>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - RG 2010 23.05.-06.06.

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Co do dzisiejszych meczy:
1) Soderling - Berdych Mogliśmy zobaczyć już innego Soderlinga, słabszego który nie miał tzw. dnia konia jak z Federerem. Jak widzimy wiele zależy od dyspozycji dnia i podobnie będzie w finale. Mecz słaby, ponad 100 niewymuszonych błędów, pojedyncze dobre akcje. Cieszy mnie że wygrał Soderling bo w takim razie finał z podtekstami i na pewno będzie ciekawszy.
2) Nadal - Melzer Wydaje się że Nadal wygrał bardzo pewnie, no bo poza końcówką gdzie na własne życzenie doprowadził do nerwowej gry i walki o każdą piłkę to mecz zdecydowanie układał się po myśli Nadala. Oglądałem oba spotkania i to na prawdę było rewelacyjne, wiele kapitalnych zagrań, dominował Nadal ale kilkanaście piłek Melzer zagrał świetnych. Nie dziwi mnie że pokonał on Djokovica bo teoretycznie im dłużej on gra tym lepiej. Co do Nadala to zagrał dobre spotkanie, serwis utrzymywał z czym miał wcześniej kłopoty, trochę lekkich przestojów w grze ale przede wszystkim bardzo dobra gra.
Finał: Nadal - Soderling Jak pisałem wcześniej dużo będzie zależeć od dyspozycji dnia. O Nadala się boję bo jestem pewien że on wyjdzie jak zawsze skoncentrowany na 100%, ale Soderling dziś zobaczyliśmy że nie musi być tak różowo jak wielu przepowiadało. Jeżeli będzie miał dobry dzień to i mecz będzie ciekawy inaczej Nadal go rozniesie. Ja na pewno jeżeli miałbym stawiać to na Nadala, będzie mega zmotywowany i udowodni że to nie Soderling pokonał go rok temu a jego słabsza dyspozycja + kontuzja.
PS. Po dzisiejszych meczach się pytam tych co pisali posty że Nadal obecnie nie ma żadnych szans z Soderlingiem ?
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Tak jak mówili komentatorzy - Nadal grał może na 70% swoich możliwości. Ciężko potem się zmobilizować na pojedyncze piłki (udało mu się np przy 3/5 i pierwszych piłkach przy serwisie Melzera), dalej coś go wytrąciło z równowagi i odjechał Melzer z paroma gemami. Równie ciężko jest wyjść max skoncentrowanym i grać 3 sety na pełnych obrotach. Jeżeli Nadal nie odpuści jak dzisiaj przy stanie 5/3 30:0 to dla mnie pewne 3:0, natomiast nie wyborażam sobie, że wyjdzie &quot;rozluzniony&quot; na finał i będzie machał ręką na trudne piłki.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Wielu z Was za wysoko ceni obecnego Nadala. Kiedyś to była generalnie maszyna do wygrywania. Najpierw na clayu, potem na iinych nawierzchniach. Każy pamięta z pewnością okres MC 2008 - Madryt 2009. Hiszpan grał fantastycznie. Nie poradził sobie z Murrayem na US, ale wygrał sporo Mastersów, Quennsa, Roland Garros w świetnym stylu, Wimbledon, Aussie Open, zdobył złoty medal w Pekinie. Od momentu porażki w finale Madrytu z Fedexem generalnie wszystko się zmieniło. Wtopa w Paryżu w Sodą, potem niezbyt udany powrót jesienią 2009 - upokarzająca wtopa z Potro, finał Mastersa, ale najlepszym pokonanym zawodnikiem przez cały ten okres był Gonzo na US. Początek 2010 i idąc dalej widzimy słaby sezon na hc, gdzie najlepszym pokonanym zawodnikiem są Tsonga i Berdych. Odrodzenie Nadala następuje niby podczas switchu na clay, ale tutaj znowu jest sporo kontrargumentów. Ja jestem zdania, że Nadal zwyczajnie nie miał zbyt wielu poważnych przeciwników. ATP ogólnie prezentuje się kiepsko - niedawno jeszcze wielcy potentaci, Djokovic i Murray są kompletnie bez formy, a inni - Del Potro i Davydenko nie grają z powodu kontuzji.
Soderling, według mnie, w pełni zasługuje obecnie na miejsce w TOP 3 rankingu. Rozegrał bardzo dobre Mastersy w USA, potem trochę słabiej na clayu, ale serią wygranych i tutaj i wiktorią z Fedexem udowodnił, że jest wielkim zawodnikiem. Że jeszcze przez kilka lat będzie poważnym kandydatem na 1/2 każdego Szlema.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Nadal - Soda
Typ: Soda
Kurs: 4,33
Buk: Bet365
Soderling dziś troszkę słabszy mecz, ale w zeszłym roku też miał trudny półfinał i też go wygrał (a przegrywał 1:4 w piątym secie z Gonzem), później była porażka w finale z Fedexem, ale tutaj zadecydowało doświadczenie. Federer praktycznie zawsze grając w finałach GS z nowicjuszami w takim meczu spokojnie ich ogrywał (Fed vs. Soda RG 2009, Fed vs. Murray US Open 2008, Fed vs Djoko US Open 2007, Fed vs Bagieta oraz Fed vs Gonzo w Australian Open - nie pamiętam dokładnie lat). Wyjątkiem jest tylko przegrany zeszłoroczny finał US Open z Del Potro.
Soderling - świetny turniej. Jedyne momenty słabości to jeden set z Montanesem no i pewna część półfinału z BERDIĄ Berdychem. Tak poza tym to np. obnażenie gry na clayu Cilica czy ten niesamowity QF z Fedem (wielu ludzi może powiedzieć, że Szwajcar grał słabiej, tylko, że jestem pewien, iż 99,9% tenisistów w takim meczu - ćwierćfinale turnieju GS - nie potrafiłoby tego wykorzystać; rok temu Haas było blisko, ale przegrał; kilka lat temu bodajże Tipsarevic w jednej z pierwszych rund chyba Australian Open też był blisko wygrania z Fedem i też przegrał).
Po drugiej stronie Nadal - najlepszy w historii tenisa gracz na clayu. Ten sezon bez porażki na tej nawierzchni, ale akurat w French Open według mnie troszkę słabsza gra. Szczególnie zastanawiają straty podań w meczu z Beluccim i brak przekonywującego zwycięstwa nad Almagro, gdzie Nadal grał według mnie przynajmniej na 85% swoich możliwości. Dwa lata temu w podobnej fazie French Open Nadal wręcz zniszczył Almagro (pamiętam bo stawiałem jakieś duże plusowe handi gemowe na Nicolasa i nie weszło). Forma u Rafaela nie ta co choćby dwa lata temu i myślę, że Robin to wykorzysta i wygra swój pierwszy turniej wielkoszlemowy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Juz sporo napisane nie bede sie powtarzac, jest pozno i chetnie juz pojde spac ale zaciekawilo mnie w unibecie 1,66 na +2,5 seta to chyba niezle. Nie widze tego meczu az tak jednostronnie jak to buki sugeruja. Melzer byl bliski wygrania seta, wczesniej Almagro. Troche mnie martwi postawa Szweda w 1/2 bo dlugimi momentami gral slabiutko ale Nadal tez nie blyszczy, ogolnie to mysle, ze bedzie 3:1, 3:2 male zaskoczenie ale tez realne a moze nawet Szwed wygra? Kto wie...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Czy będzie tie break?
Tak - Nie (1.75 - 2.00)
Nadala przełamać będzie nie lada wyzwaniem. Więc trzeba będzie szukać szansy gry na punkty w TB. Jakim serwisem dysponuje Szwed było widać w meczu z Fedem, gdy aby utrzymać podanie na seta walił w granicach 220-230. Natomiast w wymianach będzie rządził Nadal. Do TB doprowadził już dwukrotnie Almagro oraz na koniec Melzer. Szwed wg mnie też tego dokona, a kurs na to jest wyższy niż na ugranie przez niego choćby seta, a prawdopodobieństwo podobne. Co o tym myślicie?
Będą 3-4 szanse, bo zakładam, że piąty set się nie liczyć - dobrze myślę?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
rpg, moim zdaniem bardzo dobrze myślisz i w pełni sie zgadzam z Twoją analizą odnośnie tego typu. Soderling w meczu z Berdychem miał aż 17 asów. Jeśli jutro będzie serwował równie dobrze, choć moim zdaniem powinien trochę poprawić serwis bo potrafi lepiej serwowac, niż miało to miejsce w meczu z Czechem jutro może być go naprawdę ciężko złamać. Np. w porównaniu meczu Soda-Berdych i Soda-Fedex to w tym drugim średnia 2 serwisu wynosiła aż 174km/h, a w półfinale tylko 159km/h. Więc da się lepiej ;) Nadala bardzo ciężko złamać, choć udowodnił to już Melzer, że jest to rzecz do wykonania. Także liczę na co najmniej 1 TB no i urwanie 2 setów przez Sode, może nawet zwycięstwo ;)
W Unbecie np. jest linia &#39;sprint line&#39; 29,5 gema, więc do jakiegoś kuponu mozna obie to dołożyć po kursie 1,27.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Spotkanie: Soderling - Nadal
Typ: Soderling(+2,5 seta)
Kurs: 1,57
Buk: Unibet
Analiza: Już jutro po 2 tygodniach morderczej rywalizacji w godzinach popołudniowych na przeciwko siebie w wielkim finale Franch Open staną: szwed - Robin Soderling z wielkim mistrzem clay&#39;u - Rafą Nadalem.
Śmiało można powiedzieć, że jest to turniej niespodzianek, o czym świadczyć może dzisiejszy finał Pań ? dlatego NIC nie stoi na przeszkodzie aby jutro popularny Soda, zaskoczył fanów Tenisa i ograł Nadala.
Myślę, że jest to wymarzony finał dla Rafy, bo w końcu to rok temu Soda przerwał jego 4-letnią dominację na kortach RG.
Nadal w tym turnieju nie stracił jeszcze seta, ale nie gra, aż tak rewelacyjnie jakby mogło się wydawać! Soda rozgrywa swój turniej życia i myślę, że jest skłonny nawet wygrać z Nadalem, którego w swojej karierze na ziemi już nieraz pokonał - dlatego asekuracyjnie daję typ +2,5 seta na Soderlinga.
7/10
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Soderling - Nadal
Nie będę powielał analiz, który każdy już słyszał dziesiątki razy. Wiadomo co jest grane. Jeśli Soderling będzie miał swój dzień tak jak z Federerem to ma ogromne szanse na zwycięstwo, nadal meczem z Melzerem mnie osobiście nie przekonał. Kursy na Soderlinga lecą na łeb na szyję, więc proponuję zagrać za drobne czystą jedynkę, ja już to zrobiłem i jutro będę ściskał kciuki za Szweda.
Edit: żałuję, bo zaraz bo meczu Melzer - Nadal, kursy na finał dla Soderlinga na BF były 5,9, teraz dużo niższe, a do jutra jeszcze spadną.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Soderling - Nadal
Nie będę powielał analiz, który każdy już słyszał dziesiątki razy. Wiadomo co jest grane. Jeśli Soderling będzie miał swój dzień tak jak z Federerem to ma ogromne szanse na zwycięstwo, nadal meczem z Melzerem mnie osobiście nie przekonał. Kursy na Soderlinga lecą na łeb na szyję, więc proponuję zagrać za drobne czystą jedynkę, ja już to zrobiłem i jutro będę ściskał kciuki za Szweda.
Tak tylko porównywanie Nadala do Fedexa i to na mączce bez sensu, Hiszpan jest znacznie lepszy, i nie ukrywajmy raczej jutro wygra bez większych problemów, jeśli Soda urwie chociaż seta(raczej wątpliwe), to i tak będzie szan.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Soderling - Nadal

Nie będę powielał analiz, który każdy już słyszał dziesiątki razy. Wiadomo co jest grane. Jeśli Soderling będzie miał swój dzień tak jak z Federerem to ma ogromne szanse na zwycięstwo, nadal meczem z Melzerem mnie osobiście nie przekonał. Kursy na Soderlinga lecą na łeb na szyję, więc proponuję zagrać za drobne czystą jedynkę, ja już to zrobiłem i jutro będę ściskał kciuki za Szweda.

Edit: żałuję, bo zaraz bo meczu Melzer - Nadal, kursy na finał dla Soderlinga na BF były 5,9, teraz dużo niższe, a do jutra jeszcze spadną.

Jeżeli Nadal będzie św. Mikołajem jak Federer od 2 seta i Berdych od 4, a nasz drwal znowu będzie czyścił linie to rzeczywiście ma szanse nawet na 2 sety. W innym wypadku Rafael poradzi sobie z nim szybciej niż z Almagro.
 
S 0

stanley151

Użytkownik
Ja osobiscie postawiłem na handicap -5,5 na Nadala i nie podzielam waszego zdania.Nadal poradzil sobie jak malo kto z Melzerem a Soderling meczyl sie z Berdychem.Ale zycze powodzenia kazdemu ????
 
feever 5

feever

Użytkownik
Obejrzałem sobie przed chwilą mecz (a raczej najlepsze piłki tego meczu) Nadala z Soderlingiem w 4R (poprawione, dziekuje za sprostowanie 11th) RG z zeszłego roku i porównując formę Nadala z tamtego czasu do teraźniejszej, odnoszę wrażenie, że Nadal w tym roku gra sporo gorzej niż w zeszłym roku.. Natomiast, jeżeli chodzi o Soderlinga to nie wypowiadam się, bo nie oglądałem meczy tego zawodnika na RG w tym roku.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Moim zdaniem Soderling może mieć problemy z wygraniem choćby seta. Dużo osób narzeka na Nadala, jednak nie przegrał on meczu od 21 spotkań, w których stracił zaledwie 2 sety(z Almagro i Gulbisem). Pokonał miedzy innymi Federera 2-0. W Rzymie Nadal pokonał Wawrinke 2-0, który wyelminował wcześniej Sode, pokonując go 2-0. W Madrycie Soderling poniósł porażkę z Almagro(0-2), który odpadł poźniej z Nadalem(2-1). W Monte Carlo Nadal wygrał z Fernardo Verdasco(2-0), z którym w Barcelonie przegrał Soda(1-2). Ostatnią porażke Nadal poniósł z Roddickiem 2 kwietnia 2010 w połfinale Maiami, przegrywając 1-2. Na clayu grali 3 razy ze sobą, dwa razy wygrał Nadal. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0, a drugie 2-0. Porażka to oczywiście pamiętna czwarta runda z tamtego roku 1-3. Sądzę jednak, że gdyby nie kontuzja i granie na środkach przeciwbólowych to Nadal wyelminował by Szweda. W ostatnim meczu Soderling popełniał dużo błędów tak samo jak Berdych. Gdyby Czech wytrzymał presje to on właśnie grałby w finale. Wszyscy tak podniecają się grą Sody jednak oprócz meczu z Fedexem gra średnio. Po obejrzeniu meczów stwierdzam, że ma też dużo szczęscia. Nadal gra przyzwoicie. Do tej pory nie grał na 100%, a wygrywał dosyć pewnie i do finału awansował bez straty seta. Mecz z Melzerem i kilka świetnych piłek obydwu panów. Troche rozkojarzenia spowodowało, że musiał być rozgrywany Tiebreak co mnie ucieszyło(postawiłem +8,5 na Melzera, a przed ostatnim setem tylko tiebreak mnie ratował). Moim zdaniem to własnie od Hiszpana zależy wszystko. Jeśli będzie grał swój tenis i narzucał tempo to Soda nie ma szans na wygranie nawet seta. Natomiast jeśli będzie dużo psuł to już będzie loteria kto wygra. Za pewne będzie to ten, który zachowa więcej zimnej krwi. Chyba nie będę obstawiał tego spotkania. Jednak jęsli bym się zdecydował to jedynie na te zakłady:
Robin Söderling - Rafael Nadal H(2.5 - 0.0) @ 1.55 Tobet - chociaż to dosyć ryzykowne.
Robin Söderling - Rafael Nadal (Tiebreak played?) - Tak @ 1.75 Tobet
Robin Söderling - Rafael Nadal (Total sets) - Under 4,5 @ 1.20 Tobet
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Nie ruszam tego meczu, bo po prostu wszystko się tutaj może zdarzyć. Bardzo chciałbym, żeby wrócił &quot;stary&quot; Nadal, ale tak jak ktoś już napisał, nawet rok temu wyglądało, że grał lepiej.
Śmieszy mnie podważanie klasy Soderlinga. Gość drugi rok z rzędu eliminuje obrońcę tytułu i wchodzi do finału, a dla niektórych to dalej tylko przypadek. Tak jak samo przypadkiem są te serie asów, winnerów i każda wygrana piłka. Można kogoś nie lubić, ale bądźmy obiektywni...
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Nie ruszam tego meczu, bo po prostu wszystko się tutaj może zdarzyć. Bardzo chciałbym, żeby wrócił &quot;stary&quot; Nadal, ale tak jak ktoś już napisał, nawet rok temu wyglądało, że grał lepiej.
Śmieszy mnie podważanie klasy Soderlinga. Gość drugi rok z rzędu eliminuje obrońcę tytułu i wchodzi do finału, a dla niektórych to dalej tylko przypadek. Tak jak samo przypadkiem są te serie asów, winnerów i każda wygrana piłka. Można kogoś nie lubić, ale bądźmy obiektywni...
Jeśli mówisz w tym wypadku do mnie to nie chodzi o to, że go nie lubię. Nawet powiem więcej lubię go. Doceniam jego klasę i uważam, że jest jednym z najlepszych tenisistów(top 5) jednak mam wrażenie, że jest trochę drewniały, może to przez wzrost. Jednak patrząc na przebieg turnieju miał dużo szczęścia i nie grał tak fantastycznie jak niektórzy twierdzą. Gdyby Fedex grał ciągle swój tenis, a nie kombinował jakiś niepotrzebnych zagraniach to za pewne oglądalibyśmy finał Nadal - Federer. Z przebiegu całego turnieju lepszym wydawał się Berdych, jednak w półfinale zagrał bardzo średnio, może dlatego że grał z zawodnikiem o podobnym stylu do siebie samego. Serwisy ma dobre, ale tak samo można było powiedzieć o Stosur, która do finału dotarła głównie dzieki świetnym serwisom, a w najważniejszym pojedynku ten element zawiódł. Miała raptem 3 asy przy 6 Schiavone. Co będzie jak Sodzie nie będzie sziedział serwis? Może być ciężko na jednego seta. Jesli jednak będzie miał w miare pewny serwis tiebreak jest rzeczą bardzo prawdopodobną.
 
F 0

filweb

Forum VIP
https://www.betonline247.com/main.php

hahahahah jeden buk wystawił już Soda 1,40 - Nadal 1,90. Ale radzę uważać, kiedyś też był taki buk, który wystawiał 1,10 na pierwsze rundy Feda na Wimbledonie i potem okazało się, że był niewypłacalny.
A tak naprawdę, to szkoda, że podczas sezonu clayowego nie doszło do żadnego spotkania Szweda z Hiszpanem. Mimo wszystko taką namiastką Soderlinga, graczem według mnie grającym dosyć podobnie jest Gulbis, który sprawił Rafie nie lada kłopoty w Rzymie. Soderling jest jednak jeszcze lepszy i bardziej regularny od Łotysza. No i potrafi się zmobilizować na wielkie spotkania.
Mecz może mieć kilka scenariuszy - wiele razy widzieliśmy już mecze Nadala, gdzie miał w każdym secie spore kłopoty, ale mimo wszystko wygrywał gładko. Szwed natomiast, jeśli zagra chociaż 75% tego, co pokazał z Fedexem w 3 ostatnich setach, powinien wygrać w maksymalnie 5 setach.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech nie chce sie czytać tego co piszesz koles. Jak zagra na 75% tego co z Federerem to ogra Rafe tak? Jak Nadal zagra na swoim poziomie to nawet 110% Soderlinga nie uratuje ???? ))) Ograł Rogera... nic wielkiego dla mnie Roger od dawna to nie ten Roger co kiedyś. Teraz to tylko nazwisko, już nikt nie boi sie tak Rogera jak kiedyś. Nadal na ziemi jest nie do ogrania i o tym przekonacie sie dzisiaj. Strata seta będzie dla mnie zaskoczeniem, po tym co Soda pokazał z Berdychem to trudno spodziewać sie jakieś walki dzisiaj. Zobaczycie co na maxa zmotywowany Nadal robi z przeciwnikami...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nadal Win 1.3 9/10✅
under 3.5 2.3 3/10✅
Under 37.5 Games 2.1 3/10✅
Nie oszukujmy się Nadal musiałby grać dzisiaj chyba bez ręki żeby przegrać z Szwedem, Wydaje mi się że będzie to łatwe zwycięstwo Rafy i krótkie spotkanie, ponieważ nad zwyczajniej w świecie Robin ma bardzo słabą głowę i myślę że zagotuje się całkowicie, bardzo słabo gra w Finałach, gdzie zjada go presja wali dużo bo autach i bandach, i raczej nigdy tego nie zmieni ten typ tak ma, bardzo dobra gra we wcześniejszych fazach turnieju ale już Finał spala go po całości.
kilka przykładów:
Soda - Roger 2010 --&gt; super mecz Sody bo wczesniejsza faza
Soda - Roger 2009 --&gt; Soda nie istnial bo to final
Soda - Nadal 2009 --&gt; super mecz Sody bo wczesniejsza faza
Soda - Nadal 2010 --&gt; niestety znowu jednostronne finalowe widowisko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom