>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Shanghai 11.10-18.10.

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
M. Chiudinelli - T. Belluci 1 @1,8

Kurs - prezent. Szwajcar od US Open gra bardzo dobrze. W Bangkoku świetny mecz z Safinem, następnie z Tsonga.. W Tokio przegrana z Monfilsem. Widziałem go w akcji na USO i w Bangkoku. Mocne podanie + FH. Jest regularny i to z pewnością duży plus. Belluci nic specjalnego.. Woli clay. Ostatnio pod formą i wątpie aby ugrał w tym meczu. Obaj przeszli gładko kwale, ale jutro zwycięży Marco. Spore value.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Ivo Karlović - James Blake @ 2.12 ⛔
Obaj panowie nic ostatnio nie grają, jednak bilans pojedynków bezpośrednich przekonuje mnie do postawienia na Chorwata. Blake jak to Blake, jak będzie miał dobry dzień to rozniesie Dr. Ivo w pył, ale po tym co widziałem z jego strony ostatnio, jest to mało prawdopodobne. Myślę, że over 22.5 gema po 1.8 też można grać. ✅ ✅ ✅
Radek Stepanek - Juan Carlos Ferrero @ 1.75 ✅ ✅ ✅
Czech odpadł przed tygodniem dość nieoczekiwanie już w 1. rundzie turnieju w Tokio z Ernestsem Gulbisem. Jednak ogólnie jego forma jest dość dobra, co pokazał w meczu Davis Cup przeciwko Chorwacji. Ferrero ciągle trzyma się solidnie, jednak tym razem na Radka to nie wystarczy.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
N. Davydenko - F. Gonzalez
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,55

Rosjanin w dobrej dyspozycji od dłuższego czasu. Osiąga bardzo fajne wyniki, parę turniejów w tym roku zdobył - ostatni miesiąc temu w Kuala Lumpur. Gonzalez nie może się pochwalić tak dobrymi osiągami, w tym roku wygrał jeden turniej u siebie w Chile. Nikolay zawiódł mnie ostatnio w ćwierćfinale w Pekinie, w którym przegrał z późniejszym finalistą Cilicem, a przecież wcześniej radził sobie wyśmienicie. Przynajmniej dzięki temu QF w Shanghai&#39;u darowano mu pierwszą rundę i drugą zaczął od łatwej wygranej z Kunitsynem. Fernando w pierwszym meczu męczył się ze Zverevem, ostatecznie zwyciężył być może dzięki kreczowi Mischy przy stanie 1-1 w setach. Wczoraj było już lepiej 63 64 z Belluccim. Denko zawsze stabilny, Gonzo bardziej roztrzepany, mniej regularny serwis, chociaż jak mu wszystko siedzi jest groźny dla każdego. Head2Head 4:0 przeciwko Chilijczykowi. Davydenko w ostatnich trzech meczach (ostatnie niecałe dwa miesiące temu w Montrealu) nie stracił nawet seta. Mogliby dać kurs z 1,7 - byłby bardziej fair, ale cóż, miejmy nadzieję że będę się cieszył z przyzwoitego 1,55.

R. Stepanek - S. Wawrinka
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,75

Radek w Shanghai&#39;u radzi sobie póki co wyśmienicie, gładkie 2-0 z Ferrero (zaledwie trzy ugrane gemy Hiszpana) i Beckiem świadczy o niezłej formie. Wawrinka nie może się pochwalić takimi rezultatami. 2-1 z Kubotem, hahaha, wynik 2-6 7-6 7-6 z... dobra, każdy wie. W drugim meczu awans dzięki kontuzji Roddicka (w momencie przerwania spotkania było 3-4). H2H 3:0 na korzyść Czecha, potrafi grać ze Szwajcarem. Myślę, że spory value, dobry kurs. 6/10
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Feliciano Lopez vs Robin Soderling 2 # 1.18 (3/10) Expekt

Dziś jako pierwszy mój typ postanowiłem zagrać spotkanie ćwierćfinałowe turnieju w Szanghaju. Spotkanie pomiędzy Szwedem Robinem Soderlingiem a Hiszpanem Feliciano Lopezem. Szwed to zawodnik, którego darze dużą sympatią, a gdy do tego dobrze gra – to lubię na niego postawić. Panowie grali ze sobą sześciokrotnie i jak na razie mamy remis 3:3. Jednak tylko ostatni pojedynek można brać jako argument- gdyż wcześniejsze były rozgrywane dawno temu. Ostatni pojedynek w Amerykańskim Sunrise wygrał Robin – gładko 6:4 6:4. Robin miał w tym spotkaniu tylko jednego asa – a to zdecydowanie za mało jak na jego serwis. W turnieju w Szanghaju obaj odprawili już po 3 zawodników. Soderling nie stracił seta, a grał przecież z Tsongą, Almagro i Hanescu. Nie wiem dokładnie czy Szwed ma jeszcze szanse na Finał ATP – ale dziś stawiam na niego.

&gt;&gt; wilander
 
wilander 239

wilander

Fan Sportu
Gilles Simon vs Novak Djokovic 2 # 1.25 (4/10) Expekt

Kolejny mecz ćwierćfinałowy w Szanghaju. Spotkanie pomiędzy Serbem Novakiem Djokovicem i Francuzem Simonem. Novak jest jednym z najlepszych tenisistów na świecie i gdyby nie częste kontuzje - mógłby być najlepszy. Ale co się odwlecze... myślę, że on będzie No.1. Dziś myślę, ze Simon nie będzie miał szans na awans. W Djokoviciu upatruję triumfatora turnieju.


Rafael Nadal vs Ivan Ljubicic (+4.5) 2 # 2.00 (0.5/10) Bet365

Tych zawodników nie trzeba przedstawiać. Rafa wraca po długiej przerwie i widać, że nie jest w najlepszej formie. Z Blake&#39;em w pierwszej rundzie wygrał 6:2 6:7 6:4 a potem pokonał Robredo 6:1 6:4. Dziś jest murowanym faworytem bukmacherów. Ja jednak liczę, że Chorwat z kamienna twarzą nie podda się tak łatwo. Nie ma nic do stracenia - wiec pewnie będzie sporo ryzykował. Może nawet urwie seta Nadalowi. Za małą stawkę - ale myślę, że warte ryzyka.

&gt;&gt; wilander
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
Spotkanie: Nadal - Davydenko
Typ: 2-1 dla Nadala
Kurs: 4.00
Buk: bet365
Analiza: Finał turnieju Masters w Szanghaju. Naprzeciw siebie staną Hiszpan Rafa Nadal oraz reprezentant Rosji Nikolay Davydenko. Faworytem tego spotkania wydaje się być Hiszpan, który po długiej przerwie znów będzie miał okazję wygrać turniej ATP. Myślę że Rafa takiej okazji po prostu nie przepuści i pokona Davydenko. Rafael Nadal w Szangaju gra na wysokim poziomie, co prawda jego dwa ostatnie mecze kończyły się przedwcześnie ale to Nadal dyktował w nich warunki gry. Hiszpan w Chińskim turnieju pokonał w trzech setach Jamesa Blake&#39;a 6/ 6/7 6/4, Tommy&#39;ego Robredo 6/1 6/4 a także Ivana Ljubicica i Feliciano Lopeza w spotkaniach, których rywale kreczowali z powodu kontuzji. Davydenko w Szangaju gra całkiem nieźle. Sporo niespodziankę sprawił w półfinale, bowiem wyeliminował Novaka Djokovica z którym wygrał w trzech zaciętych setach 4/6 6/4 7/6. Wcześniej Nikolay pokonał 6/1 4/6 6/1 Radka Stepanka, Fernando Gonzaleza 6/3 7/5 a także rodaka Kunitsyna 6/4 6/2. Forma Dawydenki jest wysoka ale chyba jeszcze nie na tyle by pokonać niezwykle walecznego Rafaela Nadala, który z pewnością jest głodny sukcesu jakim jest zwycięstwo w turnieju Masters w Szangaju. Obaj panowie grali ze sobą już 7 razy. Statystyka po stronie Nadala, który prowadzi 5:2. Ostatnie, tegoroczne mecze były szybkie i kończyły się zdecydowanym zwycięstwem Hiszpana jak chociażby w Barcelonie gdzie Nadal wygrał bez straty seta 6/3 6/2. Myślę jednak że dziś zobaczymy emocjonujące widowisko a tym samy zwycięstwo drugiej rakiety męskiego tenisa nad ósmym na świecie reprezentantem Rosji w trzech setach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom