>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bankroll Management

R 0

robinmaster

Użytkownik
Mam takie male pytanie jak skutecznie polaczyc bankroll na turnieje S&#39;n&#39;G i MTT (50?100?200? buy in) z banrkollem na stoliki (25-30 Buy in) czy moze lepiej prowadzic osobny bankroll na stoliki , osobny na turnieje S&#39;n&#39;G i MTT
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
Zastanawiam sie nad graniem 30+ BI na dany limit powiedzmy 4 stoliki i do tego 1 turniej MTT za powiedzmy 1/5 mojego 1 BI stolikowego , i do tego prowadzic statystyki tych turniejow MTT / S&#39;n&#39;G ale wiecej niz 1 stolikowych i jakies wieksze nadwyzki wyplacac zeby znaczaco nie podwyzszyly mi Bankrolla i tym samym nie zachecily mnie na przejscie na wyzsze stawki bo roznie to z takimi skokami moze byc . Co o tym sadzicie ? Rady , sugestie , krytyka bardzo mile widziane .
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
no to ja dodam swoje dwa grosze
zawsze wychodziłem na minus jednak teraz mam swoją taktyke
1.wchodzę na stół przykładowo z 10$ podwajam i wychodzę i wchodzę na inny stół .
2.graj najlepiej na 2 stolach na raz i czekaj na dobra karte nie ryzykuj zaduzo z nadzieja ze cos dojdzie
3.Jezeli podwoisz swoj bankroll szybko wychodź z poker roomu i wejdź po dniowej przerwie , nie graj przedewszystkim jak jestes przemeczony lub podpity ;D
amen
moim zdaniem takie wychodzenie z roomu kiedy dobrze idzie jest największym błędem.
Graj dopóki masz dobrą passę, a kiedy nie idzie odejdź od stołu. Nie czekaj aż się &quot;odegrasz&quot; bo wpadniesz w tilta i po zabawie.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Moze takie głupie pytanie wyda się niektórym ale napiszcie mi proszę jak się mają te nazwy do stawek: NL 5, 10, 20 itd?? Dopiero zaczynam przygode z pokerem zaznaczam ???? więc proszę o wyrozumiałość
 
rans 0

rans

Użytkownik
NL10 NL20 NL30 itd... to skrót limitu na którym grasz obowiązują tu 2 strategie SSS BSS
(short stack strategy gdzie na stolik wchodzisz np z 1/5 tego co w BSS)
W BSS wchodzisz na stolik z 100bb = 0.10 x 100 = 10$ dla nl10
0.20 x 100 = 20$ dla nl20 itd.....
A ogólnie musisz wiedzieć że jest coś takiego jak BI (buy in) określa on twój BM i równy jest on 100bb na danym limice.
I to by było na tyle,gdybyś miał jeszcze z czymś problem to wal śmiało.
 
szkruk 0

szkruk

Użytkownik
Z doświadczenia: na SH od NL25 wzwyż jeżeli na prawdę chcesz grać rasowego (nie weak) TAG, 40 BI to minimum.
 
Do góry Bottom