>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet-at-home przelew

H 0

hamer16

Użytkownik
Witam..otoz mam pytanko...chcialem przelac pieniadze na konto w mbanku.
na poczatku chcialem mniejsza sume..zniknela z konta gracza...czekam juz 5 dzien okolo...ale na koncie nie ma....teraz wygralem nastepne pieniadze....i rowniez zlecilem wyplate.....te natomiast sa jeszcze na koncie gracza...
...i ma pytanie...przeleja jesli np:jestem niepelnoletni ?
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
to dziwne bo w bahu jest tak ze dopiero jak kaska zostanie zaksiegowana w banku albo na MB po wyplacie to dopiero znika z konta gracza, masz livesuport to zapytaj. odemnie nie chcieli skanu ale od Ciebie moga zechciec
 
H 0

hamer16

Użytkownik
znaczy w bet-at-home mam date urodzenia &quot;zmodyfikowana&quot; tak ze mam 18 lat a nawet troszke wiecej....maila juz wyslalem z zapytaniem o pieniadze....od Ciebie niechcieli skanu.....a jezeli odemnie beda chcieli ? co wtedy mam zrobic ? jest jakas szansa ze mi wyplaca jak juz beda wiedzieli ze nie mam 18 ?
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Lipa jak dowiedza sie ze nei masz 18 ???? Kasa przepadnie z prostego powodu, zlamales podstawy regulaminu. Moze ci oddadza &#39;&#39;depozyt&#39;&#39; lub dopiero po 18 roku :p

Jak zapytaja sie o dowod to uruchom Painta to zmien date urodzenie w dowodzie i pozamiatane :p Jak cos moge zrobic ci to w photoshopie ale jak mowie kazdy potrafi zamazac i wpisac nowe liczby :p
 
H 0

hamer16

Użytkownik
ok dzieki ???? bo spac przez to nie moge ???? heh ????
pieniadze wyplacam na to samo konto z ktorego dokonalem wplaty na betathome...takze jestem dobrej mysli..mam nadzieje ze dzieki wam zasne...heh ???? dobranoc i dzieki za all odpowiedzi ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
zalezy jaka masz tam sume, bo jak nie duza to dla mnie zmiania cyferek w dowodzie nie warta ryzyka, pozniej moga byc przez to nieprzyjemnosci gdyby sie w jakis sposob zoorientowali, a jak nie to zrob depozyt przez Mb i wyplac wszystko przez Mb
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Moneybookers -elektoniczny porfel, najlepszy sposob do przelewania kasy miedzy bukami, ostanio rekord wyplaty mialem z baha. 1 godzina bo przecietnie trzeba czekac kolo doby
 
Do góry Bottom