>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Barcelona (1-1) Chelsea Londyn 07.03.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:13a44dad5b]
[/center:13a44dad5b]

Kursy by PROFESJONAŁ 1.91 3.3 3.7 1.21 1.75

AnalizA: Barca, ktora ostatnio wygrala po zacietym meczu z Deportivo jest faworytem tutaj. Ich ostatnie spotkania wygladaja calkiem niezle: 4-0-2 i u siebie: 2-0-1. Z drugiej strony Chelsea, ktora ostatnio pokonala zespol Tomasza Kuszczaka West Bromwich 2-1 bedzie walczyla zaciekle o awans. Ich ostatnie spotkania sa tez niezle: 3-2-1. Moim zdaniem tutaj Chelsea bedzie probowala caly czas atakowac, a Barca bedzie chciala utrzymac przewage z pierwszego meczu, dlatego postawie tutaj bezpieczniej 1X/

Moj typ: 1X
Pierwszy mecz: 2-1

Awans: FC BARCELONA
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najciekawsze spotkanie we wtorkowy wieczór. Faworytem w tym spotkaniu moim zdaniem będą gospodarze. Na Barce przemawiają wszystkie statystyki. Bardzo ważną sprawą w tym meczu będzie taktyka i ustawienie gości z Londynu. Wydaje mi się, że Barca nie zagra na obrone wyniku, bo nigdy u siebie się nie broni. A to przy szybkim Robbenie i Cole`u może to wykorzystać. Lecz Katalończycy ostatnio mają wysoką forme i zwycięstwa w tym meczu nie dadzą sobie odebrać.

Mój typ: 1
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Wszystko przemawia za wygraną Barcy... ale coś mnie natyka ze geniusz taktyczny Chelsea może coś tu zdziałać 8) lecz muszą strzelić dwie bramki nie tracąc żadnej :roll: co na stadionie Barcy jest chyba nie możliwe wiec bardzo pewny jest awans Barcy ale MÓJ TYP TO OVER
 
zawal 0

zawal

Użytkownik
Przede wszystkim Barcelona nie będzie tak bardzo zmotywowana jak w pierwszym meczu. Wystarcza im remis. Tak czy inaczej Chelsea na pewno ruszy do ataku, zapowiada się zatem typowy over 2,5 - tym bardziej, że Barcelona murować bramki nie będzie, a w Chelsea nie wystąpi najlepszy skład na obronie. Nadto brakuje im Essiena. Ja jednak postawiłbym na:

Terry zdobędzie gola głową kurs 15 (bet24.com)
 
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
Ja wiem jedno mecz jest bardzo ciężki do wytypowania, będzie to nawałnica Chelsea i myślę, że wynik w tym spodkaniu może paść każdy.

No bet
 
C 0

costia

Użytkownik
Jak ktoś już tu napisał: Chelsea żeby awansować musi strzelić 2 bramki w Barcelonie, co będzie ciężkim zadaniem. Do tego muszą jeszcze zagrać solidnie w obronie by nie stracić więcej jak 1 bramkę. Moim zdaniem... nierealne. Piłkarze Murinho zagraja otwrtą piłkę, odsłonia się, a Barca to wykorzysta. Mój typ: Awans Barcelony. ✅
 
peja 1

peja

Użytkownik
A noim skromnym zdaniem nie będzie to piękny mecz i zakończy się wynikiem 0-0 Chelsea będzie probować atakować ale Barca będzie te ataki umiejętnie rozbijać, mam nadzieje że pobłyszczą rochę talentem Ronaldinho, Messi, Eto ale żaden z nich Chelsea bramki nie szczeli. Takie mam przeczucie a jak będzie zobaczymy ...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
W tym meczu rozpędzona katalońska maszyna rozjedzie cieniutką Chelsea. Myślę, że powinno się skończyć 3-1.

Mój typ: 1
 
A 0

adr

Użytkownik
Nono Gusto widze ze jesteś bardzo sprawiedliwy ???? Jedziesz po Chelsea bo kibicujesz dla Barcy. Jakos nie widziałem wczoraj żeby ta twoja przecudna katalońska maszyna rozjechała Chelsea., ale poczekajmy do Finału i zobaczymy czy Barca rzeczywiście jest taka mocna żeby wygrać LM bo mi sie niestety wydaje ze nie.
 
K 0

krzyzanov

Użytkownik
Nono Gusto widze ze jesteś bardzo sprawiedliwy ???? Jedziesz po Chelsea bo kibicujesz dla Barcy. Jakos nie widziałem wczoraj żeby ta twoja przecudna katalońska maszyna rozjechała Chelsea., ale poczekajmy do Finału i zobaczymy czy Barca rzeczywiście jest taka mocna żeby wygrać LM bo mi sie niestety wydaje ze nie.
Ale chyba kazdy kto dokladnie ogladal mecz wie, ktora druzyna byla lepsza, a remis to sprawka ślepego niemca, ktory dopatrzyl sie faulu
 
L 45

laha

Forum VIP
Cheslea do domu :!: ???? Chelsea się nie zchanbiła ???? przegrać z Barcą to nie wstyd ???? Niewiem dlaczego on podyktował rzut karny.Pewnie dlatego ze bał się z Jose bedzie coś gadał po meczu bo jka zwykle nieumie przegrywać

1-1

Visca el Barca :!:

END ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Karnego nie powinno byc z dwoch powodow po pierwsze to byl spalony a po drugie to nie bylo nie bylo faul.Chyba ten karny na otarcie łez.
Ja zaluje bardzo Messiego szkoda ze tak szybko musial zejsci. :cry:
Barcelona najlepsza i teraz idzie po tytul. :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sędzia wypatrzył wynik meczu. Na remis był najwyższy kurs, no nie? A więc najwięcej szło kasy zebrać, ta? Daje koledze do obstawienia parenaście kuponów (singli) za parenaście tysięcy, przy AKO +/- 3 euro. Wiecie ile to jest kasy? Maaaasa. Ktoś się nie źle wzbogacił. To takie własne przemyślenia.
Ale dziwne, spalony, brak faulu, sędzia blisko, 92 minuta.... :roll:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
No faktycznie masz racje ale czy na takim poziomie cos takiego moze sie zdarzyc jak ustawienie wyniku...hmm..niewiem
 
C 0

costia

Użytkownik
Wynik owszem wypaczony, ale ustawianie wyniku bym wykluczył, na takim poziomie rozgrywek, gdy cały świat patrzy sędziemu na ręce wydrukowanie remisu jest porywaniem sie z motyką na księżyc. Barca przecież mogłaby mieć przewagę 2-3 bramek. Ale to tylko gdybanie. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom