>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Monachium, Estoril (26.04.2021 - 02.05.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
munich_tournlogo_2021.png

Miejsce: Monachium, Niemcy
Data rozgrywania: 26.04.2021 - 02.05.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €481,270
Oficjalna strona turnieju: https://www.bmwopen.de/
Lista Startowa: https://www.bmwopen.de/spielerfeld
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/munich/308/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/munich/308/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-



estoril_tournlogo.png


Miejsce: Estoril, Portugalia
Data rozgrywania: 26.04.2021 - 02.05.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €481,270
Oficjalna strona turnieju: https://www.millenniumestorilopen.com/
Lista Startowa: https://www.millenniumestorilopen.com/players
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/estoril/7290/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/estoril/7290/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
T.Daniel-Hanfmann 2 @1.75 <dlugo by o tym meczu opowiadac, od bardzo spadajcych kursow po zwroty akcji ale siedzi>

Trzeba zagrac wczesnie w mojej opinii, bo juz widac ze to pojdzie w dol. Hanfmann z Monachium, na tym turnieju sie wybil, nacisnal tu nawet mocno Zvereva, gdy mlodszy z braci wygrywal ten turniej i gra dobrze w tym sezonie. Zdziwie sie jak nie wyjdzie z tego meczu zwyciesko. Daniel ladnie pokazal sie w Belgradzie, ale w Monachium sa szybsze korty, a Hanfamnn ma z czego przylozyc i wydaje mi sie, ze sie nastawia na wiecej niz jeden mecz Niemiec.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Marin Cilic - Alcaraz typ: Cilic Marin kurs: 2,50 STS

Chorwat utrzymujący się w czołówce od 13 lat zmierzy się z młokosem z Hiszpanii dopiero co wchodzącym na salony świata ATP.
Cilic to jeden z bardziej uniwersalnych zawodników - dobrze gra niezależnie od nawierzchni. Ten sezon póki co bez rewelacji. Jak dla mnie bardzo dobrym prognostykiem była wyrównana batalia, w którzy zmierzył się z typowym zawodnikiem powierzchni ziemnej Goffinem. Co prawda przegrał, jednak Goffin to półka wyżej od Alcaraza. Hiszpan powoli wchodzi na duże granie, ale jego tegoroczny bilans 12:8 na nikim nie robi wrażenia. Przestawienie się ze świata chellengerów do elity ATP wymaga czasu. W dniu dzisiejszym nie widzę argumentów przemawiających za faworyzowanym przez bukmacherów Alcarazem. Póki co w Estoril bez niespodzianki patrząc zwycięzcach i kursach na nich wystawionych. Wieczorne deserowe spotkanie będzie w mojej opinii inne. Wygra Cilic, na którego kursy są mocno przesadzone. Chotwat to stary wyjadacz i takimi zawodnikami nie przegrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Cilic Marin - Alcaraz Carlos
2, STS 1.55
6:5, 1:6 6:4❌
Mało spotykane aby przy takich różnicach w rankingu i latach życia były takie kursy. Chorwat jest straszy od przeciwnika o 15 lat. Sezon 2020 marny i obecny też bez rewelacji, bo 5 do 6. Rozegrał tylko jeden mecz na clayu urywając seta Goffinowi,przegrywając w ostatnim secie do zera. Cilic, potrafi grać na ziemii, ma kilka wygranych turniejów czy finałów, ale to było jakiś czas temu. Teraz nie prezentuje dobrego poziomu. W defensywie nie porusza się tak zwinnie. Oczywiście jeśli serwis siedzi to trudno go przełamać, ale niewymuszone błędy z gorszego bekhendu czy ulubionego forhendu mogą niepokoić. Młody Hiszpan już został nazwany młodym Nadalem, Hiszpanie już dawno nie mieli aż takiego młodego tenisisty grającego na takim poziomie. Oczywiście media robią swoje a młody musi uważać na takie spekulacje. Kiedyś Dimitrov, Nishikori czy nawet Raonic mieli być wielkimi mistrzami a do wielkich mistrzów daleko im. Carlos pokonał w ostatnim czasie Lopeza, Rudda czy Milejovovica czyli znane nazwiska. Tenisiści, którzy prezentują COŚ na kortach ziemnych. W tym turnieju przeszedł bez problemu kwalifikacje. Alcaraz jest ogromnym talentem i stawiam na wygraną z Marinem, który nie błyszczy formą na tej nawierzchni.
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Humbert Ugo - Cecchinato Marco
2, STS 1.67
6:4, 3:6, 6:3 typy w kwietniu dramat ❌
Ugo może dzisiaj wygrać pierwszy mecz na clayu w tym roku a Marco zagra 14 raz. Włoch pokonał w pierwszej rundzie Harrisa 6:3, 6:4. Marco od 2018 roku przestał pokazywać na co go stać, nie może wbić się w swoją najlepszą formę. Humbert przegrał 6:3, 6:3 z Milanem, gdzie kangur na glinie nie osiąga dobrych wyników. Francuz czuje się najlepiej na kortach szybkich, halowych. Tutaj jego styl jest mniej groźny, trzeba być bardziej uniwersalnym tenisistą, sam atak nie wystarcza. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Ugo 1:0 , grali na hardzie. Gdyby grali kolejny raz na kortach twardych, stawiałbym że wygra ponownie Francuz. Grają natomiast na glinie, styl i doświadczenie przemawia za Cecchinato i tak stawiam.
 
