>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
D 65

dany877

Użytkownik
Prosta logika bukmachera - grałeś all in na singla, także na dobrą sprawę mogłeś skontrować na live u innego bukmachera. I z pewnością to jest to ten magią owiany &quot;charakterystyczny sposób gry&quot;.
ja grałem duble też za większe stawki i też natychmiastowo mnie zlimitowali
także bzdura że to tylko z powodu podejrzeń o jakieś surebety czy coś ????
boją się leszcze ogarniętych graczy,takiej paniki a przede wszystkim buractwa suportu to jeszcze nigdzie nie widziałem :grin:
Polacy często wyłudzają bonus zakładając konto na babcię, ciocię, wujka, czy też psa domowego ;)
kolejny geniusz..
jeżeli wyłudzają bonusy i potrafią dla tego psa domowego zrobić odpowiednie dokumenty do weryfikacji to w czym problem?
bo w innym wypadku gdyby pojawił się ten sam adres,IP czy cokolwiek to Betano odrazu by zabrało całą kasę,także tacy gracze są również raczej z gatunku przez nich pożądanych.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
A czy możesz wrzucić screena i napisać z jakiej przeglądarki korzystasz? Pytam, bo u mnie wszystko wygląda ok.
z góry dzięki
Proszę bardzo, testowane na przeglądarce, która jest nakładką IE, na samym IE też występuje ten sam problem, tak samo jak i na Firefoxie
http://i.imgur.com/5RnX78a.png
kolejny geniusz..
jeżeli wyłudzają bonusy i potrafią dla tego psa domowego zrobić odpowiednie dokumenty do weryfikacji to w czym problem?
bo w innym wypadku gdyby pojawił się ten sam adres,IP czy cokolwiek to Betano odrazu by zabrało całą kasę,także tacy gracze są również raczej z gatunku przez nich pożądanych.
Po pierwsze to geniuszem i innymi yntelygentnymi określeniami rzucaj w gronie swojej rodziny jeśli Ci pozwalają. Druga kwestia to jeśli próbujesz grać idiotę i pokazać że rzekomo tak ciężko niby kupić internet u operatora telefonii komórkowej i inne urządzenie z którego obstawiasz wydarzenia sportowe, to póki co słabo Ci wychodzi. A gracze wyłudzający bonus nie wiem w jaki sposób mają być korzystni dla bukmachera, skoro oni muszą cały czas nad tym pracować, wykrywać to i ewentualnie blokować takie konta, rzeczywiście niesamowita sprawa dla nich... zastanów się zanim zaczniesz coś pisać, a przede wszystkim zanim zaczniesz kogoś obrażać &#39;geniuszu&#39;.
Nie wiem po co strugać głupa, bo bukmacherzy tak samo jak i gracze, albo nawet lepiej, wiedzą i znają się na tych &#39;sztuczkach&#39; i między innymi dlatego, przez takie próby wyłudzenia np. promocja już nie jest 100% do 200zł, tylko max do 100zł ;)
co do limitów to nie wypowiem się jak to już pisałem, ja u siebie nie miałem i nie mam, więc może nie wygrywam tak dużo jak inni albo nie gram podejrzanych rynków i sportów dla tego bukmachera. Nie rozumiem tego bulwersu tutaj, bo są inni, nowi bukmacherzy o wiele gorsi od Betano i jakoś tam nie ma takiej zadymy jak tutaj.
 
D 65

dany877

Użytkownik
Proszę bardzo, testowane na przeglądarce, która jest nakładką IE, na samym IE też występuje ten sam problem, tak samo jak i na Firefoxie
http://i.imgur.com/5RnX78a.png
Po pierwsze to geniuszem i innymi yntelygentnymi określeniami rzucaj w gronie swojej rodziny jeśli Ci pozwalają. Druga kwestia to jeśli próbujesz grać idiotę i pokazać że rzekomo tak ciężko niby kupić internet u operatora telefonii komórkowej i inne urządzenie z którego obstawiasz wydarzenia sportowe, to póki co słabo Ci wychodzi. A gracze wyłudzający bonus nie wiem w jaki sposób mają być korzystni dla bukmachera, skoro oni muszą cały czas nad tym pracować, wykrywać to i ewentualnie blokować takie konta, rzeczywiście niesamowita sprawa dla nich... zastanów się zanim zaczniesz coś pisać, a przede wszystkim zanim zaczniesz kogoś obrażać &#39;geniuszu&#39;.
Nie wiem po co strugać głupa, bo bukmacherzy tak samo jak i gracze, albo nawet lepiej, wiedzą i znają się na tych &#39;sztuczkach&#39; i między innymi dlatego, przez takie próby wyłudzenia np. promocja już nie jest 100% do 200zł, tylko max do 100zł ;)
co do limitów to nie wypowiem się jak to już pisałem, ja u siebie nie miałem i nie mam, więc może nie wygrywam tak dużo jak inni albo nie gram podejrzanych rynków i sportów dla tego bukmachera. Nie rozumiem tego bulwersu tutaj, bo są inni, nowi bukmacherzy o wiele gorsi od Betano i jakoś tam nie ma takiej zadymy jak tutaj.
daruj sobie te śmieszne docinki człeniu
najwyraźniej w świecie istnieją liczne firmy,które nie uprawiają takich praktyk i jakoś sobie radzą będąc na rynku od kilku lat a nie kilku miesięcy jak wyżej wymienieni kabareciarze.
ciebie pewnie nie zlimitowali bo jesteś przypadkowym łosiem grającym za kilka pln,a jeżeli grasz za więcej to pewnie jesteś cienkim frędzlem że uznali że akurat twoja gra za większe stawki im krzywdy nie zrobi.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
nikt nie lubi jak z niego robią wariata
No dobra, ale to w takim razie jak wytłumaczyć to, że ja i znajomy nie dostaliśmy póki co limitów, a od czasu do czasu puszczamy trzycyfrowe kwoty na różnego rodzaju rynki i sporty + ja dokonałem raz wypłaty?
Obaj wzięliśmy bonus 200zł przy starcie :razz:

Nie przeczę, że mieliście może jakieś nieprzyjemności niektórzy, ale dla mnie to jest ewidentnie dziwne, skoro na własnej skórze doświadczyłem czegoś zgoła innego, a wątpię żebym był wyjątkowym szczęściarzem.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
jest jeden prosty, banalny sposób żeby zlikwidować problemy z weryfikacją, wypłatami, rozliczaniem kuponów, wysokością stawek - bukmacherzy powinni choć trochę ZWIĘKSZYĆ MARŻĘ, wtedy nie dosyć że bukmacherzy byliby zadowoleni bo mieliby wysokie zyski to gracze też bo bukmacherzy nie robili by takich kłopotów z wypłatami i weryfikacjami.
 
D 0

derju

Użytkownik
Kolejna prosba o sweet focie ????
Szanowny Panie XXX

Dział ryzyka poprosił nas ( w celu finalizacji płatności) aby przesłał nam Pan screenshot Pańskiego konta Skrill ( ekran danych konta) wraz z widocznym adresem URL oraz zdjęcie Pańskiej twarzy wraz z dowodem osobistym .

Przepraszamy z góry za kłopot jednakże bez powyższych dział ryzyka nie zaakceptuje wypłaty.

Pozdrawiam

Kamil Ross

i tak go chwaliscie!!!! Pytalem co jest powodem standard supportu nikt nic nie wie
Mam to samo. Wysłałem im screenshot. Minęło około 36h i nic, napisałem do nich czy już rozpatrzyli to odpisali ze nie dostali informacji od odpowiedniego działu. Czy wie ktoś ile można czekać na taka weryfikacje screenshota skrill, miał ktoś podobna sytuacje. Ogólnie już mija 3Ci dzień od wysłania prze ze mnie screena.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Mam to samo. Wysłałem im screenshot. Minęło około 36h i nic, napisałem do nich czy już rozpatrzyli to odpisali ze nie dostali informacji od odpowiedniego działu. Czy wie ktoś ile można czekać na taka weryfikacje screenshota skrill, miał ktoś podobna sytuacje. Ogólnie już mija 3Ci dzień od wysłania prze ze mnie screena.
Hej, niestety akurat na ten wymóg, jak i czas weryfikacji polski zespół nie ma większego wpływu, oprócz przypominania się działowi ryzyka oczywiście, co jest systematycznie robione. Tak, że pozostaje mi tylko prosić o cierpliwość.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Ciekawa sprawa z wypłatami: zarejestrowałem się, wziąłem bonus, w trakcie obrotu wysłałem skany do weryfikacji, następnego dnia konto zweryfikowane. Po obróceniu bonusu zlecam wypłatę na skrill - w 4 godziny po zleceniu wypłaty jest na koncie skrill (duży plus dla Betano). Cztery dni później zlecam wypłatę pozostałej kasy, mijają ponad 24h, nie mam na skrillu, więc się loguję na Betano i patrzę mam wiadomość - chcą żebym podał numer telefonu bo muszą do mnie zadzwonić. Dobra, wysyłam im numer, następnego dnia dzwoni rano gość i rozmowa przebiega mniej więcej tak:
BETANO: Dzień dobry, dzwonię z firmy Betano, zlecał pan wypłatę na konto Skrill
JA: Tak dokładnie
BETANO: No bo widzę, że to już pana druga wypłata i rozumiem, że to ma być na konto [email protected]
JA: Tak, oczywiście - tak samo jak pierwsza wypłata, zresztą z tego samego konta wpłacałem środki na moje, konto, a zresztą na ten sam adres e-mail mam zarejestrowane konto w państwa serwisie
BETANO: A no faktycznie, widzę, rzeczywiście, w takim razie ja już przekazuję informację do odpowiedniego działu, aby możliwie najszybciej przesłano pańskie środki, aby mógł się pan jak najszybciej cieszyć z wygranej
Nie mam pojęcia co na celu miał ten telefon, zero pytań o imię nazwisko, datę urodzenia, pesel, cokolwiek. Gość sam mi powiedział jak się nazywam, jaki mam login w Betano i na jakie konto zleciłem wypłatę, w zasadzie każdy mógł ten telefon odebrać i ze swojej strony powiedzieć tylko &quot;Dzień dobry&quot; i &quot;Do widzenia&quot; ???? ????
 
B 123

bambino21

Użytkownik
To jest dobry bukmacher do wpłaty, obrotu i wypłaty bonusu,
mi akurat przyjmowali wszystkie stawki jakie chciałem, maksymalnie zagrałem za 1700zł. Jednak czytałem opinie,że po paru mocniejszych kuponach limitują do kwoty 20-25zł i obracaj później takimi stawkami bonus.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
jednak nawet mnie dopadły limity, nie dziwię się ładnie z nich wycisnąłem, no nic trzeba wypłacić kasę i zapomnieć o nich, choć współpraca przez ten czas układała się bardzo dobrze pod wieloma względami ????
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Czy każdy z Was oczekuje na wypłate około 7 dni, to nie moja pierwsza wyplata....czy tylko na mniesie uwzieli? ????
 
B 12

brzozek

Użytkownik
Zalozylem konto aby napisac o sytuacji jaka mnie spotkala...Wyslalem dokumenty...Nastepnego dnia zweryfikowalem sie telefonicznie gdy przeszlo do setna sprawy dostalem takie cos..
Szanowny Panie
Dział ryzyka poprosił nas ( w celu finalizacji płatności) aby przesłał nam Pan screenshot Pańskiego konta Skrill ( ekran danych konta) wraz z widocznym adresem URL oraz zdjęcie Pańskiego dowodu osobistego przy Pańskiej twarzy(obydwie strony dowodu). Bardzo przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Niestety bez powyższych dział ryzyka nie zaakceptuje wypłaty.
Uwazam to za mega upokarzajace mam ponad 50 lat.....I traktuja mnie jak dziecko....Czy w tej firmie tj standardem jestem bardzo ciekaw.....
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Zalozylem konto aby napisac o sytuacji jaka mnie spotkala...Wyslalem dokumenty...Nastepnego dnia zweryfikowalem sie telefonicznie gdy przeszlo do setna sprawy dostalem takie cos..
Szanowny Panie
Dział ryzyka poprosił nas ( w celu finalizacji płatności) aby przesłał nam Pan screenshot Pańskiego konta Skrill ( ekran danych konta) wraz z widocznym adresem URL oraz zdjęcie Pańskiego dowodu osobistego przy Pańskiej twarzy(obydwie strony dowodu). Bardzo przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Niestety bez powyższych dział ryzyka nie zaakceptuje wypłaty.
Uwazam to za mega upokarzajace mam ponad 50 lat.....I traktuja mnie jak dziecko....Czy w tej firmie tj standardem jestem bardzo ciekaw.....
ode mnie nie chcieli dowodu przy twarzy, mimo że kilka tysiecy na plusie zysku miałem. O takie rzeczy proszą gdy ktoś gra surebety, loguje sie z internetu mobilnego (zmienne IP ulubione przez multikontowców) lub wygrał kupe pieniędzy. Musisz przeboleć i to wysłać.
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
ode mnie nie chcieli dowodu przy twarzy, mimo że kilka tysiecy na plusie zysku miałem. O takie rzeczy proszą gdy ktoś gra surebety, loguje sie z internetu mobilnego (zmienne IP ulubione przez multikontowców) lub wygrał kupe pieniędzy. Musisz przeboleć i to wysłać.
Upokarzanie gracza i jego godności ! Proponujesz?
Trochę szacunku dla starszych graczy ! Młodzieży !
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja dla marnych 100zl nie zakladalbym tam konta wg mnie firma sie osmiesza stosujac te praktyki....
A teraz opinnia z innej beczki przegralem u nich dosc spora kwote....Poprosilem o reaload bonus odmowili mi oczywiscie gram bo kuszace te kursy z marza 0% ponownie poprosilem wczoraj i 2 raz mi odmowili...
Jaki z tego komentarz nawet lolajnych graczy nie traktuja powaznie!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom