>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BAH - pytanie

K 0

kamiso

Użytkownik
Witam

MAm pytanie, a dokladniej obstawilem mecz Hokki - Jokipojat z typem na Hokki, wynik byl 3-2 po dogrywce a BAH mi w kuponie zaznaczyl ze bylo 2:2. Dlaczego? (bo wynik 3:2 byl w dogrywce?)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Witam

MAm pytanie, a dokladniej obstawilem mecz Hokki - Jokipojat z typem na Hokki, wynik byl 3-2 po dogrywce a BAH mi w kuponie zaznaczyl ze bylo 2:2. Dlaczego? (bo wynik 3:2 byl w dogrywce?)

jesli obstwiles na wygrana w regulaminowym czasi to oczywiste ze przegrales b bylo 2-2 jesi obstawilbys mecz lacznie z dogrywka wtedy bys wygral
widze ze dopiero zaczoles grac w necie :-D
 
G 46

ghs

Użytkownik
Leń jesteś. Przeczytaj sobie misiu regulamin, zanim zapytasz innych.
W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry (regularny czas gry), w hokeju na lodzie po 60 min. (regularny czas gry). Jakiekolwiek dogrywki albo rzuty karne itp. nie mają wpływu na wypłaty wygranych. Wyjątkami są postanowienia szczególne, które są udokumentowane w zapisach spółki. W wypadku sportów amerykańskich (NFL, College-Football, NBA, NBL) liczy się wynik uzyskany po ewentualnym przedłużeniu gry (Overtime). Wyjątek stanowią zakłady na NHL, gdzie liczy się wynik na końcu regularnego czasu spotkania.
 
Do góry Bottom