>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bet365 a Moneybookers

S 0

slodziakadrian

Użytkownik
Witam, jestem nowy i proszę o odpowiedź kogokolwiek kto ma jakiekolwiek informacje. Założyłem ostatnio konto w*Bet365*bo słyszałem że nie potrzeba tam skanu dowodu a weryfikacja telefoniczna w zupełności wystarczy ( ewentualnie paszport ) Nie mam również jeszcze swojego konta w banku więc wymyśliłem sobie że wpłacę i ewentualną wygraną wypłace przez*Skrill. I teraz moje pytanie jest następujące, ile pójdzie przelew z konta bankowego ( mojego młodzieżowego w którym pośrednikiem jest mama ) na*Moneybookers*oraz ile z*Moneybookers*pójdą pieniądze na konto w*Bet365. Dowodu jeszcze nie posiadam ponieważ niedawno złożyłem wniosek a jako że miałem problemy z meldunkiem powiedziano mi że trochę na niego poczekam. I tu moje drugie pytanie, czy przejdą mi takie operacje bez owego dokumentu?
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
Ja żeby przejść weryfikacje musiałem wysłać skan dowodu osobistego. Z konta na Mb nie wiem ile dokładnie może Ci lecieć ale z Mb na Bet365 po kliknięciu. A wpłacać możesz bez weryfikacji ale wypłacić już nie..;/
 
Do góry Bottom