>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Hamburg - 21.09.2020-27.09.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Hamburg, Niemcy
Data rozgrywania: 21.09.2019-27.09-2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €1,203,960
Oficjalna strona turnieju: https://hamburg-open.com/
Lista Startowa: https://hamburg-open.com/spieler-einzel/
Drabinka: https://hamburg-open.com/ergebnisse-einzel/
Plan gier: https://hamburg-open.com/spielplan/
Zwycięzca singla 2019:
Nikoloz Basilashvili
Zwycięzcy debla 2019: Oliver Marach/Jurgen Melzer


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dziś finałowe mecze eliminacji do turnieju w Hamburgu. Już wiadomo że będzie miejsce dla jednego LL. Jednak ja uważam że z turnieju wycofają się pewnie jeszcze Schwarzman i Ruud którzy dziś grają w 1/2 w Rzymie. Za tydzień rusza RG więc pasuje odpocząć. Sporo zawodników już się wycofało, choćby Berrettini czy Hurkacz. Więc będzie więcej miejsca dla szczęśliwych przegranych. Na ten moment najwyżej rozstawiony jest Sandgren który gra z Albotem, oraz Simon który gra z Cuevasem.
Zawodnicy którzy są na miejscu wiedzą zdecydowanie więcej o absencjach niż kibice którzy dowiadują się z informacji od organizatora.
Jednak uważam że Sandgren jest już pewny gry w turnieju głównym i myślę że nie będzie się spinał na dzisiejszy mecz.

Albot @2,77
+1,5 seta @1,68
2:0 @4,5

1xbet

Czyli to Simon wchodzi jako LL
 
Ostatnia edycja:
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Paul - Anderson @ 2 @ 6-4, 0-6, 6-4

Kursy lecą na Paula ja jednak upatruję zwycieżcę tego meczu w osobie Andersona, który powoli wraca do gry po przerwie. Jest to doświadczony zawodnik, którego nie trzeba nikomu przedstawić i mówić o jego wadach jak i zaletach. Nie jest to typowy ziemniak ale potrafił dobrze prezentować się we French Open i meldować się tam w ćwierćfinałach a ten turniej już za moment. Mam nadzieję, że jest zdrowy, a że brakuje praktyki, obycia i pewności siebie na korcie to mam nadzieję, że nie potraktuje tego spotkania jak przetarcia czy treningu a będzie chciał się obyć z kortem ziemnym i złapać trochę pewności przed FO... więc pasowało by tu dziś wygrać i zaliczyć później przynajmniej jeszcze jedno spotkanie. Więc mimo wszystko dziś w jego kierunku bo kurs ciekawy a stać go na zwycięstwo z Amerykaninem. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Hanfmann vs Monfils @ 2

Gram w kierunku doświadczonego Francuza, choć ciężko powiedzieć jak potraktuje ten turniej. W Rzymie na turnieju o większej randze, nie specjalnie podszedł chyba serio do tematu przegrywając z Koepferem, który był tam dobrze dysponowany. Dziś przychodzi mu grać również z Niemcem, na niemieckiej ziemi, który w ostattnich miesiącach prezentuję wysoką formę czego dowodem jest finał w austriackim Kitzbuhel lecz to akurat być może być nie plusem a minusem dla Niemca bo wiadomo jak to czasem jest gdy się bardzo chce a u siebie będzie jeszcze bardziej zależało niż zwykle. Monfils to nie jest jakiś ogórek i jeśli choć trochę będzie mu zależało aby tutaj pograć przed FO to powinien wziąć ten mecz bo umiejętnościami z całym szacunkiem ale bije na głowę Niemca. Jak dla mnie Niemiec nie ma mocnej psychiki, oglądałem fragmenty meczu z Djere i gość ma problemy z postawieniem tzw "kropki nad i", I ten mecz Djere bardziej sam przegrał będąc w słabej formie niże Hanfmann go wygrał. Liczę na Monfilsa i na to, że zaprezentuje się lepiej jak w Rzymie bo za chwilę FO i trzeba zbudować powoli formę. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Garin-Hanfmann
Godz.12.00 Hamburg
hanfmann ugra seta ok.1,5
Liczba setów:3 ok. 2.3

Dokladny wynik 2:1 kurs ok.4
@ Fortuna

Typ na Niemca, który jest w wysmienitej formie na ziemi.
Wczoraj ograł Monfilsa 2-0, Garin niby ograł Keya ale niemiec w czasie Pandemii rozegrał już 50 spotkań na ziemi , z czego wygrał 41 , wygrywając Chellka w Todi(Włochy) i przegrał finał z Kitzbuhel (Austria) z Kacmanovicem.

Garin to niby 20 rakieta rankngu ATP,typowy ziemniak tak jak Hanfmann , wygrał wiele ciekawsze turnieje aniżeli Niemiec, natomiast w tym roku od marca nie widze zadnych meczy z jego udziałem, nie wiadomo jaka forma, gdzie trenował. Ograł slabego Nishikoriego, ktory walczy od zawsze z kontuzjami nadgarstków, w tym sezonie dopiero zaczyna sie rozgrzewać. Niemiec wydaje mi się rozgrzany jak piec i licze na seta w jego wykonaniu jako minimum dziś. Wiodomo ,ze Garin na ziemi to petarda i ciezko tu bedzie Hanfmanowi ale tak jak napisałem, jest w wiele większym cyklu treningowym oraz meczowym.

Edit: NIestety w 1 secie odegrał przelamanie i potem jak miał Garina na widelcu Zaprzepascił szanse. Garin dpoczywał od tenisa pare miechów to teraz kasuje.
 
Ostatnia edycja:
dudolkusz 91

dudolkusz

Użytkownik
Polecam grac przeciwko rublevowi i grekowi jeden albo drugi dzisiaj odpadnie kursy przyjemnie około 5 a nie grają z ogórkami ;) sam zagrałem 2 kupony w ako z porażka Browna w kwalifikacjach
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
gaucho87 43

gaucho87

Użytkownik
Bautista Agut R. - Koepfer D.
Typ : Bautista Agut R. (-4.5)
Kurs: 1,94 STS

Moim zdaniem niemiec powalczy w 1 secie , i na tym koniec. 8 spotkań w 10 dni ? z tego 6 -trzy setowych to za wiele . Klasa zawodników jednak znaczna różnica , Koepfer zagrał turniej marzenie w Rzymie jak na jego możliwości....i to zmęczenie . Roberto wraca na mączkę pierwszy turniej będzie chciał pograć , wczoraj pewnie ograł gruzina pokrywając taki sam HC. Hiszpan wygra 2:0 - liczę że HC pokryje spokojnie. Polecam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Cuevas - Tsitsipas 1 @4.70
Krótka piłka. Grek dzis odpuszcza przed RG. Od jutra deszczowo w Hamburgu co przedłuży pobyt w Niemczech przed wielkim szlemem. W dodatku Cuevas to świetny zawodnik na mączce. Ogromne value
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Nie bede sie wypowiadac nt. typu, ale akurat w Hamburgu jest rozkladany dach na glownym korcie, wiec deszcz nie jest problemem.
 
gaucho87 43

gaucho87

Użytkownik
Bautista Agut R. - Rublev A.
Typ: Bautista Agut R.
Kurs : 2,20 STS


Bautista Agut z meczu na mecz gra co raz lepiej , wczoraj zanotował 7 przełamań przeciwko Niemcowi , który jednak się postawił .
Bilans między Panami 3:1 na korzyść hiszpana . Rublev mógł wczoraj odpaść , wcześniej w Rzymie odpadł z Hurkaczem nie jest w topowej formie . Świetny kurs więc warto.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Bublik Alexander - Garin Christian

1 Handicap +4.5 gema Etoto 1.75
6:3, 4:6, 4:6 ✅
Panowie jeszcze nigdy ze sobą nie grali. Bublik to tenisista raczej rządzący sobie najlepiej na kortach szybkich, ale tutaj zaliczył dwa dobre mecze. Pokonał doświadczonego Hiszpana 6:2, 7:6 oraz wschodząca gwiazdę Auger Aliassime 6:4, 6:2. Alex ma 198 cm więc jeśli serwis siedzi to dużo łatwych punktów wchodzi. Oczywiście nie tyle co na szybszych nawierzchniach. Garin to typowy ziemniak, który jest o dwie klasy lepiej wyszkolony technicznie od Bublika. Pokonał tutaj 6:0, 6:3 Nishikori wracającego po kolejnych kontuzjach czy Hanfmanna 6:2 , 7:6 który ostatnio jest na gazie. Christian miewał zastoje w tym turnieju. Bublik radzi sobie bardzo dobrze, moim zdaniem Kazach nawiąże walkę. Warto wspomnieć, że Bublik wykorzystał swoją szansę jako szczęśliwy przegrany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Oglądam ATP Hamburg i mam wrażenie że Casper Ruud utrzymuje świetną formę. W Rzymie ograny dopiero przez Djokovica a pomimo dwóch setów Norweg dużymi fragmentami stawiał się Serbowi Dzisiejszy mecz z Humbertem poziom bardzo wysoki, przyjemnie się to oglądało kawał dobrego tenisa z obu stron, A jednak w decydującym secie Casper nie dał szans Francuzowi. Jutro przeciwnikiem Norwega będzie Rosjanin Rublev oczywiście jest to poważny przeciwnik który potrafi grać na mączce ( zwłaszcza że jest trenowany przez byłego hiszpańskiego specjalistę od tej nawierzchni Fernando Vicente.) a rok temu osiągnął finał w Hamburgu Oceniając jednak ostatnie mecze obu graczy wydaje mi się,że Ruud wygląda lepiej. Panowie spotkali się już dwa razy na nawierzchni ziemnej W tym roku sparing w turnieju pokazowym organizowanym przez Dominica Thiema 3 sety, co ciekawe panowie 2 spotkanie zagrali w 2019 roku w Hamburgu . Pojedynek Również 3 setowy. Oba mecze wygrał Rublev Wydaje mi się że przez ten Rok Ruud niesamowicie się rozwinął ma duże szanse na rewanż. Do większego grania wezmę bezpiecznie set Set Ruuda, ale uważam że kurs na zwycięstwo Norwega to duże value.

Rublev Ruud

Typ C. Ruud Wygra Seta

Kurs 1.57

Bukmacher Forbet


lekko :p

Ruud Wygra mecz

kurs 2.55

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Cuevas - Tsitsipas 1 @4.70
Krótka piłka. Grek dzis odpuszcza przed RG. Od jutra deszczowo w Hamburgu co przedłuży pobyt w Niemczech przed wielkim szlemem. W dodatku Cuevas to świetny zawodnik na mączce. Ogromne value
Szkoda, że wcześniej tego nie widziałem. Jakiś laik to przeczyta i pomyśli: o kurde prezent od buka! Po pierwsze Cuevas nigdy świetnym zawodnikiem nie był. Wygrał kilka turniejów mniejszej rangi (np. Bastad, Sao Paolo, Umag, gdzie większość przyjeżdża imprezować), a w wielkim szlemie nigdy nie przekroczył pułapu 3 rundy, nawet na kortach Rolanda Garrosa, a więc nawierzchni gdzie szło mu najlepiej. Po drugie. Ostatni sukces (wygrany turniej) miał miejsce w Sao Paolo 3 lata temu. Teraz Cuevas ma 34 lata i daleko mu w cholerę do dyspozycji (choćby w 70%) jaką prezentował przed laty. Wieku nie oszukasz. Tsitsipas nigdzie nie jedzie. Powalczy o wygraną w hamburskim turnieju bo wie, że w Paryżu nie odegra poważniejszej roli, on po prostu za kortami ziemnymi nie przepada.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Szkoda, że wcześniej tego nie widziałem. Jakiś laik to przeczyta i pomyśli: o kurde prezent od buka! Po pierwsze Cuevas nigdy świetnym zawodnikiem nie był. Wygrał kilka turniejów mniejszej rangi (np. Bastad, Sao Paolo, Umag, gdzie większość przyjeżdża imprezować), a w wielkim szlemie nigdy nie przekroczył pułapu 3 rundy, nawet na kortach Rolanda Garrosa, a więc nawierzchni gdzie szło mu najlepiej. Po drugie. Ostatni sukces (wygrany turniej) miał miejsce w Sao Paolo 3 lata temu. Teraz Cuevas ma 34 lata i daleko mu w cholerę do dyspozycji (choćby w 70%) jaką prezentował przed laty. Wieku nie oszukasz. Tsitsipas nigdzie nie jedzie. Powalczy o wygraną w hamburskim turnieju bo wie, że w Paryżu nie odegra poważniejszej roli, on po prostu za kortami ziemnymi nie przepada.
Padłem. Tsitsipas na RG śmiało może zaliczyć 1/2. Pojęcia o tenisie chyba nie masz żadnego
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Padłem. Tsitsipas na RG śmiało może zaliczyć 1/2. Pojęcia o tenisie chyba nie masz żadnego
Dokładnie. To nie kto inny jak Tsitsipas w zeszłym roku pokonał Nadala w Madrycie na clayu. Byle slabiaka na tej nawierzchni Nadalowi nie podskoczy. Także dla każdego laika taki wynik już może świadczyć o tym że gość potrafi grać na clayu. Kto siedzi w tym głębiej zna umiejętności Stefana. Zresztą wg mnie oczywiście poza Nadałem Djokerem i Thiemem jest 4 w kolejce do Rolanda.
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Uważam ze dziś buki mocno nie doceniają Garina w starciu z Grekiem, dość duży kurs wystawiony na chilijskiego ziemniaka. Uważam ze to będzie close meczyk i aż grzech nie spróbować ze Garin wygra przynajmniej jednego seta za @1.84 EWinner.
Zapraszam do dyskusji
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ruud-Rublev 2 @1.5

Mimo wszystko tez wieksze szanse dawalbym w tym meczu Rublevowi. Faktycznie, Casper Ruud w Rzymie byl znakomity i chyba jeszcze tka dobrze nie gral w swojej karierze jak w stolicy Wloch. Na pewno ma dzue szanse by zrobic wieksza kariere niz ojciec. Tutaj Ruud ciagnie ta dobra gre, ale przeszkode ma dzis najtrudniejsza i moze miec znaczenie, ze to juz kolejny mecz Ruuda grany bez dluzszej przerwy.

Niby Rublev tez duzo gra, bo on gleboki run mial na USOpen, ale w Rzymie wygral tylko jeden mecz i on chyba nastawil sie na ten Hamburg, turniej w ktorym w roku ubieglym byl o krok od zwyciestwa i kiedy przegral final z Basilashvilim.
Wydaje mi sie, ze Rublev probuje drugiego podejscia by wygrac ten Hamburg, a w tamtyms eoznie naprawde zagral swietnie, bo mial po drodze Thiema, Ruuda czy Carreno.
No wlasnie w ubieglej edycji tez Rublev spotkal sie z Ruudem i byl to bardzo zacety trzysetowy mecz, takze Norweg na pewno to spotkanie pamieta i to js dobry czynnik motywacyjny dla Ruuda, ale wciaz wydaje mi sie, ze Rublev sporbuje zrobic jeszcze raz podejscie pod turniejowa wygrana
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Padłem. Tsitsipas na RG śmiało może zaliczyć 1/2. Pojęcia o tenisie chyba nie masz żadnego
Hahaha, zacytuje Cię za kilka dni. Zobaczymy kto ma pojęcie o tenisie, a kto nie. Dobrą radę dam na koniec - myśl nad tym co piszesz, nad każdym słowem. Inaczej wychodzisz na laika. Udanej soboty, no i cóż od jutra obserwujemy poczynania Greka w RG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom