>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
limituja na potege, gowno nie buk
Cos tam trafilem, chcialem znajomemu tasme na weekend z najbardziej popularnych lig zrobic za kafla, ako 6,5 i 90zl limit - cyrk na kolkach
z czego biora sie te legendarne limity?
Tak z ciewakosci to z czego one sie biora? Jak gracie jakies mega stawki? Czy jak super typujecie i obrywacie ich regularnie?
 
Ostatnia edycja:
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
a co ma regulamin do tego?
grasz se dla zabawy, topowe ligi, nie zarabiasz to i konto pewnie 100 lat bedziesz mial, nic nowego nie napisalem w tej kwestii.
 
Tokarro 19,3K

Tokarro

Użytkownik
Prosta sprawa, zgarnęli większą część rynku co daje im kosmiczny obrót. Limitują tych co wygrywają za dużo i spijają śmietankę z reszty czyli ponad 90% graczy. Na plus w tej sytuacji poza bukiem są tylko gracze którzy wygrywają na małych stawkach lub tworzą co chwilę nowe konta na słupa. Betclic rozegrał to mądrze i strategicznie, ale są też plusy dla wszystkich graczy, bo nie wierzę, że konkurencja nie zareaguje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Prosta sprawa, zgarnęli większą część rynku co daje im kosmiczny obrót. Limitują tych co wygrywają za dużo i spijają śmietankę z reszty czyli ponad 90% graczy. Na plus w tej sytuacji poza bukiem są tylko gracze którzy wygrywają na małych stawkach lub tworzą co chwilę nowe konta na słupa. Betclic rozegrał to mądrze i strategicznie, ale są też plusy dla wszystkich graczy, bo nie wierzę, że konkurencja nie zareaguje.
hah usmialem sie doprawdy, az nawet nie chce mi sie wymyslac jakiegos sarkastycznego wersu czytajac cos tak glupiego.

znalezli jeden prosty sposob "w miesiac wykosili konkurencje" hue hue (wykosili ją jedynie w twojej glowie, a nie w rzeczywistosci rzecz jasna)
 
H 261

Hilczerson

Użytkownik
Dokładnie tak, zachęcili mnie grą bez podatku wpłaciłem 2 tysiące i limit na zakład na żywo 500zł 😂 Na inny zakład podobnie. Czegoś takiego jeszcze nie spotkałem na innym buku. Nie polecam totalnie.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Uwaga na grę bez podatku wyższymi stawkami. Zagralem rano singla za 1000 bez podatku i wleciały limity na całą ofertę na max kilkadziesiąt złotych. Wczesniej takich problemów nie miałem.
Jak rozumiem założyłeś konto w Betclic ze względu na brak podatku ? Po kilku dniach i jak trafiłeś jeden kupon za 1000 zł to Cię zlimitowali ? Czyli dupa nie promocja.
 
Do góry Bottom