>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

BankrollMob darmowe $ na pokera lub MB

Status
Zamknięty.
S 24

snuz123

Użytkownik
Witam, wiem że temat o bankroll mob istnieje ale chciałbym tu rozwinąć na pierwszej stronie zasady uzyskania darmowych $ po pierwsze żeby było przejrzyście a po drugie proszę jeśli to nie problem rejestrować się z mojego referrala ????

Bankroll Mob rejestracja
1. Rejestrujemy się na stronie, w pewnym momencie będziemy musieli zweryfikować nasze dane telefonicznie lub skanem dowodu. Polecam weryfikacje telefoniczna, automat oddzwania do nas z 3 cyfrowym kodem. Potem polecam również wybrać &quot;Upload ID&quot; na stronie głównej. Uzyskamy w ten sposób więcej punktów, ale o tym za chwilę.
I choć Polacy nie kwalifikują się już na promocje bez depozytowe to mogą zdobywać punkty, które zostaną wymienione na gotówkę !
8 punktów - post na forum
3 punkty - post na forum tak zwanym bocznym &quot;off topic&quot; czyli jakieś duperele typu jakiej muzyki słuchacie, czym się zajmujecie, jaka dziś pogoda itp ????
Poland 250 175 50 to punkty za rejestracje 250 to weryfikacja telefoniczna i upload skanu dowodu, 175 to sam skan dowodu, tylko 50 za telefoniczna tak więc warto zrobić obydwie weryfikacje ????
Codziennie macie 1 darmową próbę odgadnięcia szyfru do sejfu na stronie głównej , nagroda to 20$ + , dodatkowe próby można kupić za 5 punktow sztuka, max 50 prób na 24h ????
Zamiana punktów na pieniądze: Mob account - &gt; Use points
10 punktów = 0.10$
Amazon gift card czyli coś w stylu bonu na zagraniczne &quot;allegro&quot; ????
Neteller
Moneybookers
Kick off poker - &gt; poker z rodziny b2b ( 24 h network )
5,000 to minimum zamiany punktów = 50$ ( w przypadku netellera odliczyć należy 1,9% prowizji co znaczy że dostaniemy troszkę mniej niż 50$ )
Wypłaty na Mb oraz neteller są realizowane raz na 5-7 dni więc cierpliwości
Wypłaty na pokera codziennie
Będe wdzięczny jeśli użyjecie mojego linku do rejestracji, nic wam nie zaszkodzi a ja dostanę kilka punktów ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom