>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bah a krol strzelcow ZLODZIEJE

Status
Zamknięty.
R 0

rafal89

Użytkownik
bet-at-home zlodzieje dla nich jest 1 krol strzelcow muller okradli mnie na kolejne 3 tysiace zlotych to jakis skandal jest 4 kroli strzelcow co oni wyliczaja mam nawet screen jak gadam z gosciem z supportu ze rozlicza to pozytywnie ZLODZIEJSTWO NIE POPUSZCZE IM
 
D 0

durszlak

Użytkownik
Dokładnie, co oni sobie k... myślą, królów strzelców jest czterech, to że Mueller dostanie złotego buta za jakieś tam asysty nic nie znaczy. Zakład był na króla strzelców a nie na kogoś kto dostanie jakąś głupią nagrodę od FIFA (Złoty But).
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
BAH tego nie sprecyzował nigdzie. Ja to rozumuję tak.
Często się zdarzy, że będzie kilku króli strzelców, bo łatwo dojdzie do sytuacji, że będą mieli po te 4,5 lub 6 bramek. A nagrodę złotego buta dostaje ten król strzelców, który później kolejno asystował lub przebywał najkrócej na boisku. Na stronie FIFY nie ma klasyfikacji na króla strzelców tylko na zdobywcę złotego buta z powyższymi zasadami.
Tylko, że złoty but jest dla jednego zawodnika, a król strzelców dla nawet kilku
 
R 0

rafal89

Użytkownik
zlodzieje pieprzone i tyle pisali ze wyplaca a nagle daja goscia co ma zlotego buta a co to ma do krola strzelcow? to najgorszy zlodziejski bukmacher w sieci
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To po co u nich grasz?
Skoro już raz Ciebie oszukali to nie graj tam.
Wylewasz żale na multikoncie. Po chwili logujesz się na swoje drugie konto.
Nie rób bałaganu w każdym dziale. Bo ciągle nie będziemy usuwać postów.
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom