>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - 's-ATP Tour - Hertogenbosch & Eastbourne 13.06-19.06.2010

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
ATP Tour - &#39;s-Hertogenbosch &amp; Eastbourne, 13.06-19.06.2010
UNICEF Open

  • Kategoria: ATP World Tour 250
  • Miejsce: &#39;s-Hertogenbosch, Holandia
  • Data: 13.06.2010-19.06.2010
  • Rozmiar drabinki: S-32 D-16
  • Nawierzchnia: Trawa
  • Pula nagród: € 398,250
  • Oficjalna strona: http://www.unicefopen.nl/

AEGON International
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Xavier Malisse - Philipp Petzschner
Typ: 2
Kurs: 1,83
Wynik: ✅ zwrot

Dwóch tenisistów preferujących nawierzchnie twarde, wolniejsze, jednak dobrze serwujący, więc radzący sobie dobrze i na trawie. Malisse to niezbyt sympatyczny, przez wielu nielubiany, wyjątkowo chimeryczny zawodnik. Ładnie się spisał ostatnio w Londynie, gdzie dotarł do ćwierćfinału, podczas którego przegrał z mistrzem Querrey-em 0-2, a po drodze pokonał Tursunova, Tomica i co najważniejsze szukającego formy Djokovica. Były to jednak same długie i zacięte boje, towarzyszyło mu sporo szczęścia, bo mógł odpaść już praktycznie w 1 rundzie. Petzschner w równoległym turnieju, w niemieckim Halle osiągnął półfinał (dotarł do niego bez straty seta), który przegrał z Federerem, a i ten miał z nim dłuższymi momentami problemy - w pierwszym secie Niemiec miał nawet serving for the set, jednak nie dał rady i doszło do TB, co wiadomo jak się skończyło. Spodziewam się nawet zaciętego spotkania, niewykluczony jakiś tie-break, moooże nawet 3 sety, troszkę nerwów i mniej farta Malisse, pewniejszego podania i zimnej krwi ze strony Petzschnera, a zarazem zwycięstwa tego drugiego.
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Na dziś moją przykuły uwagę mecz:
1. Istomin - Schwank dw 2-0, kurs 1,60 b.safe
Co myślicie? Może jakieś lepsze pomysł?
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Mayer - Robert ⛔
typ: 1
kurs: 1,32 (doxxbet) ⛔
Pierwszy mecz obu panów na trawie w tym roku. Tutaj krótko i na temat. Robert ostatnio regres formy, nie wygrał meczu od turnieju w Casablance. Na trawie nigdy nic wielkiego nie ugrał. Mayer stabilna forma, radzi sobie dobrze na każdej nawierzchni. Francuz nie powienien mieć wielu okazji aby go przełamać.
Kubot - Almagro ✅
typ: 2
kurs: 1,35 (doxxbet) ✅
Na dzień dzisiejszy różnica dwóch klas pomiędzy tymi graczami. Jeżeli Łukaszowi będzie siedział serwis, a wycieczki do siatki będą udane może powalczyć z Almagro. Jednakże Hiszpan jak dla mnie jest zawodnikiem który poczynił największe postępy w swojej grze w ostatnim czasie. Nie powinno być niespodzianki. Kursy już ostro poleciały w dół, jeszcze wczoraj można było dostać za Almagro powyżej 1,4.
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Spotkanie: Korolev Evgeny - Simon Gilles
Typ: 2
Kurs: 1,65 ✅
Dzisiaj o 12.30 spotkanie pomiędzy Korolev-Gilles zainauguruje poniedziałkowe starcia na kortach w Eastbourne. Francuz do niedawna piastował pozycję w pierwszej 10 najlepszych tenisistów. Jednak po kontuzji odniesionej na początku tego roku, wraca do gry dopiero teraz i zaczyna od startu na kortach trawiastych. Wg bukmacherów jest niewiadomą, kurs na niego rośnie na Koroleva systematycznie spada. Gilles nabawił się na początku 2010 kontuzji prawego kolana. Musiało minąć sporo czasu aby wrócił do gry w tourze. Korolev natomiast grał raczej regularnie, niestety z mizernym skutkiem. Ostatnie 10 spotkań tego zawodnika na 3 różnego rodzaju nawierzchniach to 9 porażek i tylko jedno zwycięstwo. Dodatkowo nie przemawia za nim ubiegłoroczny bilans gier na trawie 3 spotkania i tyle samo porażek. Gilles jeżeli czuje się już gotowy do gry, powinien uporać się z Kazachem. Jest niewiadomą, ale ma umiejętności które pozwalają mu odnieść dzisiaj zwycięstwo. H2h między tymi zawodnikami Korolev 0-3 Gilles. Allez Simon ! ;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: Yen-Hsun Lu - Karol Beck
Typ: 1
Kurs: 2,34
Wynik: ✅ 2-0 (6-4, 6-4)
Lu to bardzo utalentowany i wszechstronny tenisista mający na koncie sporo udanych występów w challengerach, niespełniony na pewno podczas szlemów (jego najlepszym osiągnięciem jest 3 runda AO 2009). Pamiętam rok temu jego mecz z Del Potro, który wiadomo w jakiej wtedy był formie, a urwał mu nawet seta. Było to podczas turnieju w Waszyngtonie, grał naprawdę mądry tenis i zyskał moją sympatię. Na trawie już się ostatnio pokazał w Londynie, lecz przegrał ze specem od grassu Nicolasem Mahutem 6-7 4-6 (miał szansę wygrać pierwszego seta). Karol Beck od dłuższego czasu nic nie pokazuje, wystarczy spojrzeć na jego ostatnie rezultaty - same porażki. W Londynie także przegrał w pierwszej rundzie, z Rajeevem Ramem. Nie sądzę by tutaj coś więcej ugrał, seta najwyżej, bo teoretycznie grać na trawie potrafi.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
J Benneteau - D Sela 1
Mecz dopiero pojutrze.
Dudi Sela dzisiaj ledwo co wygrał mecz z Andersonem (Anderson skreczował po 2 secie powód??)
Sela będzie grał już swój 6 mecz w ciągu tygodnia.
Benneteau wygrał z Andersonem tydzień temu 7/5 6/3
h2h 3:0 dla Benneteau i ostatnia wygrana gładko 6/3 6/1 na hardzie
Sela nie był w stanie przełamać więcej niż raz Andersona serwującego na poziomie 35% pierwszego serwisu w 1 secie (średnia z pierwszych 4 gemów Andersona)
Dudi Sela brak argumentów (wygrywający serwis) przy breakpointach przeciwnika - nie obronił żadnego
Sela 0 asów
Benneetau dużo lepiej serwujący i returnujący (statystyki)
Nie widziałem, żadnego z dzisiejszych meczy. Generalnie jest to typ przeciwko Izraelczykowi. Sela już swoje ugrał na trawie, do Wimbledonu niech odpocznie. Ciekaw jestem kursu na Benneteau ? 1.30?
Proszę o komentarze!
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Spotkanie: Kristof Vliegen-Sergiy Stakhovsky
Typ: 1
Kurs: 2,25 ⛔
Jutro o godzinie 11 w Den Bosh zostanie rozegrane spotkanie między Belgiem Kristofem Vliegenm, a Ukraińcem Stakhovskym. Kristof swego czasu prezentował się solidnie i zapowiadał się na przyzwoitego zawodnika [właśnie tylko kiedy to było]. W Tunisie poddał spotkanie z Acasuso, prawdopodobnie powodem było wyczerpanie, w kolejnych turniejach notował słabe spotkania. Teraz przyszedł czas na nawierzchnię trawiastą. Przebrnął kwalifikację, z tuzami męskiego tenisa oczywiście tam się nie mierzył ale na spokojnie dostał się do turnieju głównego. Sergiy natomiast rozegrał 1 spotkanie na trawie w Halle, które przegrał z Beckiem i pożegnał się z turniejem. Wcześniejsze występy w turniejach touru raczej przeciętne, mało zwycięstwo zdecydowana przewaga porażek. Trawa specjalnie mu nie leży. W ubiegłym roku nie przebrnął przez 1 rundę turnieju w Londynie, nie zakwalifikował się też do Wimbledonu. Kristof potrafił natomiast wygrać w Wimbledonie z samym Mahutem. Warunki fizyczne panowie mają identyczne jeżeli chodzi o wzrost, mierzą równo po 193 cm. Możemy się przygotować na sporą ilość asów ze strony Vliegena o ile serwis będzie dobrze funkcjonował. H2h tych Panów po stronie Blega 1-0 dla niego. Przekonuje mnie ten chłopak i myślę, że jutro spokojnie poradzi sobie z Ukraińcem.
 
B 12

badecki

Użytkownik
J Benneteau - D Sela 1
Mecz dopiero pojutrze.
Sela już swoje ugrał na trawie, do Wimbledonu niech odpocznie. Ciekaw jestem kursu na Benneteau ? 1.30?
Proszę o komentarze!
nie znam Twojej wiedzy na temat tenisa w tym wydaniu, ale czytałem wczoraj Twoją analizę i faktycznie nie było jeszcze kursów, sam byłem ciekawy wystawienia stawek, dzisiaj Avarage na Benneteau jest po kursie 1.82
mamy sytuacje z niedoszacowaniem szans? czekam na wynik, sytuacja mnie zainteresowała,
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
a co powiecie o tym meczu,
Almagro - Istomin
Ok, let&#39;s write something. Wystarczyło oglądać wczorajsze spotkanie Almagro z Kubotem, by się przekonać, że to nie jego nawierzchnia. Na ziemi Łukasz by został zdeptany totalnie, a tu ugrał całkiem sporo (wynik 7-5 7-6). Istomin co prawda też nie uważa trawy za swój ulubiony surface, ale gra tutaj dużo lepiej. W Londynie ostatnio przegrał w 3 rundzie z (&quot;kontuzjowanym&quot;?) Nadalem 6-7 6-4 4-6, ten wynik pokazuje, że nie jest byle łakiem mimo 74 miejsca w ranku. Tutaj zaczął od 6-0 6-3 ze Schwankiem. Sytuacja podobna jak z Polakiem - na clayu nie miałby najmniejszych szans z Hiszpanem, a tu powinien być wręcz faworytem.
Nicolas Almagro - Denis Istomin
Typ: 2
Kurs: 1,99
Wynik: ✅ 0-2 (4-6, 0-1* krecz Almagro)
 
pzwnw 17

pzwnw

Użytkownik
Spotkanie: Benneteau Julien - Garcia-Lopez Guillermo
Typ: 1
Kurs: 1,65
W dniu 17.06.2010 będziemy świadkami spotkanie ćwierćfinałowego turnieju w Eastbourne. Na korcie pojawią się o godzinie 18 Julien Benneteau oraz Guillermo Garcia-Lopez. Zawodników w rankingu ATP dzieli niewielka różnica miejsc odpowiednio: 38 i 41. H2h 3-0 dla Benneteau. W tym turnieju jak dla mnie lepiej prezentuje się Francuz. Pokonał w pierwszej rundzie wracającego, jednak lubiącego grać na trawie Jamesa Blake&#39;a, natomiast w drugiej rundzie poradził sobie także w dwóch setach z świetnie spisującym się jak dotąd na trawie Dudim Selą [który przypomnijmy pokonał w Londynie 4-krotnego zwycięzcę tamtejszego turnieju Roddicka]. Benneteau z tego co pamiętam z kilku oglądanych jego spotkań potrafi przebijać piłkę pod samą linię co w dużej mierze utrudnia przeciwnikowi grę z tym zawodnikiem. Garcia-Lopez na swojej drodze spotkał Gicquela i Fogininiego, a problemy sprawił mu już w 1 rundzie Gicquel doprowadzając do dwóch TB. Mimo faktu, że Hiszpan jest ubiegłorocznym półfinalistą tego turnieju w tym spotkaniu nie mam wątpliwości, że jego zwycięzcą będzie Benneteau.
Zatem:
Allez Julien!
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Llodra M. (Fra) - Simon G. (Fra)
Data: 17.06.2010 18:00
Typ: 0:2
Kurs: 4.30
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:00 dojdzie do starcia dwóch dobrze grających tenisistów pochodzących z Francji. W starciu Gillesa Simona z Michaelem Llondrą, niespodziewanie według mnie bukmacherzy w roli faworyta stawiają tego drugiego. Ja dzisiaj zaryzrykuje i postawie na tego lepszego i wyżej notowanego w rankingu ATP Simona. W rankingu ATP Gilles Simon zajmuje 32 miejsce, podczas gdy jego przeciwnik Llondra jest 46. Gilles Simon podczas tego turnieju pokonał w pierwszej rundzie Rosjanina Koroleva w trzech setach, a następnie w rundzie drugiej uporał się z Kuznetsovem, także w trzech setach. Michael Llondra natomiast wygrywał na tym turnieju odpowiednio w pierwszej rundzie Emmrichem w dwóch setach oraz w trzech setach z Francuzem Robertem. Dzisiaj szykuje się nieco zacięte starcie dwóch dobrze grającyh tenisitów, jednak ja stawiam na Simona, który jest według mnie lepszy i dzisiaj to zdecydowanie udowodni. W historii spotkan pomiedzy tymi zawodnikami istenie bezlitosny dla mojego dzisiejszego faworyta bilans 4:0. Mam nadzieję, że w tym przypadku &quot;do pięciu razy sztuka&quot;.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Witam.. Mam pytanie do któregoś z EKSPERTóW ???? . Odpalam Dziś ofertę i od razu w oczy rzuca się Llodra-G.Lopez. Moim zdaniem faworyt Lopez z kurs 3,03 (BWin). Możecie coś więcej powiedziec na temat tego spotkania?? ????
 
J 0

jajeczko19

Użytkownik
Witam.. Mam pytanie do któregoś z EKSPERTóW ???? . Odpalam Dziś ofertę i od razu w oczy rzuca się Llodra-G.Lopez. Moim zdaniem faworyt Lopez z kurs 3,03 (BWin). Możecie coś więcej powiedziec na temat tego spotkania?? ????
Rowniez uwazam ze kursy na Lopeza są zawyzone,na podstawie analizy wyników poprzednich spotkań osobiscie uważam szanse obu panów na wygranie 50/50 z tym ze skłoniłbym sie grac na Lopeza.
Myślę ze spotkanie rozstrzygnie sie w 3 setach i to hiszpan wyczeka na odpowiedni moment który przechyli szale na jego strone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom