>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic w roku 2020 - opinie

K 0

krism1984

Użytkownik
Cześć, chciałem Was zapytać o opinie o bukmacherze Betclic.

Wszystkie tematy/problemy jakie znalazłem dotyczą lat wcześniejszych a obecnie jak to wyglada?

To chyba jedyny zagraniczny bukmacher (siedziba na Malcie) z licencją na zakłady w Polsce. Dobre opinie słyszałem też o ich opcji cash-out.

Z góry dzięki za odp.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Korzystam i cenię sobie. Zero problemów z wypłatami, dość łatwy do przyzwyczajenia się design. Niektóre zdarzenia mają całkiem atrakcyjne kursy.
 
K 0

krism1984

Użytkownik
Jak z wypłatami i kontaktem z obsługą klienta ? Na tle konkurencji przynajmniej na papierze wyglada to blado np brak czatu itd.

P.S. Jak w praktyce wygląda opcja cashout?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie miałem żadnych problemów z wypłatą. Odnośnie obsługi klienta nie wypowiadam się, bo nie miałem potrzeby ☺
Jeśli chodzi o CashOut, to w ogóle nie korzystam z tej złodziejskiej funkcjonalności.
 
B 0

bartek1946

Użytkownik
Ja mam taki problem z aplikacją, może ktoś pomoże, często mi wyskakuję komunikat "brak połączenia z internetem" i robi się ciemny ekran,i żeby np. coś postawić,czy wypłacić cashout,muszę resetować telefon,i nie mogę też znaleźć,jak włączyć touch id,bo wpisywanie loginu i hasła za każdym razem to katorga.
 
boleq4 4,3K

boleq4

Użytkownik
21 wiek wypłata ponad 24 godziny temu zlecona dalej nie ma pieniędzy więc pewnie listonoszem ślą jeszcze bym zrozumiał ze weekend byłby ale to są dni robocze porażka totalna chyba gorszej jakości wypłat na rynku to nikt nie ma więc jak ktoś liczy na szybkie wypłaty nie polecam
 
Do góry Bottom