>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bayern Monachium vs. Olympique Lyon 21.04.2010r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od Expekt.com:
1 - 1.80 | X - 3.40 | 2 - 4.50
Faworytem jest Bayern, ale czy na pewno :?: Kurs tak czy siak warty grania. Jeśli Robben, Ribery i cała reszta zagra to kursik nie jest zły ani na wygraa gospodarzy ani na x2. Poczekamy, zobaczymy ;)
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.​
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie cholernie trudne do przewidzenia po tym co oba zespoły zaprezentowały w poprzednich meczach Ligi Mistrzów.
Szczerze to nie ruszałbym nawet tego spotkania bo tutaj na prawdę bardzo ciężko przewidzieć kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Mam nadzieję ,że karne będą tutaj najsprawiedliwszym rozwiązaniem.
Z jednej strony Bayern wyeliminował Manchester United,z drugiej strony Lyon zdołał wyeliminował Real Madryt.
Co można powiedzieć o grze Bayernu patrząc przez pryzmat poprzednich meczy ?
Mecz z Manchesterem u siebie:
W pierwszej połowie Bayern stracił szybko bo już w drugiej minucie bramkę. Pierwsza połowa zdecydowanie była dla Manchesteru. W drugiej połowie natomiast to przebudzenie i obrót spraw o 180 stopni. Bayern zdecydowanie lepiej zaprezentował się w drugiej połowie w której strzelił 2 bramki.
Mecz z Manchesterem na wyjeździe:
Podobna sytuacja jak w poprzednim meczu. Manchester w pierwszych 40 minutach pełna dominacja na boisku co świadczył o tym wynik aż 3:0 ! Bayernowi udało się jeszcze przed przerwą strzelić kontaktową bramkę. Po przerwie znowu mieliśmy obrót spraw ! Manchester do tego grał w 10 prawie całą drugą połowę ,co na pewno podcięło morale drużyny. Bayern w tej połowie dominował w zupełności ,grając przeciwko 10 zawodnikom.
Ale... Przegrali to spotkanie 3:2... Mecz z Florą we Włoszech też przegrali po identycznym bilansie bramkowym.
Bayern tutaj jest wielką niewiadomą.
Meczów Lyonu nie oglądałem ,ale u siebie zdołali dość wysoko wygrać z Bordo ,bo aż 3:1. Natomiast na wyjeździe już przegrali 1:0 i dostali bodajże 5 żółtych kartek ?
Na prawdę muszę przyznać ,że mecz bardzo trudny do wytypowania.
Historia meczów tych zespołów to remis ,porażka Bayernu i w bodajże roku 2000 zwycięstwo Bayernu.
Nie ma się co oszukiwać ,ale Manchester przegrał mecz na własne życzenie.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
U siebie było 1:1 a na wyjeździe Bayern wygrał 3:2 po tym jak prowadził 3:0 a potem odpuścił mecz. To jeszcze za czasów Klinsmanna, gdzie taktyki na boisku nie było niemal żadnej.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Przyznam,że nie lubię Niemców,Ale będe kibicował Bayernowi;)Grają naprawdę ładną,otwartą,pomysłową pilkę,na Old Trafford przy stanie 3:0 dla United,w myślach 99% kibiców,byli poza burtą LM,Jednak pokazali pazur i podnieśli się z Kolan,co mi bardzo zaimponowało,Drużyna bardzo ciekawa i odmłodzona,z dwiema wyróżniającymi się postaciami i gwiazdami współczesnej piłki,które wszyscy znamy.Lyon eliminując Real,sprawił według większości kibiców i dziennikarzy,wielką sensację,Ja jednak wcale tak nie uważam,Francuskie zespoły budowane są od lat na zasadzie Solidności,Każda tamtejsza drużyna jest Kolektywem i rzadko zdarza się w niej słaby punkt,widzimy to również na Przykładzie ćwierćfinałowego rywala Lyon&#39;u - Bordeaux,dwie Francuskie drużyny w tej fazie Champions League to coś,na co &quot;Żabole&quot; czekali długie lata.Real by dorównać Barcelonie,wpompował w ten Klub wielkie pieniądze,Jak wszyscy widzieliśmy Magia &quot;wielkich pieniędzy&quot; i galaktycznych gwiazd,nie zadziałała i do dalszej fazy zasłuzenie w moich oczach,przeszła drużyna bardziej poukładana taktycznie,oraz z lepszą grą defensywną.Półfinałowe spotkania Bayernu z Lyonem,powinny raczej wyglądać Underowo,I jeśli nie jakiś fenomenalny błysk indywidualności jak Ribery,Robben czy Govou,to wynik powinien oscylować w granicach 1:0 1:1.Ja osobiście nie mogę się już doczekać następnego tygodnia;)

Typy na Pierwsze Spotkanie,które na gorąco przychodzą mi do głowy.
Under 2.5 - @1,80
Obie Strzelą - Nie @1,80
Przedział Czasowy Pierwszego Gola - 51-60 @12,00
Połowa z Największą Ilością Goli - Druga Połowa @2,10
Do Przerwy/Koniec Meczu - X/1 @4,50
By Bet365

Pozdro!
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
U siebie było 1:1 a na wyjeździe Bayern wygrał 3:2 po tym jak prowadził 3:0 a potem odpuścił mecz. To jeszcze za czasów Klinsmanna, gdzie taktyki na boisku nie było niemal żadnej.
Taka refleksja mnie naszła, że Klinsmann jako trener reprezentacji był bardzo skuteczny i zrobił na mnie ogromne wrażenie tym jak prowadził drużynę na mundialu, ale w Bayernie już sukcesów nie miał. Van Gaalowi prowadzenie Niemców lepiej idzie, za tydzień zobaczymy jak daleko zabrną w Champions League.
 
B 0

bratmessiego

Użytkownik
Bayern moim zdaniem rewelacji nie pokazuje, Lyon ogólnie w ważnych meczach potrafi zagrać świetny futbol ???? Moim zdaniem można zaryzykować na ekipę z Francji, przynajmniej X2 :p
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Patrząc na dzisiejszy mecz z Hannoverem trener bawarczyków pokazał, że w przeciewienstwie do francuzów nie boją sie półfinału i nie odwując meczu wystawił podstawową 11stke, która nastrzelała 7bramek tym samym pokazując, że są przygotowani.
stawiam 1 w meczu na AA.
 
half 4

half

Użytkownik
Robben jest ostatnio w zdecydowanie bardzo dobrej formie. Możliwe, że to właśnie on poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. Lyon nie prezentuje zbyt dobrego poziomu. Ostatnio tylko remis z dużo słabszym Lille. Obie drużyny nie posiadają żadnych kontuzji więc nie będzie gadki, że ktoś ma osłabienia. Mój typ Bayern !
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Obie drużyny nie posiadają żadnych kontuzji? ????
W Bayernie zagrożony jest występ Riberyego i Demichelisa, bo mają jakiś tam problem z mięśniami, ale van Gaal mówi, że wychodzi z założenia, że obaj zagrają. Do tego Klose ma grypę żołądkową i na 95% nie zagra.
W Lyonie jest jeden zdrowy środkowy obrońca- Cris. Doszło do tego, że Toulalan musiał grać z Bordeaux na środku obrony.
W Bayernie nie zagra Bommel i Badstuber-zawieszeni za kartki.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Dobra, trzeba rozkrecic ten temat. Zagraja ze soba druzyny, o ktorych grze w tej rundzie LM niewiele osob by pomyslalo. Jednakze tak jest i mnie jako fana Bayernu na pewno to cieszy. Chcialbym jednak powiedziec pare moich przemyslen co do meczu. Moim zdaniem szykuje sie grad bramek. Bayern pokazuje, ze w ataku ma tak wysmienitych zawodnikow, ze nie zdziwi mnie jak kazdy z trojki Robben, Olic, Muller znow zdobedzie po bramce, a przynajmniej dwoch z nich. Sa oni obecnie w takiej formie, szczegolnie 2 pierwsi, ze zdecydowanie warto stawiac na nich jako strzelcow po kursach po 2,5 i wyzszych. Robben swa technika wciaz czaruje i mam nadzieje zobaczyc kolejna piekna bramke w jego wykonaniu. W dodatku jesli bedzie czesciej zagrywal do kolegow, gdy tego wymaga sytuacja bedzie idealnie. Do tego dochodzi Olic, niesamowity walczak, lew pola karnego i czlowiek z zelaza, ktory caly mecz haruje bez ustanku i dobija swa skutecznoscia strzelecka kolejnych bramkarzy. Lyon moze i ma w swoich szeregach Llorisa (zdecydowanie przydalby sie od kolejnego sezonu w ekipie Bawarczykow, ale obecnie broni barw Lyonu i spisuje sie tam naprawde wybornie), lecz bedzie mu naprawde trudno nie wpuscic bramek przy takim ataku. Obrona rowniez spisuje sie calkiem dobrze, choc ostatnio Bordeaux udowodnilo, ze strzelenie im kilku goli nie jest niemozliwe. Mimo przemyslanej gry oraz bardzo dobrego wykonywania zalozen taktycznych przez graczy Lyonu nie sadze, by nie pozwolili Bayernowi na strzelenie gola, a zapewne i kilku. Lecz czuje niestety, ze goscie nawet jesli beda ten mecz rozgrywac glownie defensywnie to nie raz beda mieli okazje do strzelenia gola, co dosc mocno przyblizyloby ich do awansu, a co zdecydowanie przy najslabszym elemencie Bayernu, obronie, jest niestety mozliwe. Dodajac do tego tak kreatywnych i dobrych graczy z ataku jak Lopez, Bastos, Gomis i innych istnieje niemale prawdopodobienstwo, ze cos ukuja. Stad tez moje glowne typy na to spotkanie to over 2,5, strzelcy Robben i Olic oraz 1, choc wiem, ze latwo na pewno nie bedzie. Jednakze licze na piekny i otwarty mecz pelen bramek, ktory najlepiej jesli zakonczy sie co najmniej dwubramkowym zwyciestwiem Bayernu. Moj typ: 3:1
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Bayern Monachium - Olympique Lyon
Typ: 1
Kurs: 1,62
Bukmacher: Bwin
Analiza: W drugim meczu półfinałowym Ligi Mistrzów, zmierzą się Bayern Monachium i Olympique Lyon. Para ta, jest uznawana za słabszą z dwóch par półfinałowych. I według mnie mniej ciekawa, ponieważ to Bayern jest murowanym faworytem tego meczu. Swój typ opieram na formie drużyn w ostatnich meczach. Bayern złapał wiatr w żagle. W dobrym stylu wyeliminował w ćwierćfinale Manchester United, a w Lidze Niemieckiej zbliżył się do mistrzostwa czterema punktami, w dwóch wyjazdowych meczach z czołówką. Najpierw wygrali 2:1 na Veltins Arena z Schalke, a potem zremisowali na Bay Arena z Bayerem Leverkusen. Potem, w zeszłą sobotę roznieśli Hannover 96 aż 7:0. Lyon gra przeciętnie. W ćwierćfinale po zaciętym dwumeczu pokonali Girondins Bordeaux, ale w ostatnim meczu ligowym tylko zremisowali z Żyrondystami. Wcześniej w kiepskim stylu zremisował z Lille. Bawarczycy przystępują do meczu bez większych braków kadrowych. Za kartki zawieszony jest jedynie Holger Badstuber. Bayern w tej formie powinien już sobie zapewnić awans już w pierwszym meczu. Transmisja o 20:45 w Polsacie.
Pozdrawiam.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Bayern Monachium - Olympique Lyonnais

Typ: wynik do przerwy X ( kurs: 2,15) Typ 2: pierwszy gol strzeli drużyna:Bayern Monachium ( kurs: 1,5)
Każdy oh i ach zachwyca się Bawarczykami. Tak samo jak każdy zachwycał się Realm Madry przed meczem z Lyonem. Jak wyszło każdy wie. Według zakładów bukmacherskich Bayern Monachium jest faworytem dzisiejszego półfinałowego spotkania w Lidze Mistrzów. No i nie wiem dlaczego. Ciekawa informacja że do kadry Ol. Lyon wracają Makoun i Anderson :cool: Napewno to spore wzmocnienie francuskiego zespołu. Czy Liga germańska czytaj (bundesliga) jest lepsza od ligi francuskiej bym nie powiedział. Na chwilę obecną to Lique 1 jest moim zdaniem bardziej wyrównana i silniejsza od Bundesligi. Założenie Lyonu na ten mecz to przegrac jak najmniejsza liczbą bramek. 1:0 to chyba szczy możliwości graczy Bayernu. Do połowy obstawiam raczej remis po 0:0. Można brać go śmiało po kursie okolo 2.0. Jest to pewiniejsze niz wysokie zwycięstwo gospodarzy jak uważa większość. Ja bym nie stawiał graczy Lyonu na straconej pozycji... ktoś wcześniej napisał że oni mobilizują sie na mecze Ligi Mistrzów i to jest świeta prawda.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

BAYERN MONACHIUM - OLYMPIQUE LYON
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,83 Bet365 ⛔1:0​
Pryznam szczerze że kurs na to wydarzenie mi się podoba. Bayern wiadomo kim straszy z przodu. Lyon przecież też słabych zawodników w ofensywie nie ma. Defensywa Bayernu w niektorych meczach to pośmiewisko, bo Demichelis czy van Buyten dają się ogrywac jak dzieci. Wiadomo też że lewa strona gdzie zagra Contento to mocny punkt ... ale rywali :p Patrząc nawet na ostatnie mecze kiedy rywalizowali z zespołami nieco mocniejszymi, nie jak Hannover z poprzedniej kolejki to czesto ich bilans po stronie strat nie równał się zeru. Z ostatnich 10 meczów właśnie tylko Hannover i Schalke w półfinale DFB Pokal nie potrafiło im strzelic gola. A dokonywali tego zawodnicy nawet Freiburga.. Wiadomo mecz meczowi nie równy ale OL ma spory potencjał przecież z przodu. W dodatku brak Marka van Bommela w środku pola.
W zespole Lyonu dzisiaj zabraknie Clerca, Boumsonga i Bodmera.
Oba zespoły znają już smak rywalizacji w Champions League. Co prawda było to tylko w fazie grupowej, ale mierzyli się aż sześciokrotnie. Pierwszy raz zetknął ich los w sezonie 2000/01 i w Monachium Bayern wygral 1:0 po golu Jeremiensa, a w rewanżu przegrał 0:3. Wtedy dwie bramki zdobył grający ciągle w OL Sidney Govou. Potem w sezonie 2003/04 OL wygrał w Monachium 2:1 i to wtedy chyba pamiętną bramke zdobył Juninho Pernambuchano z rzutu wolnego w samo okienko kiedy to piłka odbiła się jeszcze od słupka! W rewanżu padł remis 1:1. No i w sezonie 2008/09 na Stade Gerland Bayern prowadizł nawet 3-0 po pół godzinie gry a gole Govou i Benzemy zmniejszyły porażke do 2:3. Na Allianz Arena padł wynik 1:1. Kazdy z tych meczów przynosił sporo bramek. Ale przecież oba zespoły nie kalkulują zbytnio. Niedługo można będize powiedziec że starcia Bayern - OL to klasyka. Myślę że dzisiejszy mecz będzie naprawde ciekawym widowiskiem ;)
BAYERN : Butt – Lahm, Van Buyten, Demichelis, Contento – Pranjic, Scweinsteiger, Robben, Ribéry, Olic - Müller
OL.LYON : Lloris – Réveillère, Cris, Toulalan, Cissokho – Gonalons (ou Pjanic), Makoun, Källström, Bastos, Delgado – Lisandro

To właśnie oni będą raz po raz straszyc defensywe OL i Hugo LLorisa;)
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Bayern-Lyon
typ DW 2-1 3-1 lub 4-1
kurs 4,25
Gamebookers
ANALIZA:
przed nami 2 polfinalowe spotkanie pilkarskiej Ligi mistrzow. Naprzeciwko siebie stana Reprezentant niemiec Bayern Monachium oraz Klub z Francji Olympique Lyon. Gospodarze w drodze do polfinalu wyeliminowali nieco sensacyjnie Manchester United wygrywajac wpierw na wlasnym terenie 2-1 by na old traford ulec 2-3 i awansowac do grona 4 najlepszych zespolow w Europie. Pilkarze z Lyonu mieli cwierfinal nieco latwiejszy jesli chodzi klase rywala. Los pozwolil im sie sie zmierzyc ze swoim rodakiem Girondins Bordeaux. Zaliczka z pierszego spotkania (3-1) wystarczyla im do awansu. Warte odnotowania jeszcze ostatnie ligowe zwyciestwo Bayernu nad Hanoverem 7-0 !! Co do dzisiejszego pojedynku Bayern wydaje sie byc bardziej klasowym i bardziej doswiadczonym zespolem niz Lyon. Uwazam iz pilkarze z Francji juz swoje w tej edycji Ligi Mistrzow osiagneli. Stawiam na zwyciestwo Bayernu 2-1 3-1 lub 4-1
 
jahb 74

jahb

Użytkownik
Spotkanie: Bayern Monachium- Olympique Lyon
Typ: Zakład na wynik 2-1
Kurs: 7.00
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Typ który podałem wydaje się być bardzo ryzykowny gdyż kurs to aż 7zl, ale nim się nie sugerowałem. Bayern w dwóch ostatnich spotkaniach LM u siebie zanotował właśnie taki wynik( z Fiorentiną i Manchesterem). Po ostatniej spektakularnej wygranej z Hannoverem gospodarze wydaja sie być faworytami. Lyon ostatni mecz zremisował z Bordeaux 2-2. Nie są w swojej najlepszej formie. Nie radzą sobie na wyjazdach, ale w ostatnim ligowym spotkaniu potrafili zdobyc aż dwa gole i nie przegrac. Myśle, że Bayern dziś wygra i ten wynik wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Bardzo prawdopodobne jest to, że Olic strzeli gola. Uważam, że właśnie on w pierwszej kolejności będzie starał się otworzyć wynik na stronę Bayernu. Poza tym jest jeszcze taki w miarę spokojniejszy typ. Obie drużyny strzelą. Jeżeli Bayern ma wygrać, to bardzo małą różnicą goli, podejrzewam, że padnie wynik nie większy jak 2:1 lub i tu uwaga mój typ remis 1:1. Co do remisu szansę rozkładają się w miarę proporcjonalnie. Stawianie w świetle faworyta Bayernu to słaby interes. Uważam, że obie drużyny mają szansę na wygraną tak więc daję X.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Bayern - Lyon Ivica Olić strzeli gola (2,80)

Dzisiaj drugie spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów. We wczorajszym meczu Inter ograł Barcelonę 3:1. Dziś natomiast na Allianz Arena zaprezentują się Bayern Monachium oraz Olympique Lyon. Obie drużyny przed sezonem nie były typowane do tego, że w tym sezonie zajdą, aż tak daleko. Tymczasem obie wyeliminowały tuzy europejskiego futbolu i są o krok od finałowego spotkania w Madrycie. Gospodarze wyeliminowali w dwóch dość dramatycznych dwumeczach Fiorentinę oraz Manchester United. Lyon zaś w pierwszej rundzie fazy pucharowej niespodziewanie wyeliminował Real Madryt, zaś w ćwierćfinale Bordeaux. Czego się można spodziewać po dzisiejszym meczu? Z pewnością wielu emocji i mam nadzieję wielu bramek, bo Bayern już nie raz pokazywał w tym sezonie, że są w stanie tworzyć naprawdę fascynujące widowiska. Jaki typ zaś wybrałem? Że Ivica Olić strzeli bramkę. Nie mam jeszcze potwierdzenia w jakich składach obie drużyny dzisiaj zagrają, ale zdecydowanie w pierwszym składzie powinien wyjść Olić. Mam nadzieję, że uda mu się również zdobyć bramkę, bo ze wszystkich zawodników monachijskiego zespołu jest zdecydowanie najbardziej charakternym, który w żadnej sytuacji nie odpuszcza, a potrafi też zdobyć ładną bramkę. Osobiście najwyżej z ofensywy Bawarczyków cenię sobie właśnie Chorwata i na niego też oddam swój dzisiejszy typ. Kurs szczerze mówiąc za wysoki jak do możliwości wejścia, także kto nie próbuje ten nie wygrywa.

Kurs z: Tobet
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Przyznam,że nie lubię Niemców,Ale będe kibicował Bayernowi;)Grają naprawdę ładną,otwartą,pomysłową pilkę,na Old Trafford przy stanie 3:0 dla United,w myślach 99% kibiców,byli poza burtą LM,Jednak pokazali pazur i podnieśli się z Kolan,co mi bardzo zaimponowało,Drużyna bardzo ciekawa i odmłodzona,z dwiema wyróżniającymi się postaciami i gwiazdami współczesnej piłki,które wszyscy znamy.Lyon eliminując Real,sprawił według większości kibiców i dziennikarzy,wielką sensację,Ja jednak wcale tak nie uważam,Francuskie zespoły budowane są od lat na zasadzie Solidności,Każda tamtejsza drużyna jest Kolektywem i rzadko zdarza się w niej słaby punkt,widzimy to również na Przykładzie ćwierćfinałowego rywala Lyon&#39;u - Bordeaux,dwie Francuskie drużyny w tej fazie Champions League to coś,na co &quot;Żabole&quot; czekali długie lata.Real by dorównać Barcelonie,wpompował w ten Klub wielkie pieniądze,Jak wszyscy widzieliśmy Magia &quot;wielkich pieniędzy&quot; i galaktycznych gwiazd,nie zadziałała i do dalszej fazy zasłuzenie w moich oczach,przeszła drużyna bardziej poukładana taktycznie,oraz z lepszą grą defensywną.Półfinałowe spotkania Bayernu z Lyonem,powinny raczej wyglądać Underowo,I jeśli nie jakiś fenomenalny błysk indywidualności jak Ribery,Robben czy Govou,to wynik powinien oscylować w granicach 1:0 1:1.Ja osobiście nie mogę się już doczekać następnego tygodnia;)
Typy na Pierwsze Spotkanie,które na gorąco przychodzą mi do głowy.
Under 2.5 - @1,80
Obie Strzelą - Nie @1,80
Przedział Czasowy Pierwszego Gola - 51-60 @12,00
Połowa z Największą Ilością Goli - Druga Połowa @2,10
Do Przerwy/Koniec Meczu - X/1 @4,50

By Bet365
Pozdro!
4/5 :cool::cool: Gdyby Robben trafił pózniej,było by 5/5:razz: O Spotkaniu naskrobie coś Jutro;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
4/5 :cool::cool: Gdyby Robben trafił pózniej,było by 5/5:razz: O Spotkaniu naskrobie coś Jutro;)
Heh szczerze powiedziawszy jak Robben strzelił bramkę to szybko wszedłem na forum, bo nie wiedziałem czy podawałeś typ, że gol w 51-60 czy 61-70 i już miałem gratulować wyczucia, ale niestety nie udało się ???? Ale było blisko i cztery pozostałe typy weszły :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom