>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Metz, Sankt Petersburg - 19.09-25.09.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Miejsce: Metz, Francja
Data rozgrywania: 19.09.2016 - 25.09.2016
Nawierzchnia: Indoor
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €463,520
Oficjalna strona turnieju: http://www.moselle-open.com/billetterie/places-grand-public
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-metz/


Miejsce: Sankt Petersburg, Rosja
Data rozgrywania: 19.09.2016 - 25.09.2016
Nawierzchnia: Indoor
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $923,550
Oficjalna strona turnieju: http://www.spbopen.ru/
Lista Startowa: http://www.spbopen.ru/players
Drabinka: http://www.spbopen.ru/draws/main_event
Plan gier: http://www.spbopen.ru/index.php#
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/russia/atp-st-petersburg/

Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Alexander Zverev – Karen Chaczanow over 22,5g @ 1.8 Bwin ✅
Na początek słowo o turnieju… Mimo, iż jest to turniej rangi ATP 250, przyciągnął swoją wysoką pulą nagród 3 zawodników z czołowej „10” – Stana Wawrinke, Milosa Raonića, Tomasa Berdycha. Oczywiście jest to turniej w Rosji, także trzeba uważać, bo w tym kraju na turniejach dzieją się różne rzeczy
Wracając do mojego typu to zdecydowałem się na „over gemowy” w spotkaniu Zvereva z Chaczanowem. Nawierzchnia ku temu sprzyja, bo mamy do czynienia z dość szybką halą, w której może być ciężko o przełamania. Do tego mamy dwóch wysokich graczy, którzy świetnie serwuje i potrafią seriami wygrywać swoje gemy serwisowe.
Nie sądzę, aby żaden z nich łatwo przegrał. Chaczanow to zawodnik gospodarzy, zaś Zverev to Niemiec, ale pochodzenia Rosyjskiego. Zapowiada się ciekawy mecz, osobiście stawiam na 3 sety, ale do mojego typu wystarczą 2 wyrównane partie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Mannarino A. - Berankis R.
Mannarino A. -1 gem ::: 1,73 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 1:1 z lat 2010-2011, czyli dość dawno. Obaj są w ostatnim czasie w bardzo kiepskiej formie, ale w Europie mam nadzieję, że to się odmieni. Jednak Berankis wydaje mi się być w gorszej dyspozycji niż leworęczny Francuz. Litwin od Wimbledonu rozegrał tylko 4 mecze z czego aż 3 przegrane. Mannarino skoro nie gra we Francji, u siebie w ojczyźnie jak rok temu to widocznie przygotował formę pod rosyjski Petersburg.
Jest to pierwszy mecz po dość długiej przerwie od &quot;normalnej&quot; gry, powoli zbliża się końcówka sezonu więc może być różnie. Jednak co by nie mówić to Mannarino jest wszechstronniejszym zawodnikiem. Na hali potrafi grać, Berankis co prawda też, ale to dla mnie zawodnik z pogranicza Challenger, któremu w ciągu całej kariery 2-3 razy wyszło cokolwiek w ATP.
Wynik: (7)6:7 6:3 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Guccione/Sa-Marach/Martin 0-2
Marach/Martin 2.10 b365✅✅✅

Szczerze mówiąc zdziwiłem się widząc rozkład kursów w tym meczu. Długo to mnie męczyło, ale w końcu zdecydowałem się pójść w stronę Oliviera i Fabricea. Pisałem już o nich jakiś czas temu. Bardzo ciekawy sezon w ATP, sporo niezłych wyników. Co ważne potrafili grać praktycznie na każdej nawierzchni. Guccione z Sa to dla mnie przedziwna para. Chris typowe drewno, które najlepiej prezentuje się na serwisie, a do tego Andre, czyli typowy deblowy ziemniak. Niestandardowe połączenie, ale przy dobrej drabince potrafili np. dojść do ćwierćfinału USO. Jedynym zaskakującym tam wynikiem było ogranie Klaasenów, jednak amerykański szlem ma to do siebie, że zdarza się tam sporo niespodzianek. Jeżeli chodzi o Maracha i Martina, to ostatnio oprócz ogórkowych finalistów USO nie przegrywali z byle kim, bo porażki z Mergeą i Tecau, Peersem i Kontinenem, czy Hueyem i Mirnym hańby nie przynoszą. Tutaj typowa 250-tka, pierwsza na hali i wydaje się, że jest to turniej z rodzaju tych, w których Austriak z Francuzem czują się najlepiej. Są równiejsi na serwisie, przy podaniu rywali także potrafią pograć, więc nie powiedziałbym, że są tutaj underdogami. Mecz 50/50, albo wręcz lekko pod nich, więc kurs 2.00+ jest przysłowiowym value i warto go spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
S 136

szaronik

Użytkownik
Millot V. - Paire B.
Millot V. +1,5 set&#39;a
1,76 Unibet
Zacznę od tego że lubię grać przeciwko Paire na mniejszych turniejach i gdy gra w roli dość dużego faworyta. Chłopak ma coś z beretem bo potrafi grać taką padaczkę aż oczy bolą. Problemy Paire wynikają głównie z braku koncentracji, motywacji i lekceważenia przeciwnika. Ostatnim mecz Paire grał 31.08 natomiast Millot przeszedł przez kwalifikacje więc jest w lepszym rytmie meczowym. Chłopaki już grali ze sobą w lutym gdzie górą był Paire, wygrywając 2-1. Myślę że nawet pomimo chęci wygrania meczu przez młodszego francuza to nie będzie skoncentrowany cały mecz i odda jednego seta.:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Ónibet daje na Lorenziego @2.55 w meczu ze starszym Zverevem. Nie miałem okazji oglądać ostatnio Miszy, ale widziałem Wytrzeszcza na USO. Wyrzucił Simona (fakt, że bez formy) i zagrał świetne dwa sety z Murrayem, jednego nawet wygrywając. Niby mecz meczowi nie równy, ale Paolo w wieku 34 lat rozgrywa sezon życia, wygrał nawet pierwszy w karierze turniej rangi ATP. Zverev poza odprawieniem z USO Herberta nie zrobił żadnej niespodzianki, od Skarpety srogie baty.
Czy tylko mnie wydaje się, że kursy powinny być tutaj wystawione odwrotnie? Czy nie wiem o jakiejś kontuzji Lorenziego?
W zeszłym roku odpadli w tej samej rundzie. Mischa pokonał Brandsa, Buse i powalczył z późniejszym zwycięzcą Tsongą. Mischa lepiej czuje się na hali. Lorenzi solidny na hardzie US OPEN jednak to jest bardzo dobry ziemniak i tym sezonie nie rozegrał meczu w hali. Rankig dla Lorenziego,ale głównie z mączki...Chyba dla tego buki faworyzują Niemca. kurs ciekawy,ale dla mnie no bet ;)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: Gojowczyk P. - Almagro N.
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: bwin

Nicolas zdecydowanie większe umiejętności,był już w top 10 ATP.Ostatnio finał w Genoa challenger,dobre mecze w US OPEN,widać,że walczy na koniec sezonu. Gojowczyk też nieźle na tej nawierzchni w tym sezonie,ale przeciwnicy mniej wymagający.Myślę,że Almagro ma większe ambicje w turnieju ATP250 i będzie zmotywowany w tym spotkaniu.Walczy w challengerach i tutaj przy większej puli też nie powinien odpuścić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Gabashvili/Ramos-Vinolas vs Elgin/Kudryavtsev @ 1.93 at Pinnacle 5:7 / 5:7 wszystko zgodnie z planem ???? ✅

Chciałoby się napisać petarda, ale ostatnio jak widzę petardę z tenisa to kończy się szybkie 0:2 i zjazd do bazy. Dlatego dziś tylko zachęcę do gry ????
Ogólnie nie czaje, totalna sklejka Gaba i Vinolas, średnio ogarniających debla jak i indoora (no może Gaba coś tam odbija na hali) vs gospodarze, przedstawiciele Matuszki Rassiji, Elgin którego na scenie deblowej przedstawiać nie trzeba i Kudryavtsev. Panowie już ze sobą pare meczy pomixowali, znają się dobrze, do tego nawet jak grają z kimś innym w parze, zwłaszcza mówię tutaj o Aleksandrze to wykręcają niezłe wyniki. Moim zdaniem kurs zleci jutro do 1.7 i będzie to dolna granica gdzie i tak opłaca się pograć ????

Polecam również typ kolegi na +1,5s dla Milota, +3,5hc też może być okej i pogranie nawet czyścioch ~3 będzie ok!

powodzonka !
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
bombelito 69

bombelito

Użytkownik
Atp singiel metz
Gojowczyk - Almagro 1.50 Bet365
Dziwny kurs na diabła, który na każdej nawierzchni(no moze oprocz trawy :p) potrafi być groźny dla każdego rywala z wyższej półki. Dzisiaj za przeciwnika ma Niemca, który wszedł z kwalifikacji. Wcześniej odpadł z challengera w St. Remy ze słabiutkim Olivettim co stawia go w średnim świetle. Nie ruszałbym tego meczu gdyby nie ostatnie wyniki Almagro. Widać, że na koniec sezonu jeszcze się stara i nie odpuszcza(finał challengera z Janówą - swoją drogą jak on to przegrał? ???? ) Hiszpan jest dla mnie faworytem na wygranie tej 250tki, a kurs bardzo zachęcający.
Podsumowując, jeżeli Hiszpan nie odpuści bo wątpie żeby on akurat coś handlował to będzie szybki zjazd do bazy. Nie potrafię sobie wyobrazić innego wyniku jak 2;0 dla Almagro
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Panowie też bym grał Almagro, jednak wycofał się on ze Szczecina z powodu spraw rodzinnych, krążą plotki że chodzi o jakieś kłopoty, choć dokładnie nie wiem. Ja bym poczekał na live jak zacznie ten mecz, żeby się nie naciąć, bo każdy wie że akurat jemu potrafi odbić. W normalnych okolicznościach oczywiście wygrywa ten mecz, ale buki rzado dają takie prezenty.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Mathieu P. - Brown D.
Mathieu P. ::: 1,92 ::: 1/3 Pinek ⛔
Francuz był w tym sezonie w dwóch finałach w grze pod dachem, z czego to jeden ATP Montpellier. Rok temu musiał tutaj poddać mecz z powodu problemów zdrowotnych, za to 2 lata temu zagrał w ćwierćfinale przegrywając mecz na styk z późniejszym finalistą Sousą Joao.
Obaj są po 30, mecz pewnie będzie zacięty, ale liczę przede wszystkim na mobilizację Francuza w grze przed własną publicznością. Na pewno dla tego zawodnika dopingu jest czymś mocno budującym. Brown serwis ma dobry, potrafi grać przy siatce oraz na hali, jednak często zawodzi psychicznie. Ostatnio doszedł do finału w Szczecinie, gdzie grali na mączce, więc przestawienie się na korty szybkie to też nie jest taka prosta sprawa. Liczę na to, że odpuści i poleci szybko do Azji. Panów dzieli tylko 1 miejsce w rankingu, są tuż obok siebie.
Wynik: 4:6 2:6
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Benneteau-D.Brown 1 @1.68 expekt
Kurs do uzupelnienia, ale w strone Benneteau tak czy owak ze zwyklego przekonania. Julien jest w rankingu 238. Niezle gral w US Series (zwlaszcza Cinci), ale mimo dobrej gry to ciezko zapunktowac w turniejach szlemowych lub Masters Series. Julian z dzika karta tutaj, tenisita jest duzo lepszym niz Brown, forma coraz lepsza. Teraz taki czas kiedy Benneteau zawsze dobrze gral w halowym turnieju w Kuala Lumpur, ale ten malezyjski turniej zostal skasowany z kalendarza w trakcie sezonu. Mysle, ze Julien zapunktuje tu w Metz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
galica13 522

galica13

Użytkownik
Sousa @1.50 bet at home
Portugalczyk to jest jednak klasa wyżej od Albota. Zawodnik TOP 30-50, a dla takiego Mołdawianina bycie między 90-110 miejscem to sukces. Jego warunki fizyczne raczej nie pomagają mu w grze na szybkiej nawierzchni w hali. Sousa broni sporo punktów, bo w zeszłym roku był tutaj w finale. Zresztą rok temu pokonał tutaj Albota 2:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Benneteau + Sousa + Mahut 3,11 Betsson✅✅✅
Francuz wraca do formy, na hali i trawie grał swój najlepszy tenis, w 1 rundzie rozjechał Klizana grał pewnie i jego podanie funkcjonowało na dobrym %, zawodnik niezwykle doświadczony, gra na swoich śmieciach, tutaj dzika karta jak pisał user Dx2 będzie chciał to wykorzystać z pewnością, Brown śmieszny tenisista nieprzewidywalny, istny rollercoaster jego tenis, gra na tzw raz albo wejdzie albo nie, service volley czy chip &amp; charge opanowane do perfekcji, Francuz znakomity deblista sprytny gracz umie returnować i mijać, taktyka Browna niezmienna od lat i myślę że Francuz poradzi sobie z takim tenisem, pokazał to już Gianessi jak ogrywać Browna w Szczecinie i myślę że Francuz równiez przeciwstawi swoje atuty takiej grze, wygranej Browna nad przygłupem Mathieu nie ma co brać pod uwagę, ten zawodnik powinien znalezc jak najszybciej psychologa i więcej nie błaźnić Francuskiej Flagi w turniejach rangi Atp
Albot słaby gracz, tutaj hala dosyć szybka i to powinien być atut Portugalczyka który w tym okresie zawsze zwyżkuje z formą, Jao gra swój najlepszy tenis na szybkich halach własnie takich jak Kuala Lumpur ale ten turniej wycofany z kalendarza, tutaj hala jeszcze szybsza niz w Malezjii i to powinien być jego atut, Albot bez serwisu bez uderzenia kończącego zwykła męczy buła zza końcowej linii, Sousa umie i przyspieszyć i poprzebijać kątowo licząc na błąd rywala, potrafi w odpowiednim momencie skończyć akcje, bardzo cierpliwy gracz na halowych nawierzchniach, serwis również lepszy niż Mołdawianina, myślę że jeśli zagra na swoim poziomie nie powinien mieć problemów z takim ogórem jakim jest Albot, + sporo punktów do obrony ma o co grać
Mahut wiadomo profesor na halowych nawierzchniach, serwis czy gra w wymianach gra przy siatce na najwyższym poziomie, potrafi przyspieszyć 1bh będzie szybko kończył akcje i nie będzie bawił się w wymiany, Quentin Halys jakoś się w moim odczuciu zagubił ostatnimi miesiącami forma wątpliwa i szczerze wątpie czy będzie w stanie ograć takiego rywala jakim jest świetny deblista i tak doświadczony gracz jak Nicolas Mahut
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Nikoloz Basilashvili +3,5 1,90 Betsson
Gruzin grał bardzo dobrze w meczu z Janowiczem czy w dzisiejszym starciu z utalentowanym Barrere, forma jest niezła, potężny Fh będzie wodą na młyn dla nikłych umiejętności defensywnych Luksemburczyka, Nikoloz potrafi skończyć akcje na strzał na szybkich nawierzchniach i przy swoim podaniu nie będzie się bawił w długie wymiany,w dzisiejszym meczu nie popełnił wielu błędów, zawodnik rozkręcający się z gema na gem grający coraz lepiej, Muller wiadomo w wymianach drewniany coś tam od czasu do czasu mu wyjdzie, 2bh słaby, główny atut to serwis umiejętnosci gry przy siatce równiez pozostawiają wiele do życzenia i myślę że w tym meczu nie zobaczymy zbyt wielu przełamań a nawet będziemy świadkami tie breaków, Luksemburczyk w spotkaniu z Zeballosem zagrał słabo Argentyńczyk dominował w wymianach jednak Muller większość punktów zdobywał serwisem, moim zdaniem Gruzin ma duże szanse pokryc handicap a jest w stanie wg mojej opinii wygrać nawet seta, kurs na Mullera papierowy i myślę że Gruzin jest w stanie tutaj coś ugrać
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Roberto Bautista Agut vs Ricardas Berankis (+4.5g) @ 2.15 at Pinnacle

Może i nie mądrze, ale idę tutaj w stronę Litwina. Rikardas po słabym momencie w sezonie trawiastym, wraca na turnieje halowe gdzie czuje się bardzo dobrze. Wczoraj odprawiony faworyzowany Mannarino i wydaje mi się że powalczy z Agutem, wygrać może i nie wygra, ale seta czy hc pokryć śmiało może. Agutowi oddać trzeba że sam zły na hali też nie jest, chociaż w ostatnich sezonach rzadziej, zresztą Hiszpan to bardzo uniwersalny zawodnik który osiąga przyzwoite wyniki na każdej nawierzchni. Mimo wszystko próbuje tak.
jest jeszcze opcja +1,5s @ 2.50
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Podobnie mecz Thiema widzę.
???? Wawrinka S. - Rosol L.
Rosol L. +1,5 seta ::: 2,20 ::: 0,5/3 Pinek ⛔
H2H 5:0 dla Wawrinki, ale w 3 meczach Rosol urwał set. Spotkają się ze sobą już 4 raz w tym roku, Rosol miał tutaj już przetarcie w 1 rundzie i wygrał pewnie swój mecz, 6:4 6:4 z Schwartzmanem. Dla Wawrinki to będzie pierwszy mecz od wygranego finału US Open. Szwajcar ma problem z koncentracją na mniej prestiżowe turnieje i niżej notowanych przeciwników, co potwierdził kiedyś nawet w wywiadzie. W mojej opinii Stanisław często zawodzi typerów jak jest na niego niski kurs i do tego potrafi stracić set chyba z każdym. Dla przypomnienia na French Open tego roku Rosol prowadził już nawet 2:1 w setach.
Wynik: 6:3 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Basilashvili +1,5 seta @2,13 Pinnacle ⛔ nie tym razem

Gruzin nieźle sobie pogrywa ostatnimi czasy, co dobrze zostało opisane na górze. Muller wygląda średnio i jego najlepsze momenty są na razie tylko miłym wspomnieniem. Co gorsza dla niego, nie potrafi on zbytnio balansować między brakiem wysokiej dyspozycji a określonym poziomem gry. Gdy nie jest w formie, jego antycypacja i czytanie gry pozostawiają sporo do życzenia. Rywal ma forehand, jest dynamiczniejszy i bardziej wytrzymały na bh. Jeżeli się szybko nie zatopi przy własnym podaniu w następujących setach, ma szanse na konkretną walkę. Taki kurs daje podstawy do gry.
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Sidorenko - Lorenzi:

Mega kurs, widać buki kompletnie nie uczą się na błędach, z Ramosem dali na Francuskiego Rosjanina ponad 3, z czego skrzętnie skorzystałem. Na pierwszy rzut oka wszystko przemawia za Lorenzim : jest 35 w rankingu, za co chylę czoła - w tym wieku zawędrować na swój tenisowy Mount Everest, bez dwóch zdań robi to wrażenie. Ostatnio urwał seta Murrayowi, pokonał Simona w czasie US Open - brawo.

Nie zmienia to fakttu, że mecz ten rozgyrwany będzie w hali. Sidorenko gra u siebie i to stwierdzenie można interpretować na dwa sposoby - po pierwsze, urodził się w Sant Petersburgu gdzie turniej jest rozgrywany, po drugie zecydowaną większość sezonu spędza na hali. Lorenzi jak większość wie zazwyczaj gra na mączce, na hali w tym sezonie rozegrał jeden mecz.
Oglałem Sidorenko z Ramosem, pewny na serwisie, skuteczny na returnie i przyzoity przy siatce. Myślę, że na Lorenziego, będącego po trzysetówce ze Zverevem zdecydowanie to wystarczy, a kursy bardzo przesadzone.

Dodatkowo spoko wygląda młody Zverev z przedstawicielem gospodarzy, w pierwszy meczu nie zrobił on na mnie najlepszego wrażenia (mówię o pierwszym secie) a kurs @1,40, pewnie sobie do jakiegoś dubla dołożę.

Jeszcze jedno, zdziwił mnie wysoki gurs na GGLa w meczu z będącym w fatalnej formie Simonem, ale zwątpiłem kiedy zobaczyłem, że ten raz tutaj wygrał, dwa razy był w finale a h2h wskazuje 5-0 dla Francuza. Tak tylko ostrzegam przed hurraoptymizmem, bo kurs kusi - sam pewnie będę śledził live i ewentualnie coś zagram. Podsumowując:

Sidorenko +1,5 seta @1,70 unibet 8/10 ⛔
Sidorenko @3 unibet 5/10 ⛔
Zverev @1,40 bet365 można dorzucać do jakichś dubli ✅ chociaż tutaj :p
Pozdrawiam. ;)

EDIT: Mega lipa wyszła z tym Sidorenką, meczu nie mogłem niestety oglądać, ale porażka 6:7 w pierwszym secie, w dodatku w tb do 6 pokazuje, że było mega blisko. Pojedyńcze piłki musiały zadecydować, niestety dla nas potoczyło się to tak a nie inaczej. To chyba jakaś klątwa, co napiszę analizę i wydaje mi się, że bet jest super to nie wchodzi nic, a w typach na żywo zdecydowana większość. Klątwa pewnego Pana z tego forum czy co? :-D :-D
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
Sousa @1.41
Kolejny raz w kierunku portugalczyka. Tak ja wiem jak wyglądał jego mecz z Albotem, doskonale wiem. Argumenty kolejny raz te same. Przeciwnik dwie klasy gorszy, obrona punktów za finał. 19 letni chłopak ważący 65 kg przy wzroście 188. To też wiele mówi. To że gra &#39;u siebie&#39;, jest ambitny i waleczny i pokonał Kukushkina? Tak to wszystko prawda, ale Sousa wygra ten mecz.
Typ bardziej na luźno bez wielkich analiz, jest jak widać:
Zverev @1.35 zdecydowanie przesadzony kurs na Rosjanina
Z wyższych kursów i tak zwanych underdogów do zastanowienia za MNIEJSZĄ stawkę, bo to jednak dogi i różnie bywa:
Jaziri @1.75 jednak półka wyżej od rywala
GGL @2.90 Simon zwykły przebijaka, słabiutki sezon tak naprawdę i mimo, że broni tutaj finału z zeszłego roku(pamiętam!) to jak GGL się postara na spokojnie mógłby go poskładać
wszystkie kursy bet at home
W działach tematycznych podajemy typy wraz z analizą. Do tego od kiedy Zverev jest Rosjaninem?/Macko18
Macko18 kochany naucz się czytać ze zrozumieniem i analizuj co czytasz. Medvedev jest Rosjaninem a kurs na niego jest przesadzony, ponieważ powinien wynosić więcej niż 3.
Tak podajemy z analizą. Ja podałem analizę. Jeśli Tobie i waszemu przewielebnemu forum się ona nie podoba bo jest za krótka, za długa, zbyt czarną czcionką napisana to ją wy*ierdol, a potem to samo zrób ze mną i z każdym co zrobi coś co się wam nie podoba i w ten oto sposób zostaniecie tutaj sami i będzie tak jak chcecie. Piszę ku*wa analizę z dobrej woli, żeby rozkręcić dział, pomóc innym. Nic z tego nie mam oprócz straconego czasu, a ten jeszcze przyjdzie i się przypi*rdala, bo literek za mało albo BO ON ZROZUMIAŁ ŻE MIAŁEM NA MYŚLI ZVEREVA, A ZVEREV NIE JEST RUSKIEM CHOCIAŻ JEST ALE UDAJE NIEMCA.


Nie podałeś żadnej analizy, oprócz do pierwszego typu. Popraw to./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom