>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bellator 145: Vengeance

Status
Zamknięty.
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA


Karta główna (Canal+ Sport – 02:30)

Patricio Freire vs. Daniel Straus – pas kategorii piórkowej Bellatora

Will Brooks vs. Marcin Heldpas kategorii lekkiej Bellatora

Emanuel Sanchez vs. Justin Lawrence
Michael Chandler vs. David Rickels
Bobby Lashley vs. James Thompson

Karta wstępna

Alex Huddleston vs. Augusto Sakai
Adam Cella vs. Cheljean Erwin-Davis
Garrett Gross vs. Luke Nelson
Steven Mann vs. Hugh Pulley
Vince Eazelle vs. Chris Heatherly

Kevin Engel vs. Kyle Kurtz
Clay Mitchell vs. Kain Royer
Jordan Dowdy vs. Adam Meredith
Scott Ettling vs. Garrett Mueller
Brandon Lowe vs. Rashard Lovelace

Zapraszam do dyskusji na temat gali.​
 
macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Will Brooks - Marcin Held⛔Will Brooks pok. Marcina Helda przez jednogłośną decyzję (50-45, 2x 49-46)
Typ: 2 @ 4.00 Unibet
O tej walce można by było napisać całe wypracowanie, jednak ja przytoczę moim zdaniem najważniejsze kwestie. Wiadomo Amerykanin dwa razy przejechał się po Chandler&#39;e jest poukładanym zawodnikiem czy to stójka czy zapasy wszystko funkcjonuje przyzwoicie. Kondycyjnie jest ok.
Polak czarny pas BJJ wirtuoz parteru w ostatniej walce skazywany na pożarcie z Sarnavskiy&#39;m a jednak nogę mu wykręcił. Teraz w końcu dostaje walkę o pas. Przeszedł do Ankosu, zadziwił, ale to jego wybór. Nie ma co się oszukiwać że faworytem jest tutaj Amerykanin, jednak ja być może patriotycznie, ale postawię na Helda, bo jak złapie nogę to ją wykręci. Kto wie czy mu to się nie uda? Kurs moim zdaniem warty gry. W parterze Held będzie niebezpieczny i oby to wykorzystał.
https://www.youtube.com/watch?v=JbrvxnerMes
Patrício Freire - Daniel Straus⛔Daniel Straus pok. Patricio Freirę przez jednogłośną decyzję ( 49-46, 2x 48-47)
Typ: 1 @ 1.87 Unibet
Patricio Freire to najlepszy piórkowy poza UFC. Pisałem o nim dwa razy (między innymi jak walczył drugi raz z Strausem.) klik i klik. Teraz krótko Freire dwa razy z nim wygrywał, to czemu miał by nie wygrać i trzeci raz?
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Na @5dimes kurs na Helda sięga ponad 4, Marcin zrobił ogromny postęp i tutaj bezwzględnie ma szansę poddać Brooksa. Aż szkoda nie spróbować, Heldzik to zdecydowanie najbardziej utalentowany polski fighter, jak na ten wiek jest mega doświadczony. Oczywiście Brooks to też kozak, ale ja wierzę w Polaka, pięknie będzie jak sięgnie po ten pas, WAR MARCIN!
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
Will Brooks vs Marcin Held, typ: 1 @1.25 - bet365 ✅ ✅ ✅

Z calym szacunkiem do Heldzika, jestem pod wrazeniem jego talentu, ale to jeszcze nie jego czas (oczywiscie bede jemu kibicowac, bo nalezy mu sie pasek, ale pieniadze stawiam na &quot;Ill Willa&quot;).

Marcin jest niesamowitym zawodnikiem jesli chodzi o parter, juz bardzo daleko zaszedl, ale no wlasnie. Co poza parterem? W moim mniemaniu w kazdej innej plaszczyznie Amerykanin bedzie mial przewage, szczegolnie w stojce. Jesli dojdzie do turlania sie po dechach, to bedzie to jedyna szansa na wygranie pojedynku, ale warto zauwazyc, ze Brooks jeszcze nigdy w profesjonalnej karierze nie przegral przez poddanie, a walczyl juz z parterowcami. Will podszlifowal swoje defensywne zapasy i Marcin bedzie musial natrudzic sie, aby doszlo do konfrontacji w parterze. Co wiecej, Heldzik zmienil klub i to moim zdaniem dziala na jego niekorzysc. Do tej pory trenowal w Bastionie Tychy, Shootfighters London i Roufussport w USA. Jednak zmienil swoj glowny klub z Bastionu na Ankos Zapasy Poznan. O ile &quot;zapasy&quot; moga mu pomoc, to moim zdaniem Koscielski niszczy zawodnikow pod wzgledem kondycji. Ludzie moga sie ze mna nie zgadzac, ale mnie to nie interesuje. Nie jestem fanem tego Pana i widac co zrobil z Jankiem Blachowiczem - nie uwazam go za wielkiego fajtera pod wzgledem KSW, ale to co pokazuje w UFC to brak jakiegokolwiek przygotowania motorycznego i blokada w glowie, a to po czesci wina klubu i trenera. Natomiast co do klubu Willa Brooks&#39;a nie mam zadnych zastrzezen. Trenuje w American Top Team, czyli jednego z najlepszych klubow na swiecie. Nie bede wymieniac zawodnikow, ktorzy tam trenuja/trenowali, jesli ktos jest ciekaw to przenosze na strone: http://www.americantopteam.com/fighters

Do tej pory znalazlem najlepszy kurs na Betsafie - @1.45. Nie mam tam jednak pieniedzy i wplacac nie zamierzam. Zaczekam az kurs pojawi sie na marathonie, bet365 lub unibecie. Kurs ktory bede grac wrzuce obok typu - tak jak to robie zawsze

@Macio: Na unibecie masz 1.22.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Justin Lawrence - 1.58 - 8/10⛔⛔⛔

fuck ale patafian uwalił przez split decyzje
Tripla z Boksu kończą dziś Cardle i Bradley i oby to weszło to będzie jakoś w miarę to wyglądało

Marne daje szanse rywalowi na dotrwanie do końca walki .
Zawalczy dwóch zawodników którzy zazwyczaj swoje walki rozgrywają w stójce a tutaj to już mamy niezły przeskok . Jeżeli chodzi o parter to trafią tam kiedy się zechce Justinowi ale na to bym nie liczył bo rozegra to w stójce .
Stójka to różnica już konkretna . Justin jest o wiele szybszy , lepszy technicznie , wyprowadza lepsze kombinacje , lepszy we wszystkim . Dla mnie to co najmniej ze dwa poziomy wyżej ( Kopnięcia czy ciosy przewaga spora ) . Zapewne będzie tutaj jednostronne obijanie .
Edit: Zapomniałem dodać ze rywal wziął walkę w zastępstwo . Analiza może nie najlepsza ale i rywal słaby , więcej nie ma sensu tworzyć .
I jeszcze informacja o karierze amatorskiej Justina .
Kickboxing:
  • National Champion (Six Times)
  • Pan-American Kickboxing Champion (Two times)
  • compile over 150 amateur kickboxing wins.

Boks:
  • Golden Gloves Champion (Two times)
  • Diamond Gloves Champion (Two times)

Poniżej ostatnia walka
http://www.mma-core.com/videos/Sean_Wilson_vs_Justin_Lawrence_Full_Fight_Bellator_138/10104544
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 85

dominiknd

Użytkownik
nie widze tu sensu grania brooksa po takim kursie, heldzik juz nie jest taki jednoplaszczyznowy, widac to po walce z pitbullem freire, a poddanie moze wyciagnac z kazdej pozycji, a z jakimi to niby parterowcami walczyl brooks? jakis japoniec ktory nigdy inaczej niz przez poddanie nie wygral, no to o czym mowimy? zobaczymy jak wypadnie na tle helda, brooks w ogole ostatnio strasznie duzo pierdoli na twiterze od rzeczy, wrzuca jakikeis zdjecia zakrwawionych koszulek, ze niby bracia freire go pobili, wczoraj nie zrobil wagi, troche zenada, a held jak w prawie kazdej walce w bellatorze jako underdog u bukow, bo wszyscy mysla ze tylko potrafi poddac, bo wiedza o nim tyle ile przeczytaja na sherdogu, held na singla jak najbardziej do grania, kurs wysoki, troche zawyżony
na korzysc brooksa napewno dystans 5 rund, jak held nie wygra do 3 rundy to potem moze byc ciezko
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Justin Lawrence 1,60 betsafe 5/10 ⛔
Popieram typ, który powyżej przedstawił Pudzianxx. Dla mnie też stójka jest głównym argumentem do grania na Lawrence, a szczególnie to, że Sanchez ma ogromne braki w defensywie. Sanchez z nagrań, które można znaleźć w sieci to grinder, tylko, że tu pojawia się dla niego problem, że będzie walczył na terenie rywala i z otrzymaniem decyzji przy równej walce może być ciężko. Sanchez walkę bierze w zastępstwie, ale ponoć jest w treningu. Sanchez w stójce nie powinien stanowić zagrożenia dla Lawrence gdyż nie dysponuje mocnym uderzeniem, co tym bardziej faworyzuje Lawrence, który lubi wchodzić w wymiany. Lawrence lepiej wyszkolony technicznie, lepszy arsenał ciosów, jeżeli nie da się obalać łatwo to walkę w stójce spokojnie wygra. Lawrence trenuje z Cruzem, w dużym gymie gdzie ma okazję sparować z dużo lepszymi zawodnikami, taka możliwość to zawsze ogromny atut dla młodego zawodnika, który wciąż się rozwija, nawet pod względem budowanie pewności siebie.
Daniel Straus 1,92 betsfae 0,5/10 ✅
Walka 50/50 więc nie wybrałbym niższego kursu, ogólnie odpuściłbym granie, ale planuję oglądać live i zawsze to dodatkowe emocje ;)
To prawda, że Straus dwa razy przegrał z Freire jednak druga walka do 4 rundy przebiegała pod jego dyktando, problemy z kondycja zdecydowały o niepowiedzeniu, więc trudno wspominając poprzednią walkę faworyzować aktualnego mistrza. Straus w początkowych rundach wyprzedzał Freire, ma lepszy zasięg, walczy z odwrotnej pozycji co sprawiało Brazylijczykowi dużo problemów. Jeżeli lepiej rozłoży siły, będzie walczył bardziej zachowawcze, punktował, to ogra Freire.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Nie bo:

- Waga ciężka
- Thompson nie jest słabym gościem.
- Anglik już raz go pokonał w Indiach.

Dla mnie ta walka to typowy no-bet. Wszystko się może zdarzyć.
Właśnie ale ich pierwsza walka, w sumie nie wiem czemu zakończyła się wygraną Anglika?
On był lepszy tylko w dirty boxing a w stójce raczej słabo na tle Bobka wypadał, z obaleniami miał problem.
Od tamtej pory Thompson stoczył tylko 2 walki a Lashley 6 i wszystkie wygrał, 2 walki to nie za mało na tak długi okres czasu?
Nie uważasz, że właśnie przez to, że ponad 3 lata temu James wygrał to Bobby będzie dużo bardziej pragnął rewanżu?
Nie jest to kolejna walka aby pociągnąć lepiej bilas Lashleya?
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
jakby ta walka trwała runde a nie 5 to by wygrał, nie wiem co oni robia w tym ankosie ale i held i blachowicz maja sil na 5 minut walki, tylko ze on mial byc mistrzem, jakies nieporozumienie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom