>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Austria EBEL - Erste Bank Eishockey Liga - 2012/2013

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Austria EBEL – 18.01.2013. godz. 19.15
Spotkanie: Medvescak Zagreb - Villach - wynik 5:2 ✅
Typ: over 5.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Mecz na szczycie, spotkanie drugiej ekipy z trzecią.
Gospodarze Medvescak Zagreb aktualnie uplasowani na drugiej pozycji w lidze z 56 punktami na koncie, ciągle rywalizują o pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym ale (co może trochę dziwić) także utrzymanie się w czołowej szóste dającej grę w play-offach o mistrzostwo gdyż ścisk w lidze jest bardzo duży i strata siódmego Znojmo to osiem punktów czyli wszystko do odrobienia. Gospodarze na własnej tafli mogą się pochwalić 13 zwycięstwami przy 7 porażkach. Jeżeli chodzi o sytuację bramkową bo ona nas najbardziej interesuje to w sumie po 42 kolejkach mają na koncie 135 bramek strzelonych przy 105 straconych – średnia 5.7. Na własnej tafli bramki przedstawiają się następująco 65:39 –średnia 5.2
Villach w lidze na trzeciej pozycji i tylko dwa punkty mniej od dzisiejszego rywala a więc walczą o to samo co gospodarze. Jeżeli chodzi o bramki to tutaj już podobieństw nie gdyż goście są najlepszą ekipą pod względem strzelonych bramek 165 ale także przy tym dużo tracą 132 - średnia najwyższa w lidze 7.1. Po za własną taflą utrzymują dalej wysoko średnią 6.2 – 65:69.
Gospodarze ostatnio nie błyszczą formą, szczególnie w obronnie coś się zepsuło, z tragicznym w tym sezonie Innsbruckiem (najsłabsza ekipa ligi i ofensywa) tracą trzy bramki i przegrywają mecz grając u siebie. Aż osiem bramek tracą z trzecia najgorszą ekipą w lidze Ljubljaną. Goście w ostatnich pięciu pojedynkach zanotowali trzy zwycięstwa i dwie porażki po dogrywkach, strzelają przy tym parę bramek ale i tracą ale to nie dziwi bo to jest ich styl gry w tym sezonie czyli dość ofesnywnie.
Dodatkowe argumenty za pograniem w tym pojedynku za overem, otóż w obie drużyny nie będą mogli w tym spotkaniu ze swoich podstawowych obrońców i tak u gospodarzy zabraknie Alana Letanga (34 spotkania),Geoffa Waugha (38 spotkań) i Domena Vedlina (38 spotkań ), u gości natomiast brak dwójki defensorów Gerharda Unterluggauera (30 spotkań ) i Stefana Bachera (34 spotkania). Gospodarze są także jedną z najczęściej faulujących ekip średnio na mecz 6 wykluczeń. Ostatni pojedynek obu ekip zakończył się strasznym pogromem Zagrebia 11:2. Natomiast ostatnie mecze na tafli Medvescak to 5:1, 1:2, 7:1 i 7:2.
 
anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
Spotkanie:Znojmo -Salzburg Losers stage
Dyscyplina: AUSTRIA: EBEl 31.1.2013 19:15
Typ: under 6,5
Kurs:1,72
Bukmacher: Bet365
Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołu, zobaczymy na pewno sporo walki i myślę mała ilość goli- typ przeciwko statystykom.Obie drużyny w sezonie zasadniczym overowe z tym ze Orly w pley ofach graja juz bardziej uważnie. Na 4 spotkania; 3under 6,5 2under - 5,5 i jeden over z bardzo słabym Dornbirn.Maja serie 3 zwycięstw, a zaczęli bardzo słabo od porażki z Innsbruck 2-3 u siebie.Goście to zdecydowanie overowy zespól w tym sezonie graja bardzo słabo-szczegolnie w obronie,popełniają sporo błędów. Graja bardzo nie równo meczą sie nawet Dornbirn .Mobilizacji w obu ekipach nie brakuje, co można wyczytać na oficjalnych stronach klubowych.Gospodarze jak na razie na 1 miejscu z dorobkiem 10 pkt rywal ma 3 pkt mniej do końca zostało 6 spotkań.Goście to jeden z najlepszych zespołów w historii austriackiego hokeja dla nich grania pre play-off jest porażka maja bardzo nie udany sezon.Po tym spotkaniu będziemy mieli przerwę na spotkania reprezentacyjne(2 tygodnie).Bardzo ważnym czynnikiem jest ze w tym sezonie Znojmo wybitnie nie leży Salzburgowi wygrywają wszystko u siebie i na wyjeździe. Na 4 spotkania wygrali wszystkie- 2 razy po dogrywce.Trener gości chce zagrać bardzo uważnie spokojnie skupić sie na grze w obronie ażeby nie popełnić prostych błędów, licząc ze cos uda sie strzelić i przełamać twierdze orłów.Kusi mnie gra w stronę gospodarzy(under1,5 w 1 tercji tez wygląda bardzo ciekawie) ale każda seria sie kiedyś kończy. Myślę ze under po dość wysokiej Lini bramkowej jest bardzo realny.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Austria
Spotkanie: Vienna - Villach 2:3
Typ: X2 ✅
kurs: 2.32
Bukmacher: betsson
15.02.2013 19:15
ANALIZA:
AUSTRIA: EBEL - Etap zwycięzców.Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie między tymi drużynami.Ja liczę na to że dziś skończy się fatalna passa gości.Od pięciu spotkań nie potrafią wygrac spotkania.Na taki zespół jak villach to jestem niepocieszony że tak słabo sobie radzą.W lidze bardzo dobrze sobie radzili a teraz taki spadek formy.Gospodarze za to grają jak za najlepszych lat.Grają i wygrywają. Chociaz ostatnie spotkanie na własnej tafli im nie wyszło.Przegrali jedną bramką z Zagreb. Może to słabszy mecz po serii zwycięstw.dziś sądzę że to właśnie spotkanie będzie pod dyktando gości którzy jeszcze powalczą o mistrzostwo i tak łatwo się nie poddadzą bez walki.Każda czarna seria musi kiedyś się skończyć więc akurat dlaczego nie dziś.mam nadzieję że mnie nie zawiodą.W meczach między tymi zespołami padąły różne wyniki na tafli Vienna.W każdym bądź razie goście potrafią wygrac na tak trudnym terenie.dziś liczę że się przełamią i dadzą radę chociażby zremisować w trzech tercjach chociaż buki za wiele szans im nie dają.
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Austria
Spotkanie: Vienna - Villach 2:3
Typ: 2
kurs: 4.50 ML ✅
Bukmacher: Pinnacle
15.02.2013 19:15
ANALIZA:
AUSTRIA: EBEL - Etap zwycięzców.Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie między tymi drużynami.Ja liczę na to że dziś skończy się fatalna passa gości.Od pięciu spotkań nie potrafią wygrac spotkania.Na taki zespół jak villach to jestem niepocieszony że tak słabo sobie radzą.W lidze bardzo dobrze sobie radzili a teraz taki spadek formy.Gospodarze za to grają jak za najlepszych lat.Grają i wygrywają. Chociaz ostatnie spotkanie na własnej tafli im nie wyszło.Przegrali jedną bramką z Zagreb. Może to słabszy mecz po serii zwycięstw.dziś sądzę że to właśnie spotkanie będzie pod dyktando gości którzy jeszcze powalczą o mistrzostwo i tak łatwo się nie poddadzą bez walki.Każda czarna seria musi kiedyś się skończyć więc akurat dlaczego nie dziś.mam nadzieję że mnie nie zawiodą.W meczach między tymi zespołami padąły różne wyniki na tafli Vienna.W każdym bądź razie goście potrafią wygrac na tak trudnym terenie.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
EC Dornbirner - Salzburg DNB 1 2,9 ⛔ 2-3
Bet365


Kurs zupełnie nieadekwatny do prawdopodobieństwa wygranej gospodarzy w tym meczu. W relegation group wszystko już wyjaśnione, z pierwszego miejsca wychodzi Znojmo, a z drugiego właśnie Salzburg. Za chwilę PO więc nie sądzę aby Red Bull jakoś specjalnie się spinał na ostatnie wyjazdowe spotkanie. Dornbirner spisuje się ostatnio dużo lepiej, bilans 7-miu ostatnich spotkań to 5-2. Ostatni mecz przeciwko Salzburgowi to przegrana na wyjeździe dopiero po karnych 5-4. Porównując ten kurs do 2,6 na wszystko przegrywający Inssbruck, który gra z czeskim Znojmo - najlepszą ekipą grupy spadkowej pozwolę sobie potraktować to zdarzenie jako prezent od oddsmakerów.


edit: dla porównania Innsbruck, gdzie kurs był ok 2,6 zakończył 2-6
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie – Wszystkie inne ligi – Austria EHL
Data rozpoczęcia: 24.02.2013 g.17.30
Spotkanie: KHL Medvescak Zagreb – EC Red Bull Salzburg
Typ : under 5,5 gola
Kurs: @1,96
Bukmacher: Betsson
Analiza.
Dzisiaj w meczu Austriackiej Ligi Hokeja spotykaja sie zespoly KHL Medvescak Zagreb – EC Red Bull Salzburg.Ja w tym spotkaniu stawiam ,ze padnie under 5,5 gola w meczu.Mimo,ze ta liga uwazana jest za bardzo underowa sadze,ze ten typ ma duze szanse poodzenia.Po pierwsze Zagrzeb ma lepszy bilans procentowy meczy underowych do overowych...53,7%underow i w 3 ostatnich spotkaniach zanotowali same niskie rezultaty...W tym w 2 ostatnich meczach na swojej tafli takze undery...
22/02/13 EGA M. Zagreb - Villach 3:0
17/02/13 EGA M. Zagreb - Graz 99 3:2
Natomiast ekipa Salzburga w 3 ostatnich meczach takze same undery i w tym 2 na wyjazdach...
22/02/13 EGB Dornbirn - Salzburg 2:3
19/02/13 EGB Salzburg - Olimpija Ljub 3:1
17/02/13 EGB Fehervar - Salzburg 2:3
Takze jesli zobaczymy na ostatnie spotkania pomiedzy tymi zespolami to takze duzo underow...
28/12/12 EHL Salzburg - M. Zagreb 1:0
23/11/12 EHL Salzburg - M. Zagreb 2:6
18/11/12 EHL M. Zagreb - Salzburg 2:0
09/09/12 EHL M. Zagreb - Salzburg 1:2 (Pk)
Mysle,ze dzisiaj zobaczymy podobny scenariusz i wiecej niz 5 goli obie ekipy nie strzela.Polecam.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - AUSTRIA: EBEL - Play Offs
Spotkanie: Znojmo - Vienna
Typ: 1 (wraz z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
To mój trzeci typ na dzisiaj. 4 spotkanie Play off pomiędzy Znojmo a Vienną. Pierwsze 2 spotkania wygrała dosyć pewnie Vienna u siebie i na wyjeździe. Trzecie spotkanie wygrał Znojmo na wyjeździe - po dogrywce, mimo iż prowadzili 3-1. W ogólnym bilansie jest narazie 2-1 dla Vienny. Znojmo będzie dzisiaj chciało wygrać we własnej hali by doprowadzić do wyrównania. Są bardzo zmotywowani i chyba wiedzą już jak mają grać przeciwko takiej drużynie jak Vienna. H2H nie za bardzo korzystne ale ja tym w ogóle się nie sugeruję, ponieważ to play-offy i gra się całkiem inaczej niż normalne spotkania ligowe. Myślę ze tercet Havlik - Fiala - Stromberg poprowadzą dzisiaj do zwycięstwa Znojmo. Pozdrawiam.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - AUSTRIA: EBEL - Play Offs
Spotkanie: Znojmo - Vienna
Typ: 1 (wraz z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
To mój trzeci typ na dzisiaj. 4 spotkanie Play off pomiędzy Znojmo a Vienną. Pierwsze 2 spotkania wygrała dosyć pewnie Vienna u siebie i na wyjeździe. Trzecie spotkanie wygrał Znojmo na wyjeździe - po dogrywce, mimo iż prowadzili 3-1. W ogólnym bilansie jest narazie 2-1 dla Vienny. Znojmo będzie dzisiaj chciało wygrać we własnej hali by doprowadzić do wyrównania. Są bardzo zmotywowani i chyba wiedzą już jak mają grać przeciwko takiej drużynie jak Vienna. H2H nie za bardzo korzystne ale ja tym w ogóle się nie sugeruję, ponieważ to play-offy i gra się całkiem inaczej niż normalne spotkania ligowe. Myślę ze tercet Havlik - Fiala - Stromberg poprowadzą dzisiaj do zwycięstwa Znojmo. Pozdrawiam.

Typu nie neguję, bo sam grałem w tej rywalizacji jakieś +handi w pierwszym spotkaniu, ale należy mieć na względzie, że wygrana Czechów w Austrii była wynikiem chwilowej słabości ekipy Vienna. 3 bramki strzelone w przeciągu bodajże 6 minut. Vienna jest ekipą ogólnie lepszą i tylko szereg nieoczekiwanych zdarzeń może sprawić, że Znojmo tu powalczy.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
Typu nie neguję, bo sam grałem w tej rywalizacji jakieś +handi w pierwszym spotkaniu, ale należy mieć na względzie, że wygrana Czechów w Austrii była wynikiem chwilowej słabości ekipy Vienna. 3 bramki strzelone w przeciągu bodajże 6 minut. Vienna jest ekipą ogólnie lepszą i tylko szereg nieoczekiwanych zdarzeń może sprawić, że Znojmo tu powalczy.
ja w 3 spotkaniu grałem na znojmo czystą 2 z kursem chyba około 6, tylko pech sprawił ze w ostatnich sekundach Vienna wyrównała. Dzisiaj więc próbuje zagrać wraz z dogrywką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom