>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Beijer Hockey Games

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Beijer.jpg

W dniach od 11 do 14 lutego rozpocznie się kolejny trzeci już w tym sezonie turniej z cyklu Euro Hockey Tours. Gospodarzem turnieju będzie szwedzkie Malmo

Zapraszam do dyskusji i podawania typów:

poniżej podaję aktualne na dziś składy uczestników


Szwecja
Bramkarze
30 GK Fasth Viktor Växjö Lakers HC
65 GK Rifalk Christoffer Rögle BK
Obrońcy
5 D Backström Gustav Örebro HK
9 D Johansson Albert Färjestads BK
13 D Hansson Niklas Rögle BK
23 D Sellgren Jesper Frölunda HC
27 D Lundkvist Nils Luleå HF
52 D Lundberg Arvid Skellefteå AIK
94 D Persson Joel Växjö Lakers HC
Napastnicy
8 F Olofsson Fredrik IK Oskarshamn
12 F Friberg Max Frölunda HC
14 F Pettersson Emil Växjö Lakers HC
24 F Wingerli Andreas Skellefteå AIK
26 F Bengtsson Anton Rögle BK
28 F Frödén Jesper Skellefteå AIK
36 F Larsson Emil Örebro HK
41 F Viksten Daniel Färjestads BK
46 F Ryfors Simon Rögle BK
47 F Holmberg Pontus Växjö Lakers HC
48 F Berggren Jonatan Skellefteå AIK
49 F Hållander Filip Luleå HF
71 F Fröberg Linus HV 71
72 F Zaar Daniel Rögle BK

Rosja
Bramkarze

30 Askarov Yaroslav «SKA»
31 Samonov Alexander «SKA»
40 Tarasov Daniil «Salavat Yulaev»
Obrońcy
2 Zborovsky Sergei «Avtomobilist»
4 Zhuravlyov Daniil «Ak Bars»
28 Ibragimov Marsel «CSKA»
39 Misyul Daniil «Lokomotiv»
45 Pylenkov Daniil «Vityaz»
85 Mukhamadullin Shakir «Salavat Yulaev»
78 Kirsanov Kirill «SKA»
56 Alexeyev Alexander «Salavat Yulaev»
66 Chistyakov Semyon «Avangard»
72 Minulin Artyom «Metallurg»

Napastnicy
51 Kovalenko Nikolai «Lokomotiv»
63 Kraskovsky Pavel «Lokomotiv»
70 Bardakov Zakhar «Vityaz»
74 Kravtsov Vitaly «Traktor»
82 Chekhovich Ivan «Torpedo»
88 Zhafyarov Damir «Torpedo»
90 Groshev Maxim «SKA»
92 Podkolzin Vasily «SKA»
93 Shmelyov Sergei «Sochi»
94 Butuzov Vladimir «Amur»
95 Galimov Artyom «Ak Bars»
9 Chibrikov Nikita «SKA»
16 Rubtsov German«Sochi»
22 Khusnutdinov Marat «SKA»
27 Sorkin Maxim «CSKA»


Finlandia

Bramkarze
29 Säteri Harri, Sibir Nowosybirsk, KHL
31 Juvonen Janne, Leksands IF, SHL


Obrońcy
4 Rindell Axel, Jukurit Mikkeli
6 Sund Tony, Dinamo Riga KHL
18 Saarijärvi Vili, Lukko Rauma
41 Nikkilä Petteri, Linköping HC, SHL
42 Salo Robin, Örebro HK, SHL
50 Vainio Juuso, Växjö Lakers, SHL
51 Parikka Jarkko, Ilves Tampere
52 Rantakari Otso, Neftehimik Nizhnekamsk, KHL
55 Koivisto Miika, Växjö Lakers, SHL


Napastnicy
12 Lundell Anton, HIFK Helsinki
13 Ruohomaa Mikael, Sibir Nowosybirsk, KHL
15 Aaltonen Miro, SKA St. Petersburg, KHL
20 Ojamäki Niko, Linköping HC, SHL
21 Nurmi Markus, TPS Turku
22 Virtanen Santeri, SaiPa Lappeenranta
23 Klemetti Aleksi, KalPa Kuopio
24 Björninen Hannes, Pelicans Lahti
25 Karjalainen Jere, HK Soczi, KHL
38 Innala Jere, HPK Hämeenlinna
40 Björkqvist Kasper, KooKoo Kouvola
47 Tiivola Peter, Aces Pori
62 Leino Robert, Örebro HK, SHL
71 Puustinen Juuso, Sibir Nowosybirsk, KHL
80 Turunen Teemu, HC Davos, NLA


Czechy

Bramkarze:
Patrik Bartošák
(Lahti, Finlandia), Dominik Hrachovina (Tappara Tampere, Finlandia), Nick Malík (Sault Ste. Marie, OHL).

Obrońcy:
Michal Moravčík
(Tappara Tampere, Finlandia), Lukáš Klok (Lukko Rauma, Finlandia), Jakub Galvas (Jukurit Mikkeli, Finlandia), Libor Šulák (Kärpät Oulu, Finlandia), David Musil (HC Oceláři Třinec), Ondřej Vitásek (biały ) tygrysy Liberec), David Němeček (HC Sparta Praga), Filip Král (HC Kometa Brno).

Napastnicy:
Michal Birner, Radan Lenc
(obaj White Tigers Liberec), David Tomášek (HC Sparta Prague), Matěj Stránský, Michael Špaček (obaj HC Oceláři Třinec), Petr Holík (HC Kometa Brno), Jiří Smejkal (Tappara Tampere, Finlandia) , Radek Koblížek (Kärpät Oulu, Finlandia), Jan Ordoš (Oskarshamn, Szwecja), Ondřej Roman, Matěj Blümel (obaj HC Dynamo Pardubice), Jakub Flek (HC Energie Karlovy Vary), Petr Kodýtek (HC Škoda Plzeň), Dominik Lakatoš ( HC Vítkovice Ridera), Oscar Flynn (BK Mladá Boleslav).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
CzechySzwecja

Wiadomo ze te turnieje rządzą się swoimi prawami, jest testowanie zawodników, zgrywanie formacji, sprawdzanie wariantów , ustawień itd. Patrzac na skład Szwedów trudno oprzec się wrazeniu ze już taki zestaw przerabialiśmy w Finlandii i nie za bardzo zdał on egazmin. Skład trzech koron złożony jest z graczy rodzimej SHL, niestety z roznych powodów nie będzie posiłkow z KHL. Szwedzi potrafią grac w hokeja o tym każdy wie ale będzie to pierwszy mecz i towarzysto musi się ze sobą oswoić. Czesi postawili na doswiadczenie i zgranie, maja wielu ciekwych graczy którzy sa liderami w swoich fińskich i szwedzkich kluba no i oczywiście czeskich. Dla mnie zestaw czeski jest ekipa bardziej zgraną i już zaprawiona w takich bojach. Myślę, ze gracze Pesana będą wiedzieli jak grac ze Szwedami co nie raz pokazywali i mnie osobiście zdecydowane bardziej widzi się czeski roster, poczawszy od bramkarzy a na ataku skończywszy. Przewidywany skład czechów na to spotkanie :

Bartošák (Hrachovina) - Musil, Moravčík, Šulák, Němeček, Klok, Vitásek, Král - Lenc, Špaček, Birner - Flek, Roman, M. Stránský - Koblížek, Tomášek, Smejkal - Ordoš, Špaček, Flyn Lak.

Czechy ml kurs 3,15 fortuna

W spotkaniu Finów z Rosjanami postawił bym na ekipe ze skandynawii. Rosjanie przywiezli 21 zgraczy ponizej 23 roku zycia i wielu z nich ze spoba nie grało, napewno jest tam wiele talentów ale czy odrazu maszynka odpali , zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Ja mam trochę inną wizję na dzisiaj niż mark1973 mark1973 i bardzo dobrze dyskusja wskazana :D W swoim stylu skupiłem się na bramkach, zobaczymy czy to wypali, bo w poprzednim turnieju rozgrywanym w Moskwie padło ich sporo. Co ciekawe w żadnym meczu na Channel One Cup nie było ich mniej niż 5, co nie oznacza, że w Malmö może być podobnie. AKO Boost w BETFAN dostępny, lecimy.

Rosja vs Finlandia: Rosja powyżej 2.5 bramek ✅
Czechy vs Szwecja: Szwecja powyżej 2.5 bramek ❌
AKO Boost @3.50 BETFAN ❌


Może mnie to trochę zaskoczyło, ale w reprezentacji Rosji zostali powołani sami młodzi obrońcy, którzy często nie przekraczają nawet 22 lat. Tego się najbardziej obawiam, a więc ich defensywy, dlatego też nie typuje zwycięstwa Czerwonej Maszyny, ale gole. Jasne, zgranie jest mega ważne, ale w takich turniejach liczą się też indywidualności i ich aktualna forma. Moim zdaniem najgroźniejszy będzie duet z Torpedo, a więc Ivan Chekhovich i Damir Zhafyarov, którzy świetnie spisują się w ostatnim czasie (kanadyjka do grania jak się pojawi). Do tego mamy przecież Vasily Podkolzina, Vitaly Kravtsova, Sergei Shmelyova, którzy w swoich klubach błyszczą. Cała ta zgraja jest w stanie swoimi pojedynczymi akcjami kreować lub zdobywać gole i na to liczę. Dodatkowo Harri Sateri cieniuje jak cały Sibir i mam nadzieję, że tak też będzie dzisiaj. Klub a reprezentacja to oczywiście inne bajki, ale jakość w ofensywie jest po stronie Rosji.

Co do Szwedów to też mają swoje strzelby jak liderzy SHL w punktacji kanadyjskiej, a więc Emil Pettersson oraz Daniel Zaar. Grywają regularnie w reprezentacji i to nie jest dla nich nic nowego. Skład krajowy, ale hokeiści z kilku klubów, więc wierzę, że szkoleniowiec Johan Garpenlov dobrze to poukłada. Trzy Korony w Moskwie ponieśli sromotną przegraną z Czechami, mam nadzieję, że na swojej tafli wezmą rewanż. Największą przeszkodą może być Patrik Bartosak, ale być może pojawi się dzisiaj inny bramkarz, co będzie plusem dla typu.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja mam trochę inną wizję na dzisiaj niż mark1973 mark1973 i bardzo dobrze dyskusja wskazana :D W swoim stylu skupiłem się na bramkach, zobaczymy czy to wypali, bo w poprzednim turnieju rozgrywanym w Moskwie padło ich sporo. Co ciekawe w żadnym meczu na Channel One Cup nie było ich mniej niż 5, co nie oznacza, że w Malmö może być podobnie. AKO Boost w BETFAN dostępny, lecimy.

Rosja vs Finlandia: Rosja powyżej 2.5 bramek
Czechy vs Szwecja: Szwecja powyżej 2.5 bramek
AKO Boost @3.50 BETFAN


Może mnie to trochę zaskoczyło, ale w reprezentacji Rosji zostali powołani sami młodzi obrońcy, którzy często nie przekraczają nawet 22 lat. Tego się najbardziej obawiam, a więc ich defensywy, dlatego też nie typuje zwycięstwa Czerwonej Maszyny, ale gole. Jasne, zgranie jest mega ważne, ale w takich turniejach liczą się też indywidualności i ich aktualna forma. Moim zdaniem najgroźniejszy będzie duet z Torpedo, a więc Ivan Chekhovich i Damir Zhafyarov, którzy świetnie spisują się w ostatnim czasie (kanadyjka do grania jak się pojawi). Do tego mamy przecież Vasily Podkolzina, Vitaly Kravtsova, Sergei Shmelyova, którzy w swoich klubach błyszczą. Cała ta zgraja jest w stanie swoimi pojedynczymi akcjami kreować lub zdobywać gole i na to liczę. Dodatkowo Harri Sateri cieniuje jak cały Sibir i mam nadzieję, że tak też będzie dzisiaj. Klub a reprezentacja to oczywiście inne bajki, ale jakość w ofensywie jest po stronie Rosji.

Co do Szwedów to też mają swoje strzelby jak liderzy SHL w punktacji kanadyjskiej, a więc Emil Pettersson oraz Daniel Zaar. Grywają regularnie w reprezentacji i to nie jest dla nich nic nowego. Skład krajowy, ale hokeiści z kilku klubów, więc wierzę, że szkoleniowiec Johan Garpenlov dobrze to poukłada. Trzy Korony w Moskwie ponieśli sromotną przegraną z Czechami, mam nadzieję, że na swojej tafli wezmą rewanż. Największą przeszkodą może być Patrik Bartosak, ale być może pojawi się dzisiaj inny bramkarz, co będzie plusem dla typu.
Na Karjala Cup była reprezentacja Rosji U20 i ograła wszystkie seniorskie drużyny. Ja myślę że wiek to nie problem, bardziej czy oni od razu złapia chemie i rytm. To ze jest tam wielu swietnych graczy nie ma watpliwosci , przynajmniej trzech obronców i pieciu napastników widze w NHL ale to musi zagrac, jesli tak to Rosja może to wygrać, jezeli nie to spodziewam sie wyrownanego pojedynku ze wskazaniem na na bardziej doswiadczonych finow. Jednak moim głównym typem jest typ w kierunku Czechów i nawet nie patrzac na kursy ze przeszacowane a na to co maja w rosterze bym na nich postawił. Wsjo zweryfikuje lód.
Post automatycznie złączony:

Typ na bramki tez wydaje mi sie dobry, choc mnie akurat nie słuchają. Jednak pójde w bramki Czechów bo i Rifalk i Fasth sa jak najbardziej to pokonania i mysle, że jak Szwedzi ruszą do przodu to jednak zrobi sie miejsce do kontrataku a i PP tez mozna dobrze rozegrac, wiec niech beda bramki za mniejsza stawke

Czechy over 2,5 kurs 2,43 fortuna
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Faktycznie, patrząc na składy kurs na Czechów wydaje się niezrozumiały. Wynik może pójść w każdą stronę, ale jeżeli na DNB dają wyższy kurs nawet niż na ML, to ja w to wchodzę, tym bardziej że kurs dość mocno spadł, jeżeli wczoraj ML było 3.15 (a dziś juz 2.63)

Czechy DNB @2.87 (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis mysle ze beda zmiany bramkarzy w kilku ekipach. Kazdy mecz moze tutaj byc zupełnie inny, to co działało w jednym nie zadziała w drugim i odwrotnie. , licze ze kazda z ekip stac na strzelenie dwóch bramek. Kurs na Czechów wg mnie za wysoki i dzis postawia sie Finlandii, dodatkowo młodzi Rosjanie imponuja i tutaj tez pojde w ich kierunku, Szwedzi sa jak najbardziej do objechania

W obu meczach kazda strzeli 2+
kurs ako 2,99 fortuna ⛔ Jednak bramki mnie nie słuchają

Czesi z x kurs 1,73✅
Rosja ml kurs 1,97✅
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Kursy na Czechów znów wystawione nie wiadomo skąd, a Szwecja nie zachwyciła w pierwszym meczu, myślę że samo bycie gospodarzem nie wystarczy na RT z Rosją, mam zagrany taki dubel:

Czechy DNB (2-3k, taki wynik wypuścić..) & Rosja DNB (2-1k) @4,61 (brak straty to też zysk :D)
(Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Mały urlop od hokeja na lodzie, ale rzucił mi się w oko jeden typ, nad którym warto się zastanowić.

Szwecja vs Rosja
Damir Zhafyarov strzeli bramkę @3.10 Fortuna


Kapitan reprezentacji Rosji na turnieju w Szwecji zagrał bardzo dobry mecz z Finlandia. To on miał główny wkład w zwycięstwo swojej drużyny, zaliczając dwie asysty przy pierwszych dwóch bramkach. Oglądając regularnie KHL w ostatnim czasie można mieć wrażenie, że znajdują się w świetnej formie. Jestem zdania, że stać go dzisiaj na trafienie z gospodarzami. Przede wszystkim przebywa bardzo długo na lodzie i obok siebie ma swojego kolegę z Torpedo Niżny Nowogród, a więc Ivana Chekhovica, z którym rozumie się doskonale. Jest to ważny aspekt, ponieważ nie ma czasu na zgranie i trenowanie różnych zagrywek na zgrupowaniu reprezentacji. Uważam, że kurs wystawiony w Fortunie jest atrakcyjny i kibicuje mu w sobotnim spotkaniu.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ostatni dzien turnieju w Szwecji.
o 12.00 mecz Czechów z Rosją. I powiem tak, bardzo podobaja mi sie Czesi na tym turnieju. Solidnie w obronie i bramce . W zespole mnostwo doswaidczenia i z kazdym meczem graja lepiej. Wczoraj wymkneło im sie zwyciestwo z Finami na które uważam zasłużyli jednak tym razem po karnych ale ulegli Suomi, wczesniej ze Szwedami w miare upływu czasu grali coraz lepiej , dogonili Szwedów , była okazja w dogrywce ale poszła kontra i po meczu. Dzis w bramce Hrachowina, który czasem w klubie nie zagra tak jak powinien ale w reprezentacji widac u niego jakby siły . Rosjanie ida jak burza przez wszystkie turnieje, ale mam wrazenie ze w tym idzie im najgorzej ze wszystkich. Skład Łarionowa troche eksperymentalny na ten turniej , sporo talentu czego odmówic nie mozna. Wczoraj uciekli Szedom spod topora, ratował Samsonow. Mysle , że dzis bedzie im ciezko odnoeść trzecie zwyciestwo i dziewiate z rzedu. Czesi beda cisnac i graja coraz lepiej, potrzebna jest uwaga w obronie czeskiej bo rosjanie maja szybkich napastnikow. Stawiam dzis na zwyciestwo naszych południwych sasiadów , ich doswiadczenie i jakosc gry

Czechy ml kurs 2,12 fortuna⛔ z nieba do piekła
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom