>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

T 43

tomasz55

Użytkownik
1.BET-AT-HOME renomowany, pewny i wypłacalny bukmacher
2.szybkie bez problemowe wypłaty na konto w banku
3.wysokie limity
4.bogata oferta zakładów
5.bardzo atrakcyjny bonus dla nowych graczy
6.Bardzo niskie kursy
POLECAM:grin:
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
grałem, dużym minusem tego bukmachera jest oferta live.
teraz założyłem konto na 365, zobaczymy co tam będzie, ale jak bym miał wybrać czy grać na znajomym już bah, czy iść w ciemno do 365, to poszedłbym w ciemno do 365.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wczoraj grałem u nich już niemal słynny mecz pucharu AFC - Sun Hei - Persibo, a konkretnie zakład over 2.5.
mecz został przerwany ok 70.minuty i oficjalny wynik tego spotkania brzmi 8:0 ! stawiałem over 2.5 i na początku zakład był rozliczony prawidłowo, jednak teraz widzę, że jest zwrot ! na jakiej podstawie jest jednak zwrot ?? czytam ich regulamin i widzę pkt 12 : &quot;Jeżeli zdarzenie sportowe nie odbędzie się w przewidzianym terminie, bez względu na przyczynę, lub zostanie zakończone bez oficjalnego wyniku, a także nie zostanie ponownie rozpoczęte do końca drugiego dnia kalendarzowego po pierwotnym terminie, stawki zostaną zwrócone lub zapisane na korzyść gracza (z wyjątkiem zakładów w piłce nożnej i hokeju na lodzie, które zostały przerwane po upływie regularnego czasu gry, a także zakładów na baseball: jeżeli następne spotkanie baseball nie odbędzie się tego samego dnia, spotkanie zostanie rozliczone kursem 1,00). Jeżeli spotkanie pomimo przerwania zostanie rozliczone, wówczas wygrana zostanie obliczona na podstawie podanego wyniku.&quot; Spotkanie zostało przerwane, jednak oficjalny wynik tego meczu wynosi : 8:0 a więc over 2.5 !!!! Ja źle rozumiem słowo pisane, czy to jednak nieregulaminowe rozliczenie ??
Spotkanie mimo przerwania zostało uznane za zakończone wynikiem 8:0 i tak też zostało rozliczone u innych buków... podejrzewam, że wszystkich, a bah postanowił sobie zmienić wynik mimo 12.pktu regulaminu i oficjalnego wyniku na stronie http://www.the-afc.com/en/afc-cup-2013-schedule-results.html :zoltakartka:
 
T 0

togjanus

Użytkownik
Bah nie patrzy na regulamin tylko na swoje upodobanie. Miałem podobną sytuacje.
Ich live support przyznał że racja leży po mojej stronie ale i tak zamykają moje konto bo mają takie prawo i już. Zablokowali mi 9200zł.
Większych oszustów w życiu nie widziałem.
TEN BUK TO PORAŻKA
Nikomu ale to nikomu nie radzę tam grać
 
O 0

oscylator

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie - czy muszę podawać prawdziwy adres przy tworzeniu konta? Czy będą robili problemy z wypłatą jeśli nie będę miał prawdziwego adresu wpisanego?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie - czy muszę podawać prawdziwy adres przy tworzeniu konta? Czy będą robili problemy z wypłatą jeśli nie będę miał prawdziwego adresu wpisanego?
Lepiej podaj prawdziwy, co prawda mam u nich konto już 5 lat i nigdy mi nie weryfikowali ale od czasu do czasu przysyłają listy dotyczące promocji związanych z większymi imprezami sportowymi jakby taki list został wysłany na adres który podasz a okaże się że nie ma takiego adresu, to posiadając większą ilość kasy na koncie można mieć problemy z wypłatą bo się skapną że adres fikcyjny.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Jak dla mnie jeden z gorszych bukmacherów. Najważniejsze minusy:
⛔ po zleceniu wypłaty kasa jest dalej na koncie gracza, jeżeli ktoś coś sobie jeszcze zagra (bo będzie kusiło) to wypłata jest automatycznie anulowana
⛔ bardzo wysokie marże (czasami aż żenujące: mecz LM Bayern - Barcelona, kto strzeli pierwszą bramkę i kursy: 1.65 i 1.85, brak możliwości postawienia, że nikt. Over 2.5 - bah - 1.75/1.85 bet365 - 1.85/1.95)
⛔ bardzo niewygodnie przegląda się ofertę, jak się kliknie w inną kategorię, to zostają wydarzenia ze wszystkich wcześniej wybranych i robi się bajzel na ekranie
⛔ na live blokują kurs na jedną opcję a zostawiają na pozostałe (np. ManU prowadzi 3:0 z Aston Villą do przerwy, na remis 40, na Villę 90 na ManU - kreska)
⛔ zbytnie uproszczenia na live, które mogą być nieczytelne dla początkujących (kto strzeli 4 bramkę: 1 x 2 , kumaci się domyślą, że x - oznacza brak 4 gola a nowicjusze?)
⛔ mało wydarzeń na żywo
Generalnie słabe miejsce, poza bonusem startowym nie widzę plusów.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Jak to jest z wypłatami na konto Skrill jak długo sie czeka bo z doswiadczenia wiem ze np w Bet365 max do 3=4 godzin i zawsze było
zleciłem wypłate i zobaczymy
drugie pytanie czy w wekendy i swieta na Skrill nie wypłacaja?
np Tobet mi zatwierdził wypłate w niedziele bez zadnego ale..a jak na BAH
jest jeden plus tego buka wpłata od 10pln przez Skril u żadnego buka tak nie ma min np Bet365 25zł inni wiecej Tobet 40
miałem akurat drobne na koncie 22zyla wiec został mi tylko BAH
normalnie gram 90% bet365 i toche Tobet i Bwin
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No jestem na świeżo po wykorzystaniu bonusu 800zł u tego buka. Miałem do przemielenia 9500zł i udało mi się to w ciągu ok 3 tygodni. Wszystkie moje uwagi na temat bukmachera:
MINUSY:
⛔ Bonus sobie rozliczamy sami albo pytamy o to support ( trzeba przyznać, że w tej sprawie odpowiadają w ciągu max kilka godzin)
⛔ Brak niektórych ważnych rynków, szczególnie na LIVE np podw. szansy lub nawet over 2,5 gola
⛔ Tragiczne kursy. W ciągu tygodnia ciężko było znaleźć więcej niż 2 spotkania w których kursy byłby lepsze niż u przodujących buków
⛔ Mój indywidualny problem - mimo żółtej kartki w 90 min w jednym ze spotkań, nie uznali mi tego, zgłosiłem spór do instytucji nadzorującej na Malcie - bez odzewu (trzeba jednak przyznać, że sprawa była kontrowersyjna, ale bet365 uznał to)
⛔ Zanim osiągnąłem możliwość wypłaty (czyli dokonałem wymaganego obrotu) pytałem się o potrzebę wysłania skanu dowodu. Odpowiedź była taka, że nie ma potrzeby i w razie czego zostanę o to poproszony, no i zleciłem wypłatę po osiągnięciu obrotu i mi ją wstrzymali i chcieli te skany. (chciałem to zrobić dzień wcześniej )
PLUSY:
✅ Bardzo przejrzysta i szybko działająca strona. Super przyjemne obstawianie LIVE
✅ Wypłata na konto szła w zasadzie jeden dzień
✅ Po spełnieniu wymagań wypłata na konto zlecona natychmiast
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Na bah jestem prawie 3 lata i według mnie podziele się czymś takim:

---&gt;bardzo przejrzysta oferta, wszystko łatwo znaleźć na stronce (dla porównania mam konto jeszcze na WilliamHill i tam troszkę mi zajęło ogólne rozpoznanie)
---&gt;Szybka wypłata bez potwierdzenia danych (może przy większych kwotach tak jest)ale kilka razy zdarzyło się urwać niecały tysiąc, wpłata była na drugi dzień a w tytule przelewu od nich: gewinensc... i coś tam dalej ;p
---&gt; Bonusy urodzinowe, chyba 20zł z tego co pamiętam, ale żeby wypłacić też trzeba dokonać obrotu kilka razy tą kwotą
---&gt; Oferta live ??? Nie gram, więc nie mam porównania czy jest duża i jak prosperuje
---&gt;Kursy może są jedne z gorszych w całej stawce buków, ale chyba ma to znaczenie dla kogoś kto puszcza taśmy gdzie przy wielkich kwotach robi różnica jak pomnożysz 1,3 niż 1,4. Ewentualnie single ża bajońską kwotę.
---&gt; Codzienne losowania 50Euro, użytkowników jest nie całe 3mln (chyba) ja jestem na Bah ponad 1000dni i jeszcze mnie nie wylosowali... ech
---&gt; Gdy mecz zostanie anulowany, buk liczy mecz na plus po kursie 1,00. Co prawda nie ma to wpływu na całośc, ale nie wiem czy reszta buków uznaje takie spotkanie na minus i tym samym zawala cały kupon
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Na bah jestem prawie 3 lata i według mnie podziele się czymś takim:
---&gt; Gdy mecz zostanie anulowany, buk liczy mecz na plus po kursie 1,00. Co prawda nie ma to wpływu na całośc, ale nie wiem czy reszta buków uznaje takie spotkanie na minus i tym samym zawala cały kupon
Nie spotkałem się jeszcze z bukiem który mecze anulowane nie rozlicza po kursie 1
 
S 0

skor514

Użytkownik
Witam, mam taki problem,chce dokonać przelewu z Banku spółdzielczego do bah-u, i tu problem bo mam 9 rubryk do wypełnienia. 1 to rachunek odbiorcy- to wiem nr konta bah-a póżniej mam Tytuł przelewu- i 4 tabelki do wypełnienia oraz Nazwa Odbiorcy- też 4... Co mam wpisać w nich? w ile takie coś dojdzie?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam, mam taki problem,chce dokonać przelewu z Banku spółdzielczego do bah-u, i tu problem bo mam 9 rubryk do wypełnienia. 1 to rachunek odbiorcy- to wiem nr konta bah-a póżniej mam Tytuł przelewu- i 4 tabelki do wypełnienia oraz Nazwa Odbiorcy- też 4... Co mam wpisać w nich? w ile takie coś dojdzie?
Zamiast zawracać sobie głowę przelewami do baha polecam dowiedzieć się na temat takich płatności jak ukash i paysafecard. Ukash i paysafecard są to karty doładowaniowe kupuje się je tak jak doładowania do telefonów i potem tylko nr doładowania wpisujemy na stronie bah i mamy już kasę na grę.
 
S 0

skor514

Użytkownik
Aha, rozumiem poczytałem widzę o co kaman, ale czy dostanę to w miarę wszędzie? Np. jadę na stację benzynową proszę o paysafecard za 20zł i nie ma problemu?
Nie da się tego np. przez net jakoś skołować?
 
ksz034 23

ksz034

Użytkownik
Aha, rozumiem poczytałem widzę o co kaman, ale czy dostanę to w miarę wszędzie? Np. jadę na stację benzynową proszę o paysafecard za 20zł i nie ma problemu?
Nie da się tego np. przez net jakoś skołować?
Możesz kupić na allegro.
 
Do góry Bottom