księgowania w Twoim banku! Oto ich lista:

Magical Snap - 2022.01.18 19.20 - 002.png

  • Minimalny depozyt wynosi 10 PLN;​
  • Maksymalny jednorazowy depozyt wynosi 10 000 PLN;​
  • Minimalna wypłata wynosi 20 PLN;​
  • Maksymalna jednorazowa wypłata wynosi 100 000 PLN;​
  • Nie pobieramy prowizji od dokonanych operacji.
Więcej informacji znajdziesz w FAQ.


** Betcris nie pobiera od Graczy żadnych opłat za wpłaty i wypłaty. Betcris nie ponosi odpowiedzialności za prowizje naliczane przez dostawców usług płatniczych.​
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Nawet spoko, wypłaciłem po meczu Polska-Szwecja rano kasa na koncie już była, oferta przedmeczowa dobra, live już gorzej, obsługa miła, zasady promocji przejrzyste nie to co u innych dla pewności zawsze można dopytać na chacie i wszystko wyjaśnią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +714
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
też mogę polecić, szybkie rozliczenie zakładu. Zlecona wypłata w sb wieczorem , w nd już do południa była, przejrzysty cashback bez miliona kruczków, szybka weryfikacja , czat miły i pomocny. mam delikatny problem z layoutem , ale dużo lini na over/under i na pewno się przyzwyczaje. Polecam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +721
Do góry Bottom