>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betadria - 20 euro od wpłaty przez moneybookers

zomber 9

zomber

Użytkownik
https://www.betadria.com/Betting.aspx





* Deposit bonus is valid for all new and current customers who make a deposit. The maximum bonus that can be claimed is 20 EUR. Customers who deposit more than 40 EUR may only claim the maximum amount of 20 EUR.

* Deposit bonus is only valid for sports betting.

* Customers must rollover their first deposit and bonus three (3) times (with minimum odds of 2,00) within 180 days prior to making a withdrawal. Customers who redeem the Deposit bonus with a deposit of more than 40 EUR must rollover the total sum of 60 EUR three (3) times prior to making a withdrawal.

* Deposit bonus is limited to one betting account per person, family, household and shared computer. By suspicion of abuse via multiple registrations (fictitious accounts, game communities) or Balance betting, Betadria.com reserves the right to withdraw the Bonus and the resulting profits.

* Deposit bonus is valid until December 31th 2010 (23:59 CET).





czyli 50% max 20euro
obrót 3x depozyt + bonus
kurs min. 2,00
ważny do 31.12,2010
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Firma z nikąd niby mają napisane że posiadają siedzibę w UK ale nikt nic o tym nie wie... komentarze z zagranicznych for:
Careful, they &quot;claim&quot; to be UK registered. But the address is only a rented PO box
They claim to have offices in UK but I cant see any reference to a licensing body.
Czyli trzeba mocno się zastanowić czy chce się tam wpłacić pieniążki i grać, poza tym słabe kursy i oferta, na ov un 1.85 na handi także + - 1.85 a obracać trzeba po 2.00 ;)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Firma z nikąd niby mają napisane że posiadają siedzibę w UK ale nikt nic o tym nie wie... komentarze z zagranicznych for:
Czyli trzeba mocno się zastanowić czy chce się tam wpłacić pieniążki i grać, poza tym słabe kursy i oferta, na ov un 1.85 na handi także + - 1.85 a obracać trzeba po 2.00 ;)
surebety Ci w glowie? :razz:
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
unique- surbety nie surbety :p chodzi mi o to że jest słąbiutka oferta np na handi i totals bo jest tylko 1 linia z kursem 1.85 więc to odpada, pozostaje więc tylko granie 1x2 i jak się znajdzie 12 bo chyba granie poniżej 2.00 bez obrotu nie wchodzi w grę :p
dzisiaj w tobecie jest bonus 50% do 100PLN, więc raczej lepsza oferta:wink:
Ja nie wiem czy lepsza oferta, bo na Tobecie musisz zagrać tripla do obrotu... a tam pojedynczy zakład po 2.00 ;)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie gdzie wy chcecie grać ? Kursy żenada a i firma na rynek bałkański,nie warto się łakomić na parę euro bonusu ............chyba ,że ktoś lubi adrenalinkę przy wypłatach
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
wpłaciłem 40euro. Wykonałem obrót. Zleciłem wypłatę na kwotę 283euro. Po 6h pieniądze na koncie mb. Nie chcieli żadnych dokumentów. Szczerze polecam.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Ten Buk jest chyba z Bałkanów bo języki oprócz Angielskiego są &quot;bałkańskie&quot; (m.in. serbski). A Adria od Adriatyku.
 
Do góry Bottom