>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

bet-at-home czy musze podać prawdziwe dane?

R 0

raczek1992

Użytkownik
Witam. Chcę założyć konto w betathome no i tu problem... chciałbym zapytać czy musze dane swoje wpisywać prawdziwe ponieważ niemam jeszcze 18,a u naziemnego niechce mi sie grać juz. Widze ze na internecie byłoby o wiele wygodniej. Czy to ze wpisze nieprawidłowe dane takie jak nazwisko, miejscowość to nie będzie problemu z wybraniem gotówki później...??? dziękuje ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Kpisz czy o drogę pytasz???
Dziecko pomyśl. Jak będziesz mógł wypłacić gotówkę skoro podasz fałszywe dane??
Żeby wypłacić pieniądze z buka internetowego, to musisz mieć jeszcze konto w banku, i dowód osobisty na TE SAME DANE, na jakie masz zarejestrowane konto u buka.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Witam. Chcę założyć konto w betathome no i tu problem... chciałbym zapytać czy musze dane swoje wpisywać prawdziwe ponieważ niemam jeszcze 18,a u naziemnego niechce mi sie grać juz. Widze ze na internecie byłoby o wiele wygodniej. Czy to ze wpisze nieprawidłowe dane takie jak nazwisko, miejscowość to nie będzie problemu z wybraniem gotówki później...??? dziękuje ????
Spoko, mozesz, ale jak sie mnie ma 18 lat, to minimalna wplata 1900 pln... no ale niestety, trzeba placic za niepelnoletnosc wiec prowizja od wplaty 100%..
pozdrawiam
 
R 0

raczek1992

Użytkownik
nie bo coś mi sie o uszy obiło że przy wypłacie podaje sie nr konta bankowego, pomyślałem ze mógłbym mieć nazwisko i dane fałszywe a przy wypłacie podać konto np rodzica czy cos... no ale jak nie to ok
zamknijcie temat ????
tyle chciałem wiedzieć, dzięki.
A i dziecko też w sumie nie jestem ;]
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
zaloz na matke/ojca i po problemie, ja zaczynalem na bahu jakies 4 lata temu to myslisz ze jak to zrobilem? :jezora: i do teraz mam to konto ;P myslenie az tak was boli?! przy wyplacie 1szy raz moga chciec skan dowodu to im dasz a pozniej juz normalnie. Takie tematy sa czesto poruszane wiec wystarczylo poswiecic 10 minut na wyszukanie odpowiedniego tematu i troche poczytac.
 
poldi 0

poldi

Użytkownik
hehe, więc taaaak ...
Jeśli nie ma się tych 18nastu lat ... to czy można założyć konto w Bet-at-Home &#39;KONIECZNIE NA SIEBIE&#39; ?? Jeśli tak to zapewne nie można wypłacać przed 18nastką ... ?? I gdzie tu otworzyć konto jak się nie ma 18 ?? ahh wiele pytań może ktoś odpowie
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
po prawdzie, to obstawianie nie jest dla niepełnoletnich. Młody nie powinien sie w to angażowac (wiem to po sobie bo gram od 16. roku zycia i od tamtej pory prz*******m kilka tys. zł) ????
W necie na siebie konta nie zalozysz, musisz dalej latac do ziemniaka albo zakladaj konto w necie na matke, ojca albo chrzestnego
 
M 0

mks22

Użytkownik
bah
A czy w sytuacji, gdy mam 18 lat ale nie mam konta w banku to mogę mięć konto w BAH zarejestrować na moje dane osobowe a wypłacać na konto bankowe ojca?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
a nie lepiej zarejestrowac konto na ojca i wypłacać ew. zyski na jego konto. Skoro twój ojciec wie,że grasz u buka to chyba nie będzie miał nic przewiwko rejestracji jego danych. Jeśli twój tato sie nie zgodzi to najlepiej zapytaj na live chacie, lepiej ich spytać niż mieć później problemy z wypłatą.
 
M 0

mks22

Użytkownik
Bah
No mam już zarejestrowane na dane ojca i on nie ma nic przeciwko. Ale chciałbym zmienić dane bo trochę głupio jak mi w mailu piszą witaj Józef a ja się nazywam Daniel ???? .
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Ok już wiem na 100%,że wypłata może być zlecona tylko i wyłacznie na konto osoby,która jest zarejestrowana w serwisie. A więc w twoim przypadku jeśli masz zarejestrowane konto na twojego taty możesz zlecić wypłatę tylko na jego konto. Załóż sobie konto w banku i będziesz miał spokój.:spokodfhgfh:

pozdrawiam
 
M 0

mks22

Użytkownik
Konto w banku
No tak. Tylko żeby założyć konto w banku musiałbym mieć jakiś stały dochód, a takowego nie mam.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
No tak. Tylko żeby założyć konto w banku musiałbym mieć jakiś stały dochód, a takowego nie mam.
Kto powiedział że musisz mieć stały dochód? Wcale nie musisz. Na dzień dzisiejszy kilka banków kusi kontami z zerowymi opłatami, brakiem stałych wpłat, darmowymi przelewami. Jednym z takich jest mBank.
Polecam zajrzeć tutaj i się wszystkiego dowiedzieć ;).
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=3151&amp;amp;page=9
 
M 0

mks22

Użytkownik
mbank
Chyba założę sobie konto na mbanku. Ale coś mi się nie chce wierzyć żeby wszystko było za darmo. W takim razie na czym oni zarabiają?Oglądam eKonto i w tabeli prowizji i opłat pisze, że płaci się tylko za -miesięczna opłata za korzystanie z polecenia zapłaty 1 zł.Możecie mi wyjaśnić o co chodzi z tą miesięczną opłatą? Czyli jednak 1 zł miesięcznie muszę płacić?
 
Do góry Bottom