>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic II Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2024/2025

ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-07-17 o 13.19.16.png
Zrzut ekranu 2024-07-17 o 13.19.22.png

Nie masz konta w Betclic, załóż je z kodem FORUMVIP lub klikając w baner i graj cały czas bez podatku na wszystko!1000x200.jpg
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądź 2:1

Zagłębie Sosnowiec w poprzednim sezonie zagrał tragicznie, zajął ostatnie miejsce zdecydowanie najgorszy bilans w I lidze i w pełni zasłużenie spadli z I ligi. Pod koniec sezonu miała miejsce zmiana trenera na M. Saganowskiego, czasem było widać Jego rękę ale było to zdecydowanie za mało aby uratować sezon. Teraz miał czas przed sezonem.
Olimpia Grudziądź w poprzednim sezonie zajął 14 miejsce czyli ostatnie miejsce bezpieczne w tej lidze.
Według mnie to Zagłębie jest w tym meczu faworytem, grają u siebie i mam nadzieję, że ten sezon dla nich będzie zupełnie inny. Mój typ na to spotkanie to co najmniej 2 strzelone bramki przez gospodarzy.

Sosnowiec strzeli +1,5 2,18 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2140
stanley-63 971,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Polska 2 Liga
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Wisła Pułwawy : Zagłębie Lubin II
Typ: over 2.5 gola / obie strzelą
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna

Mecz przełożony bo miał się odbyć w 1 kolejce , obie ekipy nie zachwycają i po 3 rozegranych meczach zajmują odpowiednio 15 i 16 miejsce z zaledwie 1 punktem i bilansem bramek 1 strzelona i 3 w plecy , ale gdy któraś wygra opuści te nie zbyt dobre miejsce i wejdzie w strefę tą bezpieczną , zdecydowałem się na bramki chociaż obie z zaledwie jedą bramką strzeloną w tym sezonie , patrzc na to jak obie spotykają się ze sobą to raczej na sporo bramek możemy liczyć , ostatni mecz z maja tego roku w 32 kolejce w Lubinie to 2:2 jak by tego było mało to do przerwy nie pada ani jedna bramka tak więc dziś chyba również może być podobnie , wrócę do poprzedniego sezonu i pierwszego meczu też tutaj w Puławach kiedy to Zagłębie wygrało 2:1 , dziś liczę że te 3 bramki kibice powinni zobaczyć no i z obu stron .
 
Do góry Bottom