>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bah pozew do sądu

Z 0

zabul255

Użytkownik
Tutaj opisywalem wczesniej swoj problem pod tytulem &quot;BET AT HOME OSZUSCI&quot; i wczoraj wybralem sie do Lublina i rozmawialem z odpowiednimi osobami zajmujacymi sie bukmacherka i doradzili mi ze moge podac pozew do sadu na serwis bah i ze sprawa moze byc wygrana po mojej stronie poniewaz mam do tego prawo walczyc o swoje i ze takie bledy nie powinny byc tolerowane jakie popelnil bah robiac ze mnie ofiare losu skoro zwyciezylem 93 tys to powinni wyplacic mi te pieniadze a ze nie nastapila jakas weryfikacja wynikow po kilku dniach i anulowali moja wygrana bo okazalo sie ze popelnili blad w jednym meczu. a wy co o tym myslicie warto jest walczyc o swoje?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie warto.
Miałem kilka linijek, co myślę o całej sprawie i Twojej głupocie, ale użyłem backspace i niech zostaną tylko dwa pierwsze wyrazy
 
A 6

abusek

Użytkownik
Pamiętajcie, że granie w gry hazardowe przez internet w Polsce jest sprzeczne z prawem.
cytat z bwin: &quot;Strony serwisu w języku polskim są skierowane wyłącznie do osób, które chcą skorzystać z naszych usług w języku polskim poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej&quot;
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Ciekawe kto Ci takich porad udzielił?? żeby do sądu iść. Nie masz konkretnych dowodów, nie wiesz co stawiałeś nawet w tym kuponie....
Jak już pisałem w innym temacie, buki się mylą w takich kwestiach, ale potem to weryfikują;-)
W sumie, to nie rozumiem Twojego toku rozumowania, iść do sądu? Walczyć z międzynarodowym serwisem z którego korzystanie w naszym kraju, nie jest do końca legalne...Tym bardziej, że nie masz dowodów.
Chylę czoła i trzymam kciuki, bo jeśli pójdziesz z tym do sądu, to będzie swego rodzaju precedens w naszym kraju;-)
 
Do góry Bottom