Ostatnia edycja:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Chardy (vs. Davidovich Fokina) @2.70 Betclic ⛔

Nadal utrzymuje zdanie, że Fokina jest przereklamowany. Mimo, że robi w tym sezonie na mące jakieś tam wyniki, to raczej nie planuje się do niego przekonać. Chardy imponuje mi od początku 2021, bo już dawno spisałem go ma straty, jako dziadka, który powinien konczyc przygodę z tenisem, a tu prezentuje najsolidniejszą formę od kilku sezonów. Francuz zjadł zęby na tego typu turniejach jak Estoril i młody Hiszpan jest jak najbardziej w zasięgu. Jeżeli Chardy będzie „locked in” serwisem i pewność siebie będzie na wysokim poziomie to wygra ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Herbert Pierre-Hugues - Ramos-Vinolas Albert
1, betfan 2.76
2:6, 6:7❌
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Francuz 2:0, dwa mecze z 2018 roku po 2:1. Na papierze faworytem jest Hiszpan, który jest profesorem na kortach ziemnych rozgrywając tam mniej więcej 800 meczów, wygrał 2 turnieje ATP właśnie na clayu czy mało czy dużo każdy oceni sobie sam. W tym sezonie zaliczył finał w Cordobie, półfinał Buenos Aires i ostatnio w Barcelonie 3 runda i porażka z Rublovem 2:1. Tutaj pokonał w pierwszej rundzie Verdasco 6:3, 6:3 który rozegrał drugi mecz w sezonie i jest kompletnie bez formy. Herbert to uniwersalny tenisista, ale jego agresywny styl plus mocny serwis spisuje się najlepiej na kortach szybkich. W tym roku doszedł do finału w Marsylii pokonując Tsitsipasa, Nishikori i poległ 2:1 z Miediedievem. Na kortach ziemnych bez rewelacji. Tutaj pokonał Simona w dwóch setach. Nie ma tyle doświadczenia co Hiszpan, ale w przeszłości miał strzały gdzie pokonywał na clayu Miediedieva, Nishikori czy innych groźnych tenisistów. Pierre-Hugues to mistrz debla, wygrał Australian Open, Rolland Garros, Wimbledon i US Open. Jeśli return i serwis będzie wchodził to Francuz może powalczyć. Na Ramosa kurs 1.50 też śmierdzi... Turniej rangi 250 też dużo dziwnych wyników. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ramos&Garin&Zverev @3.29 Wygląda jak mocny tripel, 3 słusznych faworytów którzy powinni teoretycznie przeważać nad oponentami umiejętnościami i nawierzchnia jest po ich stronie, nie mam czasu się teraz rozpisywać nad tym.
Do tego czy tylko ja widzę Andersona jako faworyta przy Chorwacie? @1.98 - Nie sugeruję się ani trochę h2h.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ramos&Garin&Zverev @3.29 Wygląda jak mocny tripel, 3 słusznych faworytów którzy powinni teoretycznie przeważać nad oponentami umiejętnościami i nawierzchnia jest po ich stronie, nie mam czasu się teraz rozpisywać nad tym.
Do tego czy tylko ja widzę Andersona jako faworyta przy Chorwacie? @1.98 - Nie sugeruję się ani trochę h2h.
Nie tylko ty. Ja również widze mocnego faworyta w Andersonie i kurs ponad 2.00 uważam za spore value
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Basilashvili-Gombos 1 @1.57

Basilashvili gral dzis dobry mecz, a skoro wygral juz dwa mecze to moze sie pokusic o wiecej. To taki zawodnik, ktory przegrywa, ale jak zlapie kilka wygranych pod rzad to moze zajsc grleboko i tutaj od razu nasuwa sie casus Basilashviliego w Doha. Gruzin ma pewny start w Madrycie w turnieju glownym, wiec czemu mialby nie probowac ciagnac tego turnieju. Cegla jest najbardziej wymagajaca nawierzchnia chyba jesli chodzi o przygotowanie i Basilashvilemu troche to pouciekalo podczas tych klopotow natury osobistej.

Mimo wszystko Basilashvili ma w swojej karierze az trzy wygrane turnieje ATP 500, z ktorych dwa przyszly na cegle w Hamburgu, wiec on potrafi duzo. Mam jakies przeczucie, ze jesli Basilashvili wygral juz te dwa spotkania, a na pewno rywala ma tu w zasiegu to moze byc dobry wynik. Dzis zdecydwanie gorowal sila w wymianach z Galanem. Gombos ma doswiadczenia z Monachium, bo juz tutaj startowal, ale Gruzin wydaje mi sie grac wystarczajaco dobrze, zeby to spotkanie wygrac.

Co prawda nie udalo mi sie zlapac tego wyjsciowego kursu i juz te kursy ulegly degradacji, ale takie bylo moje odczucie od poczatku, wiec tego sie trzymam.
 
Ostatnia edycja:
M 0

marecki12

Użytkownik
Ja też postawiłem na Zvereva, wydaje mi się oczywistym faworytem, ale zmartwiłem się bo przeczytałem, że ma problemy z łokciem? Ktoś wie coś więcej? mam nadzieję, że to nie będzie przeszkodą w wygranej z Białorusinem.
 
M 4,7K

mateuszex1

Użytkownik
Iwaszka jest akurat w mega formie, powiedziałbym formie życia. Także zdecydowanie szedłbym w niego niż Zvereva, który często odpuszcza takie mecze na takich turniejach. Białorusin grał jak równy z równym z Nadalem w Barcelonie. Do tego przegrana Niemca ze słabym Goffinem znowu mnie nie przekonuje o jego formie.
Dla mnie bezpiecznie coś typy +3,5 Iwaszka @ 2.08 Unibet ✅
Iwaszka + 1,5 setów @ 1.88 Unibet ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Basilashvili Nikoloz - Gombos Norbert
2:0, 1.55 efortuna
6:4, 6:4✅
Mecz został wczoraj przerwany przez deszcz. Zostanie wznowiony przy 5:4 serwis Basilashvili. Nie widziałem tego meczu, ale po statystykach widać, że Gruzin dobrze wszedł mecz. Nie stracił podania i nie dał szansy rywalowi na przełamanie. Oczywiście nowy dzień to nowe możliwości. Po porażce Zviereva szanse na drugi turniej w tym roku bardzo wzrosły. Nikoloz to tenisista bardzo chimeryczny potrafiący przegrać z tenisistami 150 ATP i wygrywać z TOP 10. Wszedł w truniej dobrze, nie tracąc seta a to dobrze rokuje. Gambos to raczej mocny challengerowiec niż tenisista od turniejów ATP. Tutaj odpadł w kwalifikacjach lecz jak szczęśliwy przegrany pokonał Corie 2:0, który jest totalnie bez formy. Stawiam, że Basilashvili zamknie seta oraz mecz w dwóch setach bo wszystko w chwili obecnej przemawia za nim. Nowy miesiąc nowe możliwości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Norrie (vs. Ramos) @2.31 Betfan

Praktycznie nikt nie spodziewał się tutaj takiego wystrzału formy Norriego, który tak naprawdę nie kojarzy się wcale z nawierzchnią ziemną, a gra tutaj najlepiej w dotychczasowej karierze. Brytyjczyk czuje się niezwykle pewnie, kontroluje swoje gemy serwisowe ze stoickim spokojem i to przynosi efekty. Sam zainteresowany na konferencji prasowej stwierdził, że prezentuje się w Portugalii świetnie, czuje moc w swoim poruszaniu się i widać to na korcie. W tym sezonie mąki ma już na swoim koncie takie nazwiska jak Khachanov, Goffin, Garin i Cilic. Ramos Vinolas niby przeszedł swoją drabinkę w Estoril bez straty seta, całe życie tłucze się na clayu, ale dla mnie zawsze będzie góra solidnym gatekeeper’em, który nie pasuje mi na zwycięzcę turnieju ATP. Jeśli Norrie utrzyma pewność siebie z całości turnieju to powinien podnieść w niedziele swój pierwszy puchar tej rangi
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Ramos-Vinolas Albert - Norrie Cameron
1, STS 1.67
4:6, 6:6, 7:6✅
Dla mnie bitym faworytem do tytułu jest Hiszpan. Profesor jeśli chodzi o grę na kortach ziemnych, nie bez powodu był kiedyś 17 rakietą świata. W obecnym sezonie 16/8 w tym 15/5 na clayu. W ostatnich tygodniach imponuje formą a w Estoril nie stracił jescze seta. Setki rozegranych meczów na glinie zrobiło swoje. Uboga wersja Nadala pisząc kolokwialnie bierze moim zdaniem mecz. Dla wyspiarza można powiedzieć turniej życia na clayu, jego pierwszy finał ATP. W całej karierze ledwie 30/22. Pokonał Garina czy Cilica co na pewno dodało mu pewności siebie. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Ramos-Vinolas 2:0,pograli sobie w Barcelonie 2019 6:2, 6:2. Tutaj też stawiałbym na wygraną w dwóch setach, ale Albert miał takie głupie zastoje że może stracić seta więc typuje bezpieczniej. Norrie podobnie jak Evans w Monte Carlo, zrobił niezłe bum, ale tutaj przygoda się zakończy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom