>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclick potrzebne info !

Status
Zamknięty.
Z 0

zyga9

Użytkownik
Witam .Mam pytanie .Ile wynosi minimalny depozyt wpłaty do Betclick ??Drugie pytanie Czy mógłbym mi ktoś wysłać email z promocją w Betclicku na bonus 100% wiem ze promocja trwa do 17 stycznia ???? .
 
G 46

ghs

Użytkownik
Zadałeś to pytanie chyba w czterech tematach. Jest jakaś promocja &quot;za 10 gównianych postów nagroda&quot;?
Mam znajomego, który pomaga takim jak Ty, nazywa się Google. Jego uslugi nic nie kosztują! Nie trzeba czekać, aż ktoś odpowie! Nie trzeba śmiecić forum postami! Nie trzeba wkurzać innych zadawaniem tego samego pytania po raz milion pięćset sto dziewięćsetny! Polecam na przyszłość, a w promocji przykład użycia:
Minimalny depozyt, jaki gracz może złożyć na swoje konto BetClick wynosi 15 zł lub 15 € lub 8 GBP. Każda transakcja kartą płatniczą/debetową, bądź kredytową jest obarczona kosztami administracyjnymi w wysokości 2% wpłacanej kwoty. Gracz automatycznie zostanie obciążony w/w kwotą w momencie składania depozytu.
Co do promocji - jest na forum dział &quot;Promocje u bukmacherów&quot;. Jak myślisz, po co? Może po to:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=26801
A teraz z niecierpliwością czekamy na pytania - jak się zarejestrować, jak wpłacić, jak zawrzeć zakład, jak wpłacić jeszcze raz i jeszcze raz...
 
Z 0

zyga9

Użytkownik
Zadałeś to pytanie chyba w czterech tematach. Jest jakaś promocja &quot;za 10 gównianych postów nagroda&quot;?

Mam znajomego, który pomaga takim jak Ty, nazywa się Google. Jego uslugi nic nie kosztują! Nie trzeba czekać, aż ktoś odpowie! Nie trzeba śmiecić forum postami! Nie trzeba wkurzać innych zadawaniem tego samego pytania po raz milion pięćset sto dziewięćsetny! Polecam na przyszłość, a w promocji przykład użycia:


Co do promocji - jest na forum dział &quot;Promocje u bukmacherów&quot;. Jak myślisz, po co? Może po to:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=26801

A teraz z niecierpliwością czekamy na pytania - jak się zarejestrować, jak wpłacić, jak zawrzeć zakład, jak wpłacić jeszcze raz i jeszcze raz...
Zadałem dwa konkretne pytania bo zależy mi na czasie ,a nikt nie odpisywał .Jest dział promocja owszem ale z tej promocji mogą udział btac tylko osoby zaproszone a ja szuakm kogoś z kontem w Betclick żeby mnie zaprosił ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom