>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

bet365 - odzyskanie srodkow bonusowych

B 0

blady05

Użytkownik
Witam, mam maly z bonusem i moze zaczne od poczatku....
1.zalozylem nowe konto na bet365 wplacilem 50euro i skorzystalem z promocji dla nowych graczy bonus w wysokosci 50e.
2.puscilem kilka kuponow i wyzerowalem moje pieniadze .
3. pozostalo mi 50e z ktorych w przeciagu godziny zrobilem niecale 80e.
4. po 2 godzinach zalogowalem sie ponownie na koncie i wszystkie srodki zostaly usuniete z mojego konta.
Postanowilem zapytac na czacie kogos z obslugi o co chodzi o dowiedzialem sie ze zostal zlamany regulamin a konkretnie 15 punkt regulaminu bonusowego ktory brzmi tak :
Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów, zakładów bez ryzyka lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka lub ofert na ich konto.

dowiedzialem sie tez ze pieniadze nie zostana zwrocone poniewaz zlamalem regulamin ... gdy pytalem w jaki sposob go zlamalem otrzylame odpowiedz ze bet365 nie musi skladac wyjasnien.
sadze ze usunieto mi ten bonus ze wzgledu na to ze moja dziewczyna i brat tez posiadaja konto na bet365 i podany jest moj email badz nr tel ten sam.
Dodam jeszcze ze na tym koncie nie potwierdzalem swoich danych nie wysylalem skanow, jednak gdy pytalem na czacie czy jesli uzupelnie sowje dane i wszystko bedzie sie zgadzac czy wroca mi bonus powiedzieli ze : bonus jest dobrowolnie przyznawany przez firme i tak samo moga mi go odebrac i nie wroca mi tych $.
1.Chcialbym sie dowiedziec czy moge jakos&quot;wyklucic&quot; sie o swoje zeby wrocili mi te pieniadze
2. czy moga bez podawania zadnego powodu usunac mi srodki z konta?
3.to prawda ze moga usunac mi nie tylko 50euro bonusowe ale i tez reszte pieniedzy ktore wygralem z tych bonusowych pieniedzy?
4. powiedziano mi ze usuneli mi srodki z konta za zlamanie regulaminu, bez podania zadnego konkretu skad mam wiedziec czy naprawde zlamalem jakiekolwiek ich prawo skoro powod jest nieznany. mozliwe ze poprostu mnie zwalowali ?
5. co w takim przypadku moge zrobic?
 
B 0

blady05

Użytkownik
komplenie nic ?
przypisany mail badz nr tel nie powinien naruszac regulamin, adres zamieszkania jest inny a jesli to rodzina dlaczego niby nie mozemy kozystac z tego samego maila ?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
komplenie nic ?

przypisany mail badz nr tel nie powinien naruszac regulamin, adres zamieszkania jest inny a jesli to rodzina dlaczego niby nie mozemy kozystac z tego samego maila ?

kpisz kolego?
kolejny delikwent, który myślał, że jest bardziej cwany od buka.
Tylko nie zakładaj teraz konta na ciocie lub babcię (są tacy na tym forum)
bo stanie się dokładnie to samo. Nic z tym nie zrobisz, możesz pisać gdzie chcesz, nikt z tym nic nie zrobi bo buk ma rację. Był bardziej cwany od ciebie, koniec, kropka.
Tylko nie pisz teraz dziesięciu postów, że dziewczyna interesuje się sportem, obstawianiem itp. Wyjmij jaja z szuflady i zachowaj się jak facet ;)

pzdr.
 
fahamore 0

fahamore

Użytkownik
Ahmedinho ma rację, a regulamin wyjaśnia wszystko. Ja wiem że często nie chce nam się wszystkim czytać jakiś dłuuuuugich regulaminów, ale:
pkt. 17 regulaminu oferty rejestracyjnej

&quot;Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, NETeller itp.) i dzielony komputer, np. biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365&quot;

a pkt 18 tegoż regulaminu to już full przypał, ale co poradzisz ????

&quot;bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.&quot;
także sory jak miałeś ten sam email czy tel na inne konto w Bet365 to buk potraktował cie jako osobę która chce wyłudzić kasę od niego. Nic nie zrobisz
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
komplenie nic ?

przypisany mail badz nr tel nie powinien naruszac regulamin, adres zamieszkania jest inny a jesli to rodzina dlaczego niby nie mozemy kozystac z tego samego maila ?
Ciocia i stryjek tez korzystaja z tego maila? To taki rodzinny mail ze cala rodzina z niego korzysta? ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
sadze ze usunieto mi ten bonus ze wzgledu na to ze moja dziewczyna i brat tez posiadaja konto na bet365 i podany jest moj email badz nr tel ten sam.
na ten sam email nie da się założyć dwóch kont. Pozatym nazywaj sprawy po imieniu. Przyznajesz się do tego że wyłudziłeś od nich bonus, zorientowali się i chcesz żeby zwrócili Ci pieniądze ? Śmieszny jesteś
 
B 0

blady05

Użytkownik
Sylwek2012 smieszny to ty jestes, piszesz o czym o czym nie ma wogole pojecia bo da sie zalozyc kilka kont na 1 maila i nr tel.... co do reszty cwaniaczkow jesli nie macie nic madrego do powiedzenia to nie piszcie
ja jak czegos nie wiem to pytam a nie pyskuje przez internet.
Na buku gram juz dobrych kilka lat i jakos wciagnalem w to moja dziewczyne jak i brata, kolegow ...
Do kont z buka korzystam z 1 maila zeby nie spamowac poczty. Mieszkam razem z dziewczyna korzystamy z tego samego kompa i do tego czasu wszystko bylo dobrze.
Konto nie zostalo stworzone z mysla o tym zeby okrasc bet365 z kilku zlotych.
pkt. 17 regulaminu oferty rejestracyjnej

&quot;Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, itp.) i dzielony komputer, np. biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365
to mnie torche dziwi poniewaz na innych bukach nie mam z tym problemu jesli chodzi konkretnie o maila i tel to w kazdej chwili na koncie moge zmienic co dziwne. z zamieszkaniem czy innymi danymi nie da rady ale akurat mail i tel moge, wiec tego tutaj nie rozumiem, to samo jesli chodzi o wyplaty/wplaty. Nie 1 czy 2 wybieralem czy wplacalem tez na bet365 z tego samego konta co jeszcze bardzie mnei dziwi jesli chodzi o ten podpunkt.
Jesli pisze tak w regulaminie to dlaczego rejstrujac sie sprawdza mi adres zamieszkania czy ejst doby czy ktos juz z niego korzysta a jesli chodzi o mail/tel nie?
Zalozylem temat po to by wiedziec co powiedziec dziewczynie, dlaczego po wplacie pieniedzy na konto z prawie 80euro zostalo 0. Nie mam sobie nic do zarzucenia ani jej grala normalnie nie probowalismy czerpac korzysci z konta poprostu ona chciala sie pobawic wiec jej stowrzylem konto dla wszystkich najmadrzejszych. To ze mam dostep do jej konta nie znaczy ze z niego korzystam.
Wiec zapytam jeszcze raz moge to jakos wtylumaczyc,wyklucic,odkrecic ?
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
jesteś przegrany ,i nawet miło mi to pisać. Możesz spróbować z dziewczyną grać bez bonusów ,a z wyłudzenia się długo nie wyżyje. Dziewczynę wciągnąłeś piszesz brata i kolegów? hmm a myślisz,że każdy urodził się stworzonym do zakładów? pewnie mieszkasz w malusiej wsi i myślisz,ze kokosy zbijesz na różnych konta.
Kolejna sprawa; jeśli to prawda,że system nie wyłapał tego samego maila (fake?) to jak można nie miec rozumu (ktoś by napisał głowa od tego by deszcz nie wpadl do srodka) by podawac te same dane?
straciłeś depozyt - został bonus. Dopatrzyli się oszustwa (kazdy wie o co chodzi) i po hajsie. Pokłocic to sie mozesz z dziewczyną,wytlumaczyc koledze,a odkrecic a raczej zakrecic glową i myslec nastepnym razem.
&quot;ona chciala sie pobawic wiec jej stowrzylem konto dla wszystkich najmadrzejszych.
pobawic to sie moze czyms innym ????
To ze mam dostep do jej konta nie znaczy ze z niego korzystam.&quot; -&gt;
korzystaj stary pókiś młody ,bo pozniej nie stanie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Sylwek2012 smieszny to ty jestes, piszesz o czym o czym nie ma wogole pojecia bo da sie zalozyc kilka kont na 1 maila i nr tel.... co do reszty cwaniaczkow jesli nie macie nic madrego do powiedzenia to nie piszcie
ja jak czegos nie wiem to pytam a nie pyskuje przez internet.
Na buku gram juz dobrych kilka lat i jakos wciagnalem w to moja dziewczyne jak i brata, kolegow ...
Do kont z buka korzystam z 1 maila zeby nie spamowac poczty. Mieszkam razem z dziewczyna korzystamy z tego samego kompa i do tego czasu wszystko bylo dobrze.
Konto nie zostalo stworzone z mysla o tym zeby okrasc bet365 z kilku zlotych.
pkt. 17 regulaminu oferty rejestracyjnej

&quot;Oferty dla wszystkich klientów są ograniczone do jednej na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres email, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, itp.) i dzielony komputer, np. biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów według własnego uznania. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365
to mnie torche dziwi poniewaz na innych bukach nie mam z tym problemu jesli chodzi konkretnie o maila i tel to w kazdej chwili na koncie moge zmienic co dziwne. z zamieszkaniem czy innymi danymi nie da rady ale akurat mail i tel moge, wiec tego tutaj nie rozumiem, to samo jesli chodzi o wyplaty/wplaty. Nie 1 czy 2 wybieralem czy wplacalem tez na bet365 z tego samego konta co jeszcze bardzie mnei dziwi jesli chodzi o ten podpunkt.
Jesli pisze tak w regulaminie to dlaczego rejstrujac sie sprawdza mi adres zamieszkania czy ejst doby czy ktos juz z niego korzysta a jesli chodzi o mail/tel nie?
Zalozylem temat po to by wiedziec co powiedziec dziewczynie, dlaczego po wplacie pieniedzy na konto z prawie 80euro zostalo 0. Nie mam sobie nic do zarzucenia ani jej grala normalnie nie probowalismy czerpac korzysci z konta poprostu ona chciala sie pobawic wiec jej stowrzylem konto dla wszystkich najmadrzejszych. To ze mam dostep do jej konta nie znaczy ze z niego korzystam.
Wiec zapytam jeszcze raz moge to jakos wtylumaczyc,wyklucic,odkrecic ?
Wydaje mi się że próbujesz robić z nas idiotów. Proponuje czytać dokładnie regulaminy i zastanowić się nad tym o czym sam napisałeś. Może i się nie znam ale wiem że jeżeli ktoś specjalnie zakłada konto na brata, ciotkę, wujka, stryjka, babcie, prabacie, siostre cioteczną, chrzesnego, kuzyna, itd ma w tym swój cel. Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.. Sam sobie odpowiedź
Sylwek2012 smieszny to ty jestes, piszesz o czym o czym nie ma wogole pojecia bo da sie zalozyc kilka kont na 1 maila i nr tel.... co do reszty cwaniaczkow jesli nie macie nic madrego do powiedzenia to nie piszcie

Widocznie support BET365 też się nie zna na tym.
Ty nawet nie rozumiesz tego o czym sam piszesz.
 
Do góry Bottom