>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Błąd bukmachera

mozi 552

mozi

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie błędu bukmachera u którego gram przy wystawianiu kursów na live. W meczu w którym w 85 minucie był remis kursy na handicap (0:1) wyglądały mniej więcej tak: 1.15 4.50 20.00 i zagrałem za kilka dyszek na gości. Mecz zakończył się remisem, pieniądze na koncie, ale czy nie grozi mi odebranie kasy gdy buk skroi się jaki błąd popełnił?
Poprawione
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
typ ci nie wszedł , a kase ci dodali, powinni zabrać z powrotem, chyba ze sprobujesz szybko wypłacic ale nie wiem czy to cos da
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Sorry Ted pomyliłem się Handicap był (0:1) więc popełnili błąd przy wystawianiu kursów. To raziło w oczy więc zagrałem. Typ więc zaliczyli bo go trafiłem, tylko kurs z kosmosu i tu pytanie czy mam się bać, że zaraz stracę hajs? Próbować wypłacić? Czy nie powinni się już czepiać?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Też mi się tak wydaje, zrobiłem sobie nawet screeny kursów na wypadek gdyby mi typu w ogóle nie uznali :cool: Jeśli to przejdzie to trochę szkoda, że nie zagrałem za więcej, bo kurs rzucał się w oczy i po chwili zniknął, była końcówka meczu. Kwota nie powala, ale kilka stówek będą w plecy jeśli to przejdzie, zlecę wypłatę i napiszę za kilka dni jak skończyła się ta sytuacja. Buk: Betsafe
 
julek 421

julek

Użytkownik
mozna powiedziec ze cos podobnego mnie spotkalo:
po 2 tercjach bylo na bet365 2-1 jakis tam nhl. Lecz wszedzie byl wynik 3 1 wiec zagralem powyzej 4,5 po kursie 1,8. Jednak po meczu przyslali mi maila ze zmienili mi kurs bo sie pomylili na 1,07 :|
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Oczywiście błąd został już przez buka naprawiony i kurs zmieniony na 1.00 :-| Wczoraj od razu po rozliczeniu zleciłem wypłatę na konto bankowe, mam teraz kilkaset złotych na minusie, ale wypłata jeszcze nie cofnięta, ale zapewne jutro rano się to zmieni.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
ja ostatnio u buka naziemnego trafiłem kurs na Darcisa w jednym z chalangerów w azji miał byc kurs 1,25 a dali na Darcisa 3,20 wiec szybciutko pograłem.
Darcis wygrał w dwóch setach kase wypłacili :razz:
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Cały czas mam duży minus na koncie, ale kasa z przelewu nie wróciła, więc albo już poszedł, albo jeszcze go nie rozpatrzyli :-| Skany wysyłałem już wcześniej, a co w przypadku jeśli wypłacą a na koncie spory minus? Jakieś konsekwencje?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ja ostatnio u buka naziemnego trafiłem kurs na Darcisa w jednym z chalangerów w azji miał byc kurs 1,25 a dali na Darcisa 3,20 wiec szybciutko pograłem.
Darcis wygrał w dwóch setach kase wypłacili :razz:
Ale przecież nie mogłeś tego zagrać w Totolotku ( bo o tym buku napisałeś w innym miejscu na forum ) jako singla - bo challengery to minimum 3 zdarzenia.... więc wcale nie było to takie pewne!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Kasa doszła na konto, pytanie teraz co z minusowym stanem konta? Jeśli to zostawię to nie będzie problemów żadnych? Ostatnio wpłacałem środki kartami kredytowymi.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Kasa doszła na konto, pytanie teraz co z minusowym stanem konta? Jeśli to zostawię to nie będzie problemów żadnych? Ostatnio wpłacałem środki kartami kredytowymi.
Problemów nie będzie, tyle że grę w Betsafe musisz odpuścić.
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
Kasa doszła na konto, pytanie teraz co z minusowym stanem konta? Jeśli to zostawię to nie będzie problemów żadnych? Ostatnio wpłacałem środki kartami kredytowymi.
koniec z graniem na betsafe i tyle ???? miałem taką sytuacje z Unibet to zablokowali mi konto i w mailu napisali, że po wróceniu kasy odblokują konto
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Kasa doszła na konto, pytanie teraz co z minusowym stanem konta? Jeśli to zostawię to nie będzie problemów żadnych? Ostatnio wpłacałem środki kartami kredytowymi.
Hmm... Ja podobnie miałem na bwin - stan konta wynosił bodajże -140 zł. Napisałem do supportu, że albo mi wyzerują konto, albo tam już nigdy nie wpłacę, bo nie jestem idiotą. Po moim mailu dali mi wielmożnie &quot;bonus bez obrotu&quot; 140 zł, który wyzerował konto. Ich błąd, ich problem. Napisz podobnego maila - w ich interesie jest, abyś jeszcze tam wpłacił.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Kasa doszła na konto, pytanie teraz co z minusowym stanem konta? Jeśli to zostawię to nie będzie problemów żadnych? Ostatnio wpłacałem środki kartami kredytowymi.
Takie sytuacje się zdarzają a dalsze &quot;losy&quot; Twojego konta zależą od podejścia konkretnego bukmachera.
radzio_xp ma rację - wiele firm wyzeruje Ci debet chcąc zachęcić do powrotu ale zdecydowanie nie wszystkie. ZanziBa nie może grać na Unibecie a znam jeszcze wiele innych osób mające problemy po dość kontrowersyjnych zakładach.
Najważniejsze jest jednak to, że żadne konsekwencje Cię nie spotkają. Bo niby w jaki sposób?
 
A 0

antek.bucik

Użytkownik
Dokładnie - jak wpłacisz coś do nich to ten stan konta trzeba będzie wyzerować wpłatami. Lepiej graj już gdzie indziej lub jeżeli masz chociaż trochę sumienia to zwróć. Nie kradnij!
 
Do góry Bottom