>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 z polską licencją?

J 18

jarcow

Użytkownik
Czy macie jakieś informacje odnośnie tego, czy Bet365 planuje wejście na polski rynek po 1 kwietnia 2017? Pytaliście może w supporcie o ich plany?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
prawdę mówiąc nie wierzę ani w b365 ani w żadne inne firmy które rzekomo starają się o licencję u nas, powód jest JEDEN - podatek obrotowy 12%
trzeba wiedzieć, że wypłacalność takiego bet 365 to jest jakieś 97% czyli zarabiają 3% z własnego obrotu, jak teraz widzisz że mieliby zapłacić od tego podatek 12% to dokładaliby 9%
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
prawdę mówiąc nie wierzę ani w b365 ani w żadne inne firmy które rzekomo starają się o licencję u nas, powód jest JEDEN - podatek obrotowy 12%
trzeba wiedzieć, że wypłacalność takiego bet 365 to jest jakieś 97% czyli zarabiają 3% z własnego obrotu, jak teraz widzisz że mieliby zapłacić od tego podatek 12% to dokładaliby 9%
To nasze ziemniaczki na starcie są 12% w plecy jak sobie przyjdę puścić weekendową taśmę? Puszczajmy wszyscy taśmy, żeby zbankrutowali ????
 
B 482

bmoran

Użytkownik
trzeba wiedzieć, że wypłacalność takiego Bet.365 to jest jakieś 97% czyli zarabiają 3% z własnego obrotu,
Bzdura totalna. Marza na kazdym zakladzie jest wieksza niz 3% i to sporo wieksza. Poza tym juz fajnie, ze wiesz, e bet365 podatek przejmie na siebie, a nie na graczy przeniesie, szkoda tylko, ze pracownicy b365 nie maja z Toba kontaktu bo oni nawet tego jeszcze nie widza ????
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
wypłacalność 97% uwzględnia obecną marżę, gdyby chcieli zjechać z marżą aby osiągnąć wypłacalność 85% to mielibyśmy kursy jak bwin we francji czyli po @1,65 w obie strony, sami się przekonacie ????
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Pytanie do supportu:
Jakie są plany Waszej firmy po 1 kwietnia 2017? Czy planujecie wejść na polski rynek z legalną licencją, czy też zamykacie rynek dla polskich graczy?
Odpowiedź z supportu:
Dla zakładów sportowych i gier, posiadamy licencję i podlegamy regulacjom prawnym na Gibraltarze. Jednakże, jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości, prosimy upewnić się czy korzystanie z naszej strony jest zgodne z zapisami prawnymi w kraju, w którym Pan mieszka.

Niestety nie mamy dalszych informacji na ten temat.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czyli szczerze mówiąc po 1 kwietnia można się pożegnać z graniem na BET 365 ??
Uważam że to są daleki wnioski, poczekaj na decyzję bukmacherów, rządu itd. Na razie zaczyna się znów zbędne &#39;&#39;nakręcanie&#39;&#39;.
 
K 0

kosmodron

Użytkownik
dostałem własnie informację że bet365 nie będzie działał dla Polskich obywateli od 1 kwietnia. Jakie buki w takiej sytuacji zostają na rynku? STS jest dość prymitywny. Dobra alternatywa dla Bet365?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
dostałem własnie informację że bet365 nie będzie działał dla Polskich obywateli od 1 kwietnia. Jakie buki w takiej sytuacji zostają na rynku? STS jest dość prymitywny. Dobra alternatywa dla Bet365?
Zanim zadasz jakieś pytanie to sprawdź najpierw, czy w innym wątku ktoś nie odpowiedział już na nie.

Tu masz aktualizowana na bieżąco listę bukmacherów, którzy oglosili wyjście:

https://forum.bukmacherskie.com/f98/lista-bukmacherow-ktore-zostaja-i-wycofuja-sie-z-dniem-1-04-2017-a-144238.html#post6365906
 
A 1

arsenewenger

Użytkownik
dostałem własnie informację że bet365 nie będzie działał dla Polskich obywateli od 1 kwietnia. Jakie buki w takiej sytuacji zostają na rynku? STS jest dość prymitywny. Dobra alternatywa dla Bet365?
To zależy czego oczekujesz od tej alternatywy dla Bet365. Dla mnie np oferta live na bet365 jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich buków i raczej nie znajdę odpowiadającej mi alternatywy.
 
K 2

kyniu6

Użytkownik
To zależy czego oczekujesz od tej alternatywy dla Bet365. Dla mnie np oferta live na bet365 jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich buków i raczej nie znajdę odpowiadającej mi alternatywy.
Porównywałem do innych buków wczoraj wieczorem - jakieś 30-40% mniej live na Unibetach i innych. Tragedia dla tych, którzy grają tylko live.
 
K 0

kosmodron

Użytkownik
To zależy czego oczekujesz od tej alternatywy dla Bet365. Dla mnie np oferta live na bet365 jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich buków i raczej nie znajdę odpowiadającej mi alternatywy.
Głównie cashout w dowolnym momencie. W sts jest to o tyle głupie że możesz zrobić to tylko kiedy kolejne zdarzenie się nie rozppczelo.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Unibet wejdzie jeszcze ale boje się , że na podobnych warunkach jak to było w niemczech czyt . 6% podatku płaci buk a drugie 6 % potrąca sobie nam od wypłat
 
Do góry Bottom