>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Baraże o wejście do Premier League

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przed nami baraże o wejście do Premier League
Zmierzą się w nich
Huddersfield vs Sheffield
Fulham vs Reading
kto okaże się lepszy by na Wembley wywalczyć awans :?:
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wczorajszy mecz pokazał że drużyny bardziej badały się niż grały moim zdanie jedno ze słabszych widowisk, dzisiaj liczę na meczyk konkretny ;).
Huddersfield - Sheffield
Gospodarze dowodzeni przez Wagnera w ostatnich tygodniach nie zachwycali formą przez co spadli w końcówce sezonu na piąte miejsce, wystarczy spojrzeć że na ostatnie siedem spotkań zanotowali cztery porażki, dwa zwycięstwa oraz remis. W barażu trafili na ciężkiego rywala z którym w tym sezonie zasadniczym dwukrotnie przegrywali, dodatkowo ostatnie zwycięstwo Huddersfieldu miało miejsce w 2013 roku. Dziś Wagner nie będzie mógł skorzystać z Warda, Palmera oraz Billinga trzech podstawowych graczy w tym bramkarz który daje pewność. Dodatkowo w środku pomocy nie zobaczymy dwóch graczy co może być sporym utrudnieniem dla niemieckiego szkoleniowca. Przyjeżdża dzisiaj Sowy i to przyjeżdżają jak po swoje rywal im &#39;&#39;leży&#39;&#39; potrafią z nim wygrać w dodatku ta końcówka sezonu pokazała że Sheffield ma chrapkę na awans grają najlepszy futbol z obecnym drużyn w barażach. Mają doświadczonych graczy jak choćby Hooper czy Rhodes którzy potrafią wziąć na siebie odpowiedzialność. Carlos Carvalhal ma kłopoty bogactwa akurat w linii ataku są jeszcze Forestieri czy Fletcher. Pomoc to zdecydowanie szkocki futbol mamy Wallace czy Bannana czy wchodzącego Palmara. Na ostatnie siedem spotkań tego sezonu to sześć zwycięstw i jedna porażka. Faworyt dzisiejszego spotkania jest jeden :!:.
Sheffield @@ 3.10 Forbet
Strzelec gola Forestieri @@ 2,85 Forbet
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dzisiejszy mecz przebił wczorajszy po stokroć. Szczerze mówiąc, to nie pamiętam gorszych meczów w tej fazie, zazwyczaj coś tam próbują grać, a tu nie było żadnej ciekawej akcji przez 90 minut. Patrząc na obie ekipy, to potrzeba wzmocnień za grube miliony, bo z tym potencjałem piłkarskim będzie zjazd z powrotem do Championship już w kwietniu.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Bedzie kasa, beda transfery ... ale czy to wystarczy pokazuje w PL Hull i Boro w tym sezonie. Niestety roznica miedzy PL a Championship powieksza sie wprost proporcjonalnie do zawartosci portfela.
W pierwszych spotkaniach az sie prosiło o undery. W rewanzach licze na wiecej bramek, szczegolnie w Reading, nie kumam dlaczego buki faworyzują Fulham, przeciez Reading to prawie ze twierdza, zreszta ekipa Stama byla niedoceniana przez buki przez caly sezon, obojetnie z kim grali u siebie (no poza Rotherhamem chyba) to kurs min. 1,90 lub czesto nawet powyzej 2,00 był. Skad takie kursy na Fulham, pytam ????
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Wchodzę w rzuty rożne w dzisiejszym spotkaniu. Według mnie, powinien to być otwarty mecz. To Fulham musi gonić wynik, a jest to ekipa bardzo bramkostrzelna. Jednak rywale również nie rzadko znajdywali drogę do ich bramki. Podobnie jest z Reading. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze tych drużyn, również bezpośrednie.
W pierwszym meczu, mimo podobno (nie oglądałem) dość słabego tempa, zobaczyliśmy 9 kornerów. Wcześniej w meczach obu drużyn linia 11 korków pokrywana była odpowiednio 5/5 i 4/5 razy. W bezpośrednich pojedynkach, w tym i poprzednim sezonie 10, 9, 12, 13 korków
To jest rewanż - ataki którejś ze stron, zależnie od wyniku, są pewne. Stawiam zatem na ogólną liczbę kornerów, gdyż nie sposób wytypować, kto będzie tutaj bronił przewagi.
Reading - Fulham
powyżej 10,5 rożnych @1.91 ✅ 19!
BTS @1.64
⛔
Unibet
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Reading - Fulham 1X 1.68
Co tu dużo gadac, w Londynie gralem Reading azjan +1 i nadal bedąc zdania, że w finale zagra Reading, stawiam wlasnie na nich. Kurs z podpórką bardzo zachęcający. Fulham wygrał w tym malowniczym miescie ostatnio aż 9 lat temu. Gospodarze są drużyną wlasnego boiska i jestem przekonany, że poradzą sobie z ofensywą The Whites, choc nie bedzie to łatwe zadanie. Szkoda, że obie ekipy nie spotkały sie w finale, bo na ich stadiony mam jakies 45 min drogi i na pewno wybrałbym sie w przypadku awansu do premier league ???? ???? ???? Wiecej argumentów ciezko mi tutaj wskazać, na takim etapie decydują szczegóły... Kieruje sie głównie atutem wlasnego boiska oraz kursem, ja bym tutaj wystawił cyferki 2.5 3.0 2.8 ;) powodzenia!
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jakby ktos byl zainteresowany informacja ile kasy za awans do PL jest to tutaj jest fajne info: http://www.101greatgoals.com/news/huddersfield-v-reading-much-championship-play-off-final-worth/
A co do meczu to chyba spora kasa poszla na remis bo kursy poszly mocno w dol. Osobiscie widze value w Reading bo ten mecz to 50/50 na neutralnym terenie, gdzie obie ekipy graly bardzo solidnie na wyjazdach.
Huddersfield dostalo lekkiej zadyszki pod koniec sezonu gdzie wygrali ledwo 6 na 15 ostatnich spotkan, przegrywjac 7. Reading wygralo 9 na 15 i przegralo tylko 4.
Value na Reading DNB @ 2.37 WH wyglada calkiem dobrze ZWROT
 
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Czy jak tutaj coś napiszę to również będzie post zaliczany do 5postow które muszę osiągnąć by móc pisać w innych tematach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom