>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BET365 - Ankieta "SAMOOCENA"

D 0

dzikidejw

Użytkownik
Witam, gram na becie od jakiś 10 dni, początkowo grając na pałę przegrałem na własne życzenie około 700 zł w 4 dni, następnie po wpłacie 50 zł odzyskałem pieniądze w ciągu kolejnych 4 dni i wyszedłem na zero.
Dnia 8 podczas próby logowania wyskoczyła informacja iż konto zostało zawieszone a ja muszę wypełnić ankietę pt. Samoocena. Tam około 10-15 pytań jak dla hazardzista w ciężkim nałogu m.in czy mam myśli samobójcze przez hazard, wszystkie odpowiedzi na nie. Po zakończonej ankiecie wyskakuje info, że mimo wszystko oni chcą ze mną porozmawiać na temat ankiety i tych odpowiedzi, dzwonie a babka do mnie, że ona ze mną nie będzie na ten temat rozmawiać ale może zaaranżować taką rozmowę... Mam czekać aż ktoś się do mnie zgłosi, było to dwa dni temu. O **** tu chodzi, że tak się zapytam. Fakt że puszczam dużo zakładów na live może 20/30 dziennie ale to pewnie i tak mały procent tego co inni, taką mam pracę, że mogę sobie pozwolić siedzieć i całą dobę na bukmacherów, poprostu mam na to czas, kwoty za jakie gram są śmieszne od 10 do 50 zł max na zakład. Konto w pełni zweryfikowane.
Miał ktoś z Was doczynienia z czymś takim?
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Kiedyś kolega dostal taką ankiete a po jej wypełnieniu wyszło ze ma mysli samobojcze i konto zamkniete na amen ????
 
D 0

dzikidejw

Użytkownik
No z mojej nie mogło wyjść. Było pytanie czy mam myśli samobójcze, czy przepierdalam ostatnie pieniądze itp oczywiście wszystko zaprzeczone.
 
Do góry Bottom