>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet Tracking czyli arkusz do prowadzenia statystyk.

Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam

Nie wiem czy byl juz ten arkusz u nas na forum, arkusz darmowy do prowadzenia statystyk, zapisany w Google.

Czyli co trzeba zrobic, poprostu jezeli ktos nie ma konta na Google, powinnien wejsc sobie na Google przgladarke i w prawym gornym zalozyc sobie konto w Google tak jak ja mam i w tedy mamy dostep do darmowych arkuszy ktore za darmo udostepnione sa przez google.

Tutaj jest link w ktory nalezy wejsc: https://drive.google.com/file/d/0B6qUI_jMxVLiYzNiM0Vna1FQbzQ/view?usp=sharing

Otworzy nam sie arkusz w nowym oknie i u gory naciskamy : Open with Google sheets - wtedy mamy arkusz juz dostepny na swoim koncie google.

Potym wszystkim gdy jest otwarty na koncie google, zapisujemy go w pamieci aby ten arkusz byl juz dostepny z poziomu naszego konta , wiec nalezy: Nacisnac na File( W lewym gornym rogu) i na otworzonym pasku zadan , nacisnac : save as google sheets i to wszystko.

2020-10-14 19_15_07-Window.png

Tak wyglada ten arkusz, mozna wpisywac europejskie kursy, sam podlicza ROI po wpisaniu wyniku - ogolnie ten arkusz jest pod esporty ale mozna go uzywac do wszystkich rodzajaow sportow oraz mamy trzy stopniowe stawkowanie, mozna go uzyc do konkusruBest of the Best , poniewaz u gory w lewym gornym rogu wpisujecie swoj budzet 1000j i program/arkusz wam wylicza trzy stopniowa stawke na zaklad.

Tu nie ma nic trudnego sam nie jestem inforamtykiem, chwile zabawy i mamy obcykany arkusz.

Tutaj filmik jak gosciu uzywa ten arkusz:

Dzieki za uwage.
 
Otrzymane punkty reputacji: +256
Do góry Bottom