>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Washington (29.07.2024 - 04.08.2024)

Status
Zamknięty.
dx2 248,1K

dx2

Użytkownik
Galan R-Tiafoe (-3,5 gema) @1.65
Tiafoe @1.28

Tiafoe na pewno jest kandydatem do zwyciestwa. Amerykanin mieszkajacy w stanei Waszyngtom ma tu zawsze duze wsparcie jako ze o jego domowy turniej, sam Tafoe poniezje pewnego dobrego poziomu tutaj nie schodzi. Moze nawet zawalczyc o turniejowe zwyciestwo i mzoe to bedzie ta edycja. Raz juz bylo bardzo blisko, kiedy gral w pofinale z Kyrgiosem (bodajze sezon 2023 lub ewentualnie 2022) i przegral dramatyczny thriller majac pilki meczowe rowniez, a sam Kyrgios zgarnal pozniej w finale tytul. Ubiegloroczny start niby tylko 3 runda, ale tam pokonal go wtedy Dan Evans ... ktory jak sie okazalo wygral caly turniej.
Z dzym prawdodpbienstwem Tiafoe odegra tu wieksza role zakladam. Ten sezon slaby w wykonaii Tiafoe, ale cos ruszylo na Wimbledonie, gdzie dla 5-setowy mecz z Alcarazem. Idzie ku lepszemu w koncu i wydaje mi sie, ze beda dobre wystepy Tiafoe w tej czesci roku. Amerykanin mial dobre przetarcie w Atlancie, wiec w wiekszym turnieju z duzym wsparciem powinno byc dobrze.
Amerykanin powinien wysjc zwyciesko, wiec proponuje tu handicap rzedu 2,5 gema lub 3,5 gema do przekalkulowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +729
Pablito91 950K

Pablito91

Typer Miesiaca
Shelton powyżej 10.5 asa serwisowego @1.80 superbet 12

W 1/16 finału turnieju w Waszyngtonie zmierzą się rozstawiony z 2 Ben Shelton z Mołdawianinem Albotem, który grał tutaj w kwalifikacjach. Wyraźnym faworytem jest Shelton, który gra u siebie i korty twarde to jego ulubiona nawierzchnia. Decyduję się w tym pojedynku na asy młodego Amerykanina. Shelton jest najmocniej serwującym zawodnikiem w całym tourze. Podczas ostatniego US Open posłał piłkę z prędkością 236 km/h i zbliża się do rekordu Isnera. Korty w Waszyngtonie są dość szybkie, więc myślę, że 11 asów jest w stanie posłać. Liczę, że Radu trochę się postawi przez co Ben będzie rozgrywał więcej gemów serwisowych i zwiększy się szansa na pokrycie asów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2608
dx2 248,1K

dx2

Użytkownik
Kovacevic-Tiafoe 2 @1.5

Powod jest ten sam, co w poprzedniej analizie. Tiafoe pierwszy mecz z Galanem zaczla od 6-7 0-1 i 0-30 na swoim podaniu, a pozniej juz ten mecz zdominowal i nie dal rywalowi nawet szansy na przelamianie. Kovacevic zawodnik progresujacy, okrzepl w tpurze w tym sezonie, jedne z najpiekniejszych backhandow jednorecznych w tourze, ale jednak kto tu jest bardziej renomowanym graczem, to ne itrzeba mowic i Tiafoe, mierzacy w tym turnieju w zupelnie inne cele, bylby z pewnoscia rozczarowany porazka na tym etapie turnieju.
 
Volleyball_Expert 482,6K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Nakashima - Shelton typ Shelton kurs 1.86 Betclic

Oglądałem Nakashima w meczu z McDonaldem. Wyglądał bardzo przeciętnie w tym spotkaniu. Popełnił w tym spotkaniu 13 niewymuszonych błędów. Gra na returnie w jego wykonaniu wyglądała tragicznie na bardzo słabym procencie. Ostatnio Nakashima wygrał z tenisista odnośnie tego turnieju, który na osiem spotkań wygrał zaledwie jedno. Shelton wygrał ostatnio z Albotem. Procent pierwszego serwisu w granicach 80% w dodatku miał na swoim koncie 12 asów serwisowych. Wyrownane chodź przegrane spotkanie z rewelacja ostatnich meczów tenisowych Musettim, który dzisiaj pokonał samego Zvereva, który zdobył przecież złoto Olimpijskie ostatnio. Wygrana ostatnio z także rewelacja ostatnich meczów Cerundolo. Ostatnie mecze wygrywał z m.in: Mensikiem, Arnaldim, Evansem czy Thompson. Jak widać z solidnymi tenisistami. Rankingowo także Shelton wygląda lepiej i z formą także prezentuje się na ten moment lepiej. Kursy wyrównane i ja tutaj idę w zwycięstwo Sheltona. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1277
jasmin_bogow 28,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nakashima - Shelton typ Shelton kurs 1.86 Betclic

Oglądałem Nakashima w meczu z McDonaldem. Wyglądał bardzo przeciętnie w tym spotkaniu. Popełnił w tym spotkaniu 13 niewymuszonych błędów. Gra na returnie w jego wykonaniu wyglądała tragicznie na bardzo słabym procencie. Ostatnio Nakashima wygrał z tenisista odnośnie tego turnieju, który na osiem spotkań wygrał zaledwie jedno. Shelton wygrał ostatnio z Albotem. Procent pierwszego serwisu w granicach 80% w dodatku miał na swoim koncie 12 asów serwisowych. Wyrownane chodź przegrane spotkanie z rewelacja ostatnich meczów tenisowych Musettim, który dzisiaj pokonał samego Zvereva, który zdobył przecież złoto Olimpijskie ostatnio. Wygrana ostatnio z także rewelacja ostatnich meczów Cerundolo. Ostatnie mecze wygrywał z m.in: Mensikiem, Arnaldim, Evansem czy Thompson. Jak widać z solidnymi tenisistami. Rankingowo także Shelton wygląda lepiej i z formą także prezentuje się na ten moment lepiej. Kursy wyrównane i ja tutaj idę w zwycięstwo Sheltona. Pozdrawiam.
W ostatnim meczu:
Pierwszy serwis/wygrane 1 serwisu
Nakashima 64%/93% (tylko dwa przegrane)
Shelton 67%/79%

Błędy niewymuszone:
Nakashima 4
Shelton 17

To tak co do dokładności w statystykach…
 
Volleyball_Expert 482,6K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Statystyki z meczu z McDonaldem 😉. Przedstawiłem ten mecz w formie statystyk, a o zwycięstwie ostatnim z Albotem w tym turnieju tylko wspomniałem. Pozdrawiam.
 
dx2 248,1K

dx2

Użytkownik
S.Korda (-2,5 gema)-Cobolli @1.58
S.Korda @1.35

Korda wydaje mi sie grac zbyt dobrze, wrecz wydaje sie isc w kierunku tej dyspozycji, ktora pokazal w Australii dwa sezony temu. Ogolnie zwyciezca polfinalu Korda-Tiafoe musial byc tu naturalnym faworytem. Nie chce lekcewazyc tego Cobollego, on z kolei blysnal na tegorocznym AO. Na pewn otez gra dobrze teraz , oco pokazuja wygrane mecze z Davidovichem i Sheltonem, ale Kordzie przychodzi po porstu wtutaj wszytsko latwo, lekko i przyjemnie, od jego gry bije wrez luz. Wczorja swoje podanaia wygrywal bardzo pewnie, a Tiafoe nieraz musial sie bardzo produkowac w swoich gemach by zostac w meczu. Sebastian pewnei nie osoagnie az takich sukcesow w tenisie jak jego ojciec, ale jest to material na czolowego tenisiste.

A jako ciekawostke mozne dorzucic, ze jezeli Korda wygra, to powtorzy sukces z tego turnieju swojego ojca, ktory wygrywal tutaj ponad 30 lat temu. To fajna motywacja, ale tu przede wszystkim gra Kordy w D.C. czyni go faworytem w tym zestawieniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom