>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Awaria

G 0

goku

Użytkownik
ja przez expekt stracilem 80 zl. wybralem typy, wchodze na stronke i niestety obstawic sie nie dalo...
oczywiscie wszystko weszlo ???? a tak wogole to wie ktos kiedy expekt wraca?
niby pisza ze mozna sie dowiedziec wysylajac maila na [email protected] ale mi w kolko blad wywala. pewnie maja zapchana skrzynke.
 
D 0

djkrakers

Użytkownik
napisalem do nich maila czy wiedza kiedy mniej wiecej strona ruszy czy za godzine czy za rok... dostalem takiego maila


Witamy Serdecznie

Przepraszamy za utrudnienia zwiazane z brakiem dostepu do strony i prosimy o cierpliwosc, pracownicy dzialu technicznego staraja sie rozwiazac problem jak najszybciej, mamy nadzieje, ze wkrotce praca serwisu zostanie przywrocona do normy.
W chwili obecnej nie jestesmy jednak w stanie podac dokladnego terminu uruchomienia strony.


z tego co slyszalem kazdy dostaje identycznego maila...
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
a moze to juz koniec z expektem

moze juz nigdy nie powróci

....

dobrze ze w nim nie gralem, wiec nic nie strace :twisted:
 
D 0

djkrakers

Użytkownik
raczej w to watpie... :p expekt chyba najpopularniejszy jest itd ... wiec watpie ze upadnie ???? ale jestem ciekawy co tam sie stalo ze tak dlugo nie dziala
 
D 0

djkrakers

Użytkownik
maja 500000 klientow pelno z nich ich do sadu poda jesli kasy sie nie odzyska :p chodz ja w to nie wieze ze expekt padnie to jest mało prawdopodobne
 
G 0

goku

Użytkownik
hmm... a mozliwe jest ze stracimy ta kase co mamy na kontach?
ja gram od niedawna ale jeden kolega slyszal ze jakies 1,5 roku temu byla awaria w expekcie i ludzie kase potracili. to prawda czy plotka jakas?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
hmm... a mozliwe jest ze stracimy ta kase co mamy na kontach?
ja gram od niedawna ale jeden kolega slyszal ze jakies 1,5 roku temu byla awaria w expekcie i ludzie kase potracili. to prawda czy plotka jakas?
Kasy nikt nie potraci . A ten remanent techniczny pewnie jest zwiazany z udoskonaleniem serwisu a to co slyszales jest istna plotka. ( nawet jakby sie cos takiego stalo nikt by nie ufal temu bukowi i tej chwili by nikt nie grał)
Przestancie juz pisac posty ktore nicnie wnosza !!
dotyczy miedzy innymi:
moze zawineli interes i kasiorke Crying or Very sad
wszystko jest mozliwe, mozemy nie dozyc jutrzejszego dnia ... Razz a może expekt łączy sie z orange i dlatego chwilowo nie działa Razz
dzieki
 
Do góry Bottom