>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Rzym (09.05.2021 - 16.05.2021)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Opelka - Nadal
Typ: Opelka (+3,5) gema
@3.35 Fortuna
Zapowiada się nam bardzo ciekawe półfinałowe spotkanie na kortach ziemnych w Rzymie. Nadal w ćwierćfinale zasłużenie wygrał w 1/4 finału ze Zverev'em. Udowodnił tym samym, że wraca do swojej najlepszej dyspozycji lecz wygrywanie gemów nie przychodziło mu z wielką łatwością. Może świadczyć o tym nawet czas spotkania, bowiem potrzebował on ponad 2h aby pokonać Niemca. Opelka z kolei nie stracił jeszcze seta w Rzymie. Co więcej żaden z jego rywali nie był stanie go przełamać. Pokonał on m.in. Musetti'ego, rewelacyjnego Karacjewa czy Delbonisa. Opelka dysponuje potężnym serwisem a na kortach w Rzymie zaserwował już aż 77 asów! Czy będzie on w stanie pokonać obecnie trzecią rakietę świata i króla kortów ziemnych? Nie wykluczam też i takiej możliwości a Fortuna oferuje zdecydowanie najwyższy kurs na takie zdarzenie -> 9.60! Jednak Nadalowi będzie bardzo trudno przełamać Amerykanina dla proponuję bardziej bezpieczną opcję, czyli dopuszczalną porażkę Opelki 3 gemami. Do dubelka na kupon można poszukać jeszcze bardziej bezpiecznej możliwości, tj. Opelka +4,5 gema
;))
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Opelka-Nadal

Bardzo ciekawy pojedynek.Opelka serwuje tutaj kapitalnie I to jest jak narazie klucz do jego sukcesu w Rzymie. Nadala nawet nie bede opisywac bo to krol clayu bez dwoch zdan ale bardzo ciekawi mnie jak sie zaprezentuje jutro Opelka I czy Rafa znajdzie sposob na potezny serwis Amerykanina.
Wg mnie spokojnie Opelka moze wyserwowac sobie przynajmniej jeden Tb a tam juz bedzie 50/50 dlatego atakuje tak:

Opelka set 3,3
Opelka mecz 9,00

Uni
 
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Nadal-Opelka under 21,5 gema @1.7 <trzeba bylo ten ta linie o 1 gem obnizyc jeszcze, ale i tak duze zadowolenie>

Probuje linie gemowa przy kursie mniej wiecej pol-na-pol. To juz polfinal, wiec teoretycznie Rafa pownien grac o final. Opelka zanotowal swietny turniej, ale rywali nie mial az tak trudnych w swojej czesci drabinki jak Nadal.

Opelka jeszcze nigdy nie mial okazji grac z Nadalem i to moze mu ciazyc i dzis bedzie wiecej bledow po stronie Amerykanina. Mysle, ze Nadal wezmie swoje szanse. Tym razem nie bede sie bawic w modyfikowanie bezpieczniejszego handicapu i sprobuje taki, ale mozna go sobie rowniez troche zmodyfikowac na wlasne potrzeby.
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Opelka Reilly - Nadal Rafael
Opelka over 19.5 asów serwisowych, efortuna 2.03
11, 4:6, 4:6❌
Mocno polecam! Jeśli chodzi o pojedynek typowo sportowy patrząc na umiejętności oraz osiągnięcia to bitym faworytem jest Hiszpan. Amerykanin po serii 6 meczów porażek, zanotował w tym turnieju 4 wygrane bez straty seta i bez straty serwisu i zawsze wygrywał jako underdog, więc forma kosmos. Statystyka, która najbardziej mnie interesuje to asy serwisowe, wyglądało to tak:
1. Vs Gasquet, 18 asów
2. Vs Musetti, 23 asy
3. Vs Karatsev, 18 asów
4. Vs Delbonis, 18 asów

Moim tokiem rozumowania Nadala nie przelamie ni chu chu a jak będzie miał jakieś BP bo zamknie oczy i strzeli dwa razy z forhendu to będzie coś. Kopalnia punktów będzie na bekhendzie, Rafa będzie bombardował swoimi świdrami tą stronę. Jeśli Opelka będzie trzymał serwis to mecz będzie ostro overowy i na to liczę. Nigdy ze sobą nie grali, więc dla obydwu tenisistów będzie to mniejsza czy też większa niewiadoma. Może dojdzie do jakiegoś taja? A wtedy jeden punkt i seta może wygrać Opelka. Mimo wszytko stawiam, że Opelka wyserwuje co trzeba.

Dodatkowo za drobne:

Tie brak w spotkaniu, 2.16 efortuna❌
Opelka 1 handicap + 4.5 gemów, 2.15 efortuna✅
Over 20.5 gemów, 1.95 efortuna❌
Over 24.5 gemów, 3.20 efortuna❌
Pierszy set 7:6, 15.00 efortuna❌
Pierwszy set 6:7, efortuna 6.60❌
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Opelka - Nadal 1 9,20 Fortuna
Nadal przegrał na mączce z zawodnikami pokroju Opelki, czyli z Rublevem i Sashą Zverevem. A jacy to zawodnicy? Dobrze serwujący. No może nie tak jak Opelka w Rzymie. Mi to równanie daje problemy Nadala z gemami serwisowymi przeciwnika. A wystarczy dojść 2-3 razy do tie-breaków lub poczekać na przestój Nadala - Nadal męczy swoje podania i 9,20 wpada jak śliwka w kompot.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Opelka - Nadal
Typ: Opelka over 15,5 asów
Kurs: 2,00 w Superbet

Zainspirowany postem Specjalista_od_tenisa Specjalista_od_tenisa w Typach Dnia zrobiłem porównanie kursów na asy Opelki w dzisiejszym meczem z Nadalem i zobaczyłem ogromne value w mojej opinii. Linia o 4 asy mniejsza niż w Fortunie. Spojrzałem na kursy 1xbet, Rusek często wystawia dobrze linie na takie statystyki i tam ten zakład wyceniany jest na 1,68. Różnica więc spora - nawet odliczając podatek mamy kurs 1,76 więc lepszy niż w 1xbet. Dla mnie warto spróbować, bo choć nie podzielam optymizmu, że może urwać seta, czy nawet wygrać mecz, to serwisem na tyle będzie się ratował, że te 16 asów pośle. Tym bardziej, że grają ze sobą pierwszy raz, więc odrobinę tajemnicy i niepewności będzie, a to przy dobrym serwisie może być kopalnią asów na początku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 538

kopciu

Użytkownik
Djokovic kolejny raz potwierdza że ma największy mental wśród zawodników. Klasa
Miałem wrażenie, że przy wymianie gdzie grek latał jak szalony i przełamał na 5:4 jest już wszystko pozamiatane. Wygrał najlepszą wymianę meczu przerwa i serwuje na wygraną. A tu odwrotnie. Djok wygrywa 3 gemy z rzędu 2 razy przełamując i wygrywając mecz. Ta wymiana zamiast pomóc Tsitsipasowi zaszkodziła. Już do końca meczu miałem wrażenie, że nie może złapać oddechu. Djok z kolei powinien się podłamać a on poszedł od tamtej wymiany po swoje jak stary wyjadacz. Swoją drogą piękny mecz, piękny tenis
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Djokovic Novak - Nadal Rafael
0:2, 2.20 STS
5:7, 6:1, 3:6 ❌
Czas na kolejny odgrzewany kotlet, tylko takie dania można jeść do znudzenia. Tyle meczów, tyle analiz , tyle słów było wypowiedzianych na temat historii pojedynków tych tenisistów, że to się w pale nie mieści. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Serb 29:27, ale kogo obchodzi co działo się 5 czy 10 lat temu? Liczy się tu o teraz! Grają na kortach ziemnych gdzie tutaj wyraźnie prowadzi Hiszpan 17:7 (jeśli wzrok mnie nie myli). Więc często bywały przypadki, że Novak jako underdog wygrywał i może się zatem zdarzyć wszytko. W ramach ciekawostki a może i ważnej statystyki dla kogoś to Nadal wygrał ostatnie cztery z pięciu meczów właśnie na clayu. Nole na tej nawierzchni wygrał ostatni raz w 2016 roku właśnie w tym truniej 7:5, 7:6. Większość tych meczów wygrywał Rafa w dość pewnym stylu. Rolland Garros 2020 czyli ich ostatni pojedynek to wynik 6:0, 6:2, 7:5 więc bardzo pewnie wygrany finał, gdzie był nawet set do zera co mocno upokarza zawodnika przegrywającego a mocno buduje wygrywającego.

Djokovic po wygranej w Australian Open nie grał dużo i może to spowodowało, że na kortach ziemnych nie wystrzelił prawidłowo z formą. Przegrał sensacyjnie z Evansem w Monte Carlo, rewelacją tamtego turnieju. Nie można odmówić Brytyjczykowi zasług, ale Djokovic spisał się poniżej swoich oczekiwaniom. Następnie grał w Belgradzie, turniej wrócił do łask po 8 czy 9 latach. Reprezentant gospodarzy również miał być bitym faworytem do wygranej, ale przegrał z kolejną sensacją. Tym razem z Karatsevem w trzech setach. Takim oto sposobem dotarliśmy do Rzymu, gdzie męczył się również. Wygrał dziwny, przerwany mecz przez deszcz z Tsitsipasem 2:1. Grek powinien wygrać w dwóch później 3 setach ale momentami gra była bardzo rwana. Stefanos grał wyśmienicie a za chwilę wszytko wyrzucał, Djokovic robił cuda na kiju w defensywie a później psuł proste piłki ale suma summarum wygrał mecz bardziej doświadczony gracz, wygrał psychiką tak mi się wydaje pisząc kolokwialnie. Tego samego dnia musiał zagrać z kolejną sensacją czyli Sonego, 2:1 wynik końcowy. Tutaj można zadać sobie pytanie czy około 6 godzin spędzonych wczoraj na korcie nie zaszkodzi Novakowi? Na pewno nie pomoże. Reasumując....Novak wrócił nieco na swoje tory ponieważ doszedł do finału, ale nie gra na swoim poziomie w pełni.

Z drugiej zaś strony król mączki, który też źle wszedł w sezon na kortach ziemnych. Przegrał w Monte Carlo z Rublovem 2:1, gdzie Rosjanin swoją agresywną grą zdominował Hiszpana. Wymęczył wygraną w Barcelonie gdzie tracił sety z Nishikori, który wrócił po kontuzjach, z Ivaszką no i fartem wyciągnął finał z Tsitsipasem w trzecim secie. W Madrycie odpadł bardzo wyraźnie ze Zviereven 6:4, 6:4 który później wygrał ten turniej gdzie w Rzymie zrewanżował się podobnym wynikiem w swoją stronę. Nadal w tym turnieju też wysłał na włosku bo mógł przegrać z Shapo w dwóch setach, ale błysk spowodował że kolejny raz wyszedł z tarapatów. Przełamał wczoraj moc serwisową Opelki, wygrał w dobrym stylu.

Koniec tego lania wody. Kieruje się formą w ostatnim czasie, tak jak zawsze. Hiszpan wygląda lepiej, jego nawierzchnia, zawsze praktycznie będzie na niej faworytem. Stawiam na pewne 2:0 dla arcymistrza gry na clayu. Djoko jak Djoko ogromny mistrz i wszytko może zdarzyć. Może wystrzelić z formą w najmniej oczekiwanym momencie. To jest bukmachera i coś wybrać trzeba. Powodzenia 😉

Za drobne:
Ubder 20.5, gemów 2.35❌
Ubder 19.5, gemów 2.90❌
Under 18.5, gemów 3.85❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Djokovic (1) - Nadal (2)
Nie wiem czy dziś zobaczymy o 17.00 Nadal króla cegły czy Nadala z meczu z Iwaszką albo Shapovalovem, gdzie prawie był za burtą i nie byłdo końca Nadalem jakiego znamy. Djokovic zbudował sobie charakter po potyczce z Tsitsipasem, ale umówmy się, niewymuszone błędy obu świadczą o słabnącej formie i gorszym widowisku. Jeśli obaj będą sporo się mylić mecz może być bardzo szarpany i wyrównany. To z kolei może oznaczać że potrwa długo. Ja tu przewiduję 2:1 dla Nadala. Djokovic będzie gonił wynik na tych wybieganych wczoraj nogach i w końcu kondycyjnie przegra. Miłego spektaklu.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Djokovic Novak - Nadal Rafael
Typ: powyżej 20,5 gema
@1.66 Totolotek

Jak to ktoś powiedział o tym pojedynku: "odgrzewany kotlet ale to nie byle jaki kotlet tylko taki, którego za każdym razem je się ze smakiem i czeka na kolejnego". Obydwaj Panowie w ostatnich latach dość często spotykają się ze sobą na kortach ziemnych w Rzymie. W ciągu ostatnich 5 lat mierzyli się tutaj 3-krotnie. Ostatnio w 2019 roku również w finale, gdzie lepszy okazał się Rafa 6:0, 4:6, 6:1. W 2018 roku w półfinale także ze zwycięstwa cieszył się Hiszpan 7:6, 6:3. W 2016 roku w ćwierćfinale zwyciężył Djoko 7:5, 7:6. Dziś czeka ich kolejny pojedynek. Jeśli miałbym typować zwycięzcę to stawiałbym na Rafę ale liczę, że Djoko postawi trudne warunki królowi kortów ziemnych i obejrzymy po raz kolejny bardzo ciekawy pojedynek. W ostatnich 3 pojedynkach pomiędzy obydwoma Panami w Rzymie over 20,5 gema był pokrywany i liczę, że tym razem będzie tak samo. Niemożliwe wydaje się aby ten finał zakończył się tak finał kobiet w którym Nasza Królowa Iga rozjechała Karolinę Pliskovą w 45 minut 6:0, 6:0. Ten wynik zapisze się na długo w historii tenisa. Aż się łezka w oku może zakręcić. Jednak wracając do finału Panów to zapowiada się bardzo ciekawe widowisko i mam nadzieję, że jak najdłuższe. Do pogrania również zdecydowanie wyższe overy gemowe, bowiem nie wykluczałbym tutaj 3 setów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom