>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BAH? Początkujacy

F 0

fiflak

Użytkownik
Witam. Chciałem rozpocząć gre w bet at home. nigdy wcześniej nie grałem u internetowego buka.Jestem nie pełnoletni. Konto bylo by na moją mame.Mam wiele pytań z tym związanych:
1. Chce wpłacic 30zł , nie chce zadnych bonusow , beda wymagac skanu dowodu?
2. Czy jezeli zrobie prelew karta (bankomatową?) to kasa wpadnie natychmiast na konto
3.Znając zycie moje wypłaty nie beda zbyt duże.załozmy ze bede wyplacal 50-150 zl co miesiac. beda zarzadac skanu dowodu?
4. Czy sa jakies problemy z wyplata jezeli kasa bedzie wplacona a konto w BAH bedzie na ta sama osobe ktora ma to konto w banku i wszystkie dane beda sie zgadzac. Z gory dziekuje za odpowiedz.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Witam. Chciałem rozpocząć gre w bet at home. nigdy wcześniej nie grałem u internetowego buka.Jestem nie pełnoletni. Konto bylo by na moją mame.Mam wiele pytań z tym związanych:
1. Chce wpłacic 30zł , nie chce zadnych bonusow , beda wymagac skanu dowodu?
2. Czy jezeli zrobie prelew karta (bankomatową?) to kasa wpadnie natychmiast na konto
3.Znając zycie moje wypłaty nie beda zbyt duże.załozmy ze bede wyplacal 50-150 zl co miesiac. beda zarzadac skanu dowodu?
4. Czy sa jakies problemy z wyplata jezeli kasa bedzie wplacona a konto w BAH bedzie na ta sama osobe ktora ma to konto w banku i wszystkie dane beda sie zgadzac. Z gory dziekuje za odpowiedz.
chyba nie chcą skanów dowodu, bo kumpel ma 15lat i zagrał kiedyś długoterminowy kupon że manchester united wygra ligę mistrzów, zagrał za 20zł i wygrał coś koło 140zł i wypłacił na konto w mbanku bez dowodu, a sam miał zamiar kombinować z photoshopem heh
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
1. Przy wpłacie nie chcą skanu na pewno, a minimalna wpłata to 10 euro
2. Przy przelewie karta kredytowa kasę masz natychmiast
3. BAH zazwyczaj nie chce skanów chyba że ktoś nieźle ich skubnie :p ja bym raczej o comiesięczne wypłaty sie nie martwił tylko o to żeby nie przegrać tego co wpłacisz ????
4.Jeżeli konto w banku i konto w Bau sa na ta sama osobę to nie powinno być problemów. Jakby co to dasz skan dowodu matki xD

Poczytaj forum i dobrze sie zastanów czy napewno chcesz grać w Bahu bo to solidny buk ale oferta uboga ;)
 
Do góry Bottom