>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Błąd bukmachera podczas gry live

cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
panowie zakładam nowy watek bo takiego nie znalazłem;)grałem wczoraj kupon na live -konkretnie barca,olympiakos, remis alkmaru i remis liverpooolu ale tego z urugwaju;] kupon był grany live ostanie zdarzenie nie weszło, dzisiaj rano mail od buka ze w wyniku ich błędu remis alkmaru był policzony na kuponie po kursie 3 a oni zmieniają na 3,50 i przepraszają za powstały błąd a kupon który był przegrany nagle jest mimo oczywistego błędu liczony jako wygrany a kasa na koncie:-| teraz pytanie pisać do supportu żeby to odkręcili czy olać i czekać aż sami skumają?
 
M 0

maloy

Użytkownik
Heh maja problemy ja tez miałem dziwna sytuacje tzn. dzisiaj dodali mi 200pln-ow za free :grin: nie myśląc długo wypłaciłem i jestem bogatszy o 200 :grin: teraz tylko pytanie czy wpłacając do nich mogą mi to zabrać?
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
u mnie właśnie chodzi o to że nie moge wypłacić bo juz drugi miesiąc czytam na list weryfikacyjny:-| chyba że można skanami dokumentów ale tego prawde powiedziawszy nie wiem;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No to nie masz problemu. Wypłacić nie wypłacisz. Pozostaje Ci czekać co zrobią.
Co do live u nich to czasami mocno nie ogarniają co się dzieje. Chcą uchodzić za lidera rynku jeśli chodzi o zakłady live. W sumie to im się udaje. Ale czasami kosztem pomyłek i to sporych na live. Co prawda jak na taką dużą ofertę live to tych pomyłek wcale tak dużo nie jest...
Ci co radzą Tobie wypłacać to zawsze pozostaje ryzyko, że jeśli dalej chcesz grać na tym koncie to jest spora szansa, że przy kolejnym depozycie obciążą Ci konto na tę kwotę, którą ich &quot;oszukałeś&quot;.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ktoś kiedyś pisał, że się przyznał w podobnej sytuacji, ale mu odpisali, że może zatrzymać &quot;wygraną&quot; - pewnie nie była to duża suma - ale to chyba było w Betsafe.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Sprawa sama się wyjaśniła bez jakiejkolwiek próby konaktu z mojej strony;)a stanęło na tym,że jakaś urocza kobieta supportu napisała ,że &#39;&#39;suma wygrana z kuponu błędniego rozliczonego jako wygrany mimo oczywistego błędu jako cenionemu klientewi serwisy w gescie dobraj woli zostaje pozostawiona na koncie &#39;&#39;. Takze problem rozwiązany;)
 
Do góry Bottom