>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Benfica (0 - 1) Villarreal 02.11.2005

Status
Zamknięty.
popiol 0

popiol

Forum VIP
Benfica - Villarreal 2.15 3.00 3.15 1.25 1.54

STS

Wedlug mnie jest to mecz gdzie mozna zagrac na X. Villarreal bardzo czesto remisuje w tym sezonie ze staje sie to normalka...juz 2 ich remisy weszły mi na kuponach,w I meczu oczywiscie także był remis 1-1 ???? I teraz także zapowiada sie na remis.

Moj typ:X
 
D 0

darek

Forum VIP
Moim zdaniem bardzo ciekawa grupa, Benfica w LM na 3mecze, 1 spotkanie wygrała (z Lille) 1- mecz przegrała (z MU, pamiętamy jak w końcówce bRuuud strzałem z 1 metra dał 3 opkt MU) Wi ostatni mecz zremisowałą włąśnie z Villareal (bramkę strzelił niezawodny Riqualeme z rzutu karnego)
W lidze idzie im o wiele lepiej, po słabym poczatku...teraz przyszedł czas na zwycięstwa (5 zwycięstw z rzedu) Jesli Benfica marzy o awansie, musi wygrać to spotkanie.

Villareal w LM zremisowała wszytkie 3 spotkania niestrzelając żadnej normalnej bramki (1- z rzutu karnego)
Oni by również musieli wygrac to spotkanie jeśli chcą wyjść z grupy, mają jak narazie 3 pkt i są na 3 miejscu w tabeli.
W La Liga na ostatnie 3 spotkania zremisowali 2, wygrali tylko ze słabbiutką Mallorca ;)

Moim zdnaiem większe szanse na wygranie tego spotkania ma Benfica i to na nich bym postawił ;)
Mój typ - 1
 
L 45

laha

Forum VIP
Z nożem na gardle przystąpi do rywalizacji z Benfiką Lizboną Villarreal.
Żółte Łodzie Podwodne zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie D, ale nie mogą przegrać z mistrzem Portugalii jeśli chcą nadal walczyć o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Podopieczni Manuela Pellegriniego zagrają bez podstawowego bramkarza Sebastiana Viery, który doznał kontuzji w meczu z Atletico Madryt. Jednak Villarreal w ostatnim czasie dobrze radzi sobie na wyjazdach, więc na Estadio Da Luz ma spore szanse na przynajmniej remis.

Składy (Przewidywane)

Benfica: Nereu - Nelson, Luisao, Anderson, Rocha, Pereira, Petit, Fernades, Leo, Gomes, Simao

Villarreal: Barbosa - Venta, Rodriguez, Alvarez, Arruabarrena, Josico, Senna, Sorin, Riquelme, Jose Mari, Forlan

Mój Typ


Benfica - Villarreal X 3.00 (stawiam 1:1) :oops: (0:1)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W poprzednim meczu padł remis 1:1. Villareal ma jeden punkt straty. Jeżeli dzisiaj przegra może już tylko pomarzyć o przejściu do dalszej rundy LM. Obie drużyny mają klasowych zawodników w swoich składach. W zespole z Portugalii w wysokiej formie są Nuno Gomes i Simao Sabrosa. Natomiast w Villareal Riqelme i Forlan.
&quot;Benfica Lizbona, która nie przegrała meczu na swoim boisku w rozgrywkach o europejskie trofea od 1999 r. będzie zmuszona wystawić w meczu grupy D z hiszpańskim Villarreal niedoświadczonego bramkarza Rui Nereu, bowiem kontuzje wyeliminowały z gry zarówno pierwszego bramkarza Jose Moreire i jego zmiennika Quima Silvę.&quot; fragment z onet.pl
Ciężki zadanie czeka tego młodego i niedoświadczonego bramkarza. Być może zdarzy mu się jakiś błąd...?
Mój typ: X2 lub dla odważnych 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom