>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bełchatów (0:0) Wisła Kraków 11.XII.2005

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bełchatów-Wisła Kraków
4.3--3.3--1.7--1.87--1.12

W tym meczu faworytem jest mistrz polski. Jeżeli wygra, to zakończą ten rok na fotelu lidera. Ale łatwo im nie będzie, ponieważ trudne warunki pogodowe będą panować w Bełchatowie. Na pewno zmrożona murawa nie pomoże Wiślaką. Niektórzy zawodnicy, są już myślami w innych klubach. To daje szanse Bełchatowianą na korzystny wynik. Fakt, że z Wisłą zawsze im się źle grało, ale tym razem mogą to zmienić. Za każdym razem w ekstraklasie (5 razy grali) lepsi byli zawodnicy z Krakowa. W pierwszej rundzie 3-0 Wisła ograła Górnik. Wisła na wyjazdach ma bilans 4-2-2, natomiast Bełchatów spisuje się u siebie następująco: 2-3-3 i w lidze okupuje odległe, 13 miejsce. W poprzedniej kolejce obie drużyny wygrały po 1-0 swoje mecze.
Mimo wszystko postawie na Wisłę, ponieważ są to profesjonaliści i nie powtórzą już takiej wpadki jak w Gdyni, aczkolwiek remis nie jest wykluczony...


Mój typ: x2, dla odważnych 2
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Niewątpliwie Faworytem Jest Mistrz Polski. Orest Lenczyk Bedzie Chaciał Ograc Swoich Bylych Podopiecznych. Problemem Wisły jest Skuteczność Ktora Jest Fatalna a Potwierdzeniem Tego Byl Ostatni Mecz z Gornikem Lęczna. Mysle ze Bełachatów Stac Na Zrobienie Niespodzianki, a Co Najwyzej Na Remiss w Tym Meczu.. 1:1
 
paulos_ 0

paulos_

Użytkownik
Moim zdaniem Wisla bedzie chciala za wszelka cene wygrac ten mecz, i go wygra.
Przeciez Legia na 100% ogra u siebie slaby Gornik Leczna.
Wtedy Wislacy spadliby na 2. miejsce, a mysle ze nie spodobalo by im sie to ????
Sam postawilem na Wisle za 10zl... moim zdaniem wygraja :!:
 
B 0

beticos

Użytkownik
Ja myślę, że wisla to jest obecnie jedna wielka niewiadoma, co potwierdzaja ostatnie jej mecze. Do tego część zawodników moze być myślami w innych klubach. No i brak tranera z prawdziwego zdarzenia.
Każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy.
Kurs na Wisłę jej zdecydowanie za niski.
Gdybym miał typować, to x
Ale to typowy no bet
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Ja nie sadze zeby Bełchatow chociaz ze gra na własnym stadionie cos zdziałał w meczu z Wisła...moze Wisła bedzie teraz przebudowana ale teraz mam bardziej doswiadczonych zawodnikow od beniaminka ktory nie gra super w Orange Ekstraklasy a do tego Wisła czuje na plecahc oddech Legi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